Форум

Notifications
Clear all

Управа клуба

Page 14 / 15
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

Drzi ga i na stolu. Mozda ga je i na guzici istetovirao. 

ReplyQuote
Posted : 22/04/2021 2:07 pm
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Звезда му је све

Rođen sam dovoljno davno da se sećam Titovih i Miloševićevih slika po školama prevashodno jer sam bio klinac, a znam da su bile svuda od mesnih zajednica do najvećih državnih institucaija, ne čudi mene što je stavio Vučića. Mene je šokiralo da je toliko drzak da stavi sebe

ReplyQuote
Posted : 22/04/2021 6:47 pm
мики
(@miki)
Добро знај да увек ту сам ја
Posted by: @bari1991

Fukara. Treba ga govnavom motkom isterati iz kluba.

Do sada mi se gadilo govno. Ovo sada je neki poseban nivo odvratnosti. 

Шта је бре ово? То као богови над Мараканом и Делијама? Море, сиктер, мрш, полтрону један, дупеувлакачу. Сиктер и ти и Вучић заједно са тобом.

ReplyQuote
Posted : 22/04/2021 7:13 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

https://twitter.com/i/status/1385297325560672260

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 22/04/2021 9:39 pm
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

Vreme je da se pozdravimo sa gospodinom muljatorom. 

Klub nije ovoliko ponižavao ni Mišković kada je predlagao da ga izmesti u Borču. Vreme je da ode.

ReplyQuote
Posted : 23/04/2021 6:16 am
ganac and czbg liked
ganac
(@ganac)
Добро знај да увек ту сам ја

Moje nepoverenje u rad uprave (Mrkela i Terzić) je tolika da sam ja nakon vesti o predugovoru sa Dragovićem pomislio prvo: Šta su sjebali pa se "pokrivaju" sa Dragovićem?

Njima ne verujem ni kada kažu da je danas petak, prvo ću proveriti u kalendaru...muljatori.

ReplyQuote
Posted : 23/04/2021 9:00 am
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Звезда му је све

Ne mogu da verujem da je ovaj cirkus sniman na našem stadionu, dajemo teren da nas "mažu govnima"

ReplyQuote
Posted : 05/05/2021 2:13 am
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске
Posted by: @beli_vuk

Ne mogu da verujem da je ovaj cirkus sniman na našem stadionu, dajemo teren da nas "mažu govnima"

To ne mogu da zamerim doktoru. Došli su da zamole teren za seriju, bez scenarija a on nije hteo da se smara sa tim.

Uvek smo i izlazili u susret za snimanja i spotova i serija i filmova. Navukli nas mangupi. 

ReplyQuote
Posted : 05/05/2021 6:40 am
zvezda92
(@zvezda92)
Звезда му је све

Mamu mu, a ona debilčina perić komentator kad je FKP u pitanju za tu seriju. Ispričaću vam anegdotu, otišao sam sa sestrićem koji navija za FKP onda protiv AZ-a kad su mogla samo deca do 14 godina (imam mnogo više ali provukao sam se jer mu je mama bila u obezbeđenju). U jednom trenutku je spiker najavio baš njega kao gosta, pošto sam bio ispod te lože dreknem: "Jebale te rampe!" (ko zna shvatiće). Fala bogu nije niko čuo niti se obazirao ahahahahahahahah 🙂

Sa nama se može sve što se poželi...

ReplyQuote
Posted : 05/05/2021 8:22 am
bari1991 liked
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

U prostorijama našeg stadiona danas su se sastali generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić i predsednik Udinezea Franko Soldati, koji su razgovarali o budućoj saradnji.

Poseta prvog čoveka italijanskog prvoligaša, koji je izrazio oduševljenje rezultatima koje smo ostvarili u prethodnom periodu, značajno je priznanje za naš klub.

Dosao je po klince. Prodaje ih doktor kao janjicare. Na komad. 

Слика може припадати 2 особе и текст који гласи „фк“

ReplyQuote
Posted : 05/05/2021 1:55 pm
Page 14 / 15
Скочи на траку са алаткама