Форум

Notifications
Clear all

Жеље, трансфери и медијеске шпекулације

752 Уписи
38 Корисници
1299 Likes
35.7 K Прегледи
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 460
Циганштура

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-uzela-talentovanog-rusa-moskovskom-cska-ispred-nosa/427500

Јегор Пруцев,сада и званично !

Лудило!Имаш домаћег играча Мотику који игра на истим позицијама као овај.Дакле ем офанзивни везни,ем лево крило.А ти доведеш још једног истог таквог а исти тај Мотика греје клупу 6 месеци. Ко зна какве  су то све комбинације.Има вероватно неке везе и са Газпромом у овом случају обзиром да је руски играч у питању.

Макар пошаљите Мотику на позајмицу.ТСЦ би можда био најбоља опција.

Десни бек ни у назнакама иако нам ту гори под ногама.

This post was modified пре 2 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 11. августа 2022. 15:21
Sensee, Komatsu and ЦЗБГ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1728
Звезда ми је све

Posted by: @sensee

Nadam se da ovo što najavljuje zvanični nalog Fkcz je desni bek iz Rusije,a ne neka nova kombinacija tj još jedno krilo koje se pominjalo.

Ah kako sam neiskusno pomislio da će proći jedan prelazni rok bez kombinacija i sa dovođenjem isključivo igrača koji su pojačanja..

Srećno svima koji slave jubilarno deseto krilo u rosteru koje maltene sigurno neće sakupiti ni 30min ove sezone.

Ne znam ni ko je i kako savetovao tom dečku da dodje kod nas kad ce nece nikad zaigrati pored Kataia, Ivanica, Mitrovica, Bukarija i ostalih. 

Написано : 11. августа 2022. 17:22
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4838
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

https://www.czbg.net/2022/08/11/jegor-prucev-u-crvenoj-zvezdi/

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 11. августа 2022. 18:01
_Rygel XVI_ reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 50
Делија

Posted by: @_rygel-xvi_

Лудило!Имаш домаћег играча Мотику који игра на истим позицијама као овај.Дакле ем офанзивни везни,ем лево крило.А ти доведеш још једног истог таквог а исти тај Мотика греје клупу 6 месеци. Ко зна какве  су то све комбинације.Има вероватно неке везе и са Газпромом у овом случају обзиром да је руски играч у питању.

Koliko god da ima veze sa Gaspromom i koliko god je ovaj Rus možda i dobra investicija, toliko je sigurno da su tu mutna posla. Mislim na ovo sa dovođenjem Motike, pa sad ovog Rusa i nagomilavanja igrača na jednoj poziciji. Mada vjerovatno ćemo prodati Ivanića, ali koji smo moj sačuvali Motiku. Bolje da je otišao na kaljenje ako neće igrati.

Написано : 11. августа 2022. 22:30
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5239
Стара школа

Prucev plaćen milion evra. Ulaganje u budućnost kao i Motika.

To što sada nemamo desnog beka nema veze. Tu su univerzalci Simić i Gobeljić. 

Написано : 12. августа 2022. 13:47
ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Мондо јавља да је Едмонд Адо нови играч Црвене Звезде !!! 

Интересантно ту вест је потврдио и коментатор на Арени,уживо у преносу.Ваљда долази на позајмицу са обаветжзним откупом на крају сезоне.

Написано : 13. августа 2022. 23:04
ЦЗБГ reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Уписи: 652
Циганштура

Šerif činjenica rasprodao ceo tim iz prošle sezone, a nije uzeo nke pare. Sad da li su se za njega zainatili nešto da zarade , pa ga do sad nisu prodali ili je nešto drugo u pitanju ne znam, vreme će pokazati. Da je bio bitan u ostvarenju rezultata iz prošle sezone jeste tu nema šta

Po trasnermarketu redi tek mkilion i nešto mada nije TM nešto validan to se pokazalo. Ali kad se uzme u obzir da je tek 22 napunio u najmanju ruku mislim da može da se vrati uloženo ako Evropu bude dobro igrao

Написано : 14. августа 2022. 02:22
ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Српски спортски медији “јуче и данас”

До јуче:

• Адо у последњој години уговора;
  • Превисока цена за играча коме истиче уговор,
  • Звезда нуди милион евра Шерифу за играча који није играо озбиљног фудбала 9 месеци;

Данас:

• Адо има уговор са Шерифом до 2024,
  • Звезда плаћа тих тражених 2 милиона евра ако играч задовољи на позајмици,
  • Сви медији од реда:Звезда довела велико појачање!

Реално стање ствари:

• Адо је продужио уговор са Шерифом до 2024-те а онда послат на позајмицу;
  • Позајмица је у ствари са клаузулом о обавезном откупу на крају ове сезоне,живи били па видели;
  • Шериф је истерао своје.Ми смо платили колико траже.Играч изгубио 9 месеци ни на шта,ми довели играча коме ће бити потребно време да се врати у форму.Клуб све замаскирао као да је победио у овом надмудривању а у ствари тежак пораз.Могли смо већ да имамо звер на средини уиграну са остатком тима за најважнији двомеч у сезони,уместо тога нама ће те мечеве играти Срнић.Једино добре игре Ада могу поништити овај трансфер блама Звездине управе.Аду да пожелимо срећу и да макар оправда уложени новац!

Написано : 14. августа 2022. 09:18
bari1991, ganac and ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

https://www.maxbetsport.rs/otkrivamo-stopirano-zvezda-odustaje-od-kupovine-defanzivca-378899/

Људи,да ли је ово могућно?!!! 😧 🤬

Бог на небу,Гобеља на земљи...

This post was modified пре 2 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 15. августа 2022. 11:35
ganac and ЦЗБГ reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5239
Стара школа

Задовољан Деки Станковићем.

Написано : 15. августа 2022. 13:22
ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4838
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

Павков, по речима Лукса са твитера, иде у Саудијску Арабију, а Охи наводно у Данску (Бронби).

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 19. августа 2022. 20:30
ganac reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1445
Звезда ми је све

Posted by: @czbg

Павков, по речима Лукса са твитера, иде у Саудијску Арабију, а Охи наводно у Данску (Бронби).

И ми "улажемо" 2,5 милиона евра у новог шпица (негде на инстаграму прочитах)

Написано : 20. августа 2022. 12:15
ЦЗБГ reacted
JMBG
 JMBG
(@jmbg)
Уписи: 34
Делија почетник

Juris ligu sampiona sa Pešićem 😔. A napadača cemo da jurimo samo ako uđemo u LŠ. Ako ne uđemo može i Gobelja da igra u špicu ili Srnić ko da je bitno.  A mozemo da zadržimo i Bena ipak je on trenutno u životnoj formi. 

Написано : 20. августа 2022. 18:20
ganac, Sensee, Boki and 1 people reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 50
Делија

@jmbg vala baš. Koji će nam napadač? Kad je Kosanović mogao da igra u formaciji bez napadača, što ne bi mogao i Deki?

Написано : 20. августа 2022. 20:25
ganac and ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Бен одбио да оде у Саудијску Арабију.Остаје у Звезди и ове сезоне.

https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-odbio-ponudu-napadac-nece-iz-zvezde-379983/

Он има иначе сјајну плату код нас.Ваљда 600 000 плус бонуси.Јефтин град па плата додатно дође до изражаја.Одлична клима (за разлику од арабијске рерне),деца му знају српски и одлично се аклиматизовала овде,он такође ужива у нашем клубу велико поштовање.Нико му ништа не може замерити.

Вероватно се Терза уградио и у његову плату.Да смо нормалан клуб то би био уговор до краја каријере али са опадајућим износим за сваку следећу.Али далеко смо ми од тога.Баш смо екстрем.Или једва састављамо крај са крајем или глумимо пијане милионере...

Немам ја ништа против Бена далеко било.Али нисам сигуран да клуб дугорочно може да издржи финансијски терет зарада играча.Постало је сумануто...

Верујем да ће се наћи места за Бена и ове сезоне.Као крило он је одсвирао своје али као неки полушпиц итекако може бити од користи.

Након завршетка каријере Бен је најавио да остаје да живи у Београду.Дати му посао да тренира клинце.Има шта да науче од њега.

Написано : 21. августа 2022. 12:27
Splinter and ЦЗБГ reacted
Page 46 / 51

Who's Online

Скочи на траку са алаткама