Форум

Notifications
Clear all

Управа клуба

540 Уписи
39 Корисници
1077 Likes
22.1 K Прегледи
Fuentess
(@fuentess)
Уписи: 59
Делија

Иако ће се после сваог неуспеха причање о управи посматрати само као понављање истог, важно је говорити о проблемима:

https://www.czbg.net/2022/09/16/spasa-nam-nema-propasti-necemo/

Написано : 16. септембра 2022. 16:17
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 410
Циганштура

@fuentess Одличан текст.Таман да замениш Дарјана у Моцарту.Почео је све више да пише оно што му потури наша управа а све мање да мисли главом...

И гле стварно,чим крену кола низ брдо одмах прича о новом стадиону.Неко је то на форуму одлично приметио.

This post was modified пре 1 седмица 2 times by _Rygel XVI_

Написано : 16. септембра 2022. 17:36
Fuentess and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4793
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

Упис од: @_rygel-xvi_

@fuentess Одличан текст.Таман да замениш Дарјана у Моцарту.Почео је све више да пише оно што му потури наша управа а све мање да мисли главом...

И гле стварно,чим крену кола низ брдо одмах прича о новом стадиону.Неко је то на форуму одлично приметио.

Ало, дечко, немој да му дајеш идеје, па да ми останемо кратки 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 16. септембра 2022. 17:42
Splinter, Fuentess and ganac reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Може да пише за њих као запослени а овде гратис 😁

Написано : 16. септембра 2022. 17:47
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Упис од: @_rygel-xvi_

Може да пише за њих као запослени а овде гратис 😁

Сагласан, само Моцарт је дно у последње време. Него шта каже др. Терза? Јесмо ли у кризи?

Написано : 16. септембра 2022. 17:50
Fuentess and ganac reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@czbg Зато и препоручујем трансфер бомбу у њиховим редовима.И њима су кола кренула низ брдо... 😁

Написано : 16. септембра 2022. 18:38
Fuentess and ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezdan-terzic-kad-je-kasika-u-medu-oko-tebe-sto-lica-a-kad-je-problem-samo-bog-i-porodica/431273

Прочитао сам само наслов.Немам желудац да читам даље...Ко воли,нек изволи.На своју одговорност.

1️⃣8️⃣ ➕

Написано : 20. септембра 2022. 22:24
Splinter, ganac, bari1991 and 1 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

@_rygel-xvi_ позваћу ја мог Терзиња да мало куша прави мед, да му падне кашика у мој мед. Чисто онако да му покажем да нисам злопамтило што нам укинуо акредитације он и онај потрчко Миљан. 

Сад озбиљно...ма који он има шта да прича. До душе, он је своју кашику увалио у мед, ал'слабо коме ишта да да проба тј. да се омеди.

Написано : 20. септембра 2022. 22:27
ganac and bari1991 reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Кад све иде по лоју-набусит,бахат,дрзак и сноб.

Када кола крену низ брдо-Жртва,сирома човек,сви заборављају колико је дао Звезди.Чак је и заложио стан...🤮

Написано : 20. септембра 2022. 22:35
Splinter, ganac, bari1991 and 1 people reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5232
Стара школа

Lice sa poternice. Da smo pravna država sedeo bi u Zabeli a ne u direktorskoj fotelji. 

Написано : 21. септембра 2022. 08:06
ganac, ЦЗБГ and Splinter reacted
Fuentess
(@fuentess)
Уписи: 59
Делија

Da li ste znali da je legendarni Blažo Raosavljević, još uvek na jaslama kluba pošto je koordinator skauting službe kluba. Ako se pitate zašto nam je takva skauting služba, sve će vam biti jasno kad znate da je vodi ex-sportski direktor koji je neretko predstavljao igrače u alkoholisanom stanju pa nije ni prezime znao kako im je (Srđana Vujakliju je nazvao Vukajlija).

I da ne bude samo to, isti je i direktor društva "1991. BARI d.o.o. Beograd", preko kog se peru pare iz kluba a formalno je reč o društvu čija je pretežna delatnost usluga reklamnih agencija i organizacija trening kampova. Prema ovom društvu, Crvena zvezda ima obaveze u iznosu 1.879.540 evra.

Kad jednom Mita Mrkela bude bivši ne radujte se previše, naći će mu se neko kamuflirano bolje mesto.

Написано : 23. септембра 2022. 00:33
Blokovi
(@blokovi)
Уписи: 15
Делија почетник

Упис од: @fuentess

Da li ste znali da je legendarni Blažo Raosavljević, još uvek na jaslama kluba pošto je koordinator skauting službe kluba. Ako se pitate zašto nam je takva skauting služba, sve će vam biti jasno kad znate da je vodi ex-sportski direktor koji je neretko predstavljao igrače u alkoholisanom stanju pa nije ni prezime znao kako im je (Srđana Vujakliju je nazvao Vukajlija).

I da ne bude samo to, isti je i direktor društva "1991. BARI d.o.o. Beograd", preko kog se peru pare iz kluba a formalno je reč o društvu čija je pretežna delatnost usluga reklamnih agencija i organizacija trening kampova. Prema ovom društvu, Crvena zvezda ima obaveze u iznosu 1.879.540 evra.

Kad jednom Mita Mrkela bude bivši ne radujte se previše, naći će mu se neko kamuflirano bolje mesto.

Ljudska gromada ,znam lično čoveka, zli jezici svašta o njemu pričaju

Написано : 23. септембра 2022. 04:17
мики
(@miki)
Уписи: 1191
Звезда ми је све

@blokovi човече, нас је Рајо заједно са Лукићем и Аџићем својевремено опустошио са својим играчима. Можда га ти знаш лично, а и склон сам да верујем да су неки људи ок када су ван свог радног места и са блиским људима, али он је лош по наш фк у сваком погледу.

Написано : 23. септембра 2022. 11:23
ЦЗБГ and bari1991 reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 43
Делија почетник

Da li se neko sjeća koji su nam problemi bili u doba Lukića, Adžića i Raje, tačnije koja nam  je pozicija godinama bila kritična? Štoper. A sada su tu Terza, Mita i Tako,  a problem su bekovi.

Ma menadžeri su generalno problem, ali Rajo je neuništiv 🙂 

Написано : 23. септембра 2022. 13:10
ganac, ЦЗБГ and bari1991 reacted
Blokovi
(@blokovi)
Уписи: 15
Делија почетник

Упис од: @boki

Da li se neko sjeća koji su nam problemi bili u doba Lukića, Adžića i Raje, tačnije koja nam  je pozicija godinama bila kritična? Štoper. A sada su tu Terza, Mita i Tako,  a problem su bekovi.

Ma menadžeri su generalno problem, ali Rajo je neuništiv 🙂 

Prvo bila je diskusija o Blaži Raosavljeviću, a ne o Raji Božoviću

Написано : 25. септембра 2022. 05:19
ЦЗБГ reacted
Page 36 / 36

Who's Online

Скочи на траку са алаткама