Форум

Notifications
Clear all

Жеље, трансфери и медијске шпекулације

Page 132 / 146

Agent007
(@agent007)
Делија почетник

Takodje moj osecaj da ni Haski ni Tejlor doci nece,vec neko treci so da taj neko ne bude Kobs kao sto sam siguran da nece

ReplyQuote
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Prvo nas navlače na Šabaza i Henrija a sad drastično spuštaju očekivanja pominjanjem ovog Ajzee,što znači doćiće neko bolji od Ajzee a lošiji od Henrija i Šabaza.

Na kraju:

:dodje Kobs

:počnemo sezonu sa Ivanovićem i Markovićem 🤣 

ReplyQuote
Просечни Џо
(@charles_osulivan)
Звезда му је све

Прича о Нејпиру се толико излизала и сморила све, то је јасно као дан, али имам једно сјајно питање. Шта ако је он потписао, али се из других разлога не објављује? Рецимо, мало се спинује са егзотичним именима, мало навлачење, док се мало још накупују сезонске, па онда тек на крају озваничење? Мени ово звучи легитимно, прљаво али некако има смисла. Шта мислите?

ReplyQuote
Stef 123
(@stef-123)
Делија почетник

Moj osecaj je da nema nista od Sabazza... 

A I plasi me sto je Matic objavio vest za Tejlora... A on se nikad ne zalece I ozbiljan je novinar, do duse objavio je da pratimo preogovaramo sa Tejlorom...

ReplyQuote
Mazibuko
(@mazibuko)
Делија почетник

@charles_osulivan Više ima smisla da ako je potpisao, to bude i zvanično saopšteno, jer će ljudi pre kupiti sezonsku da gledaju Šabaza nego Kobsa.

Ovako se može smatrati da je neko bukvalno nasamario ljude da kupe sezonsku pričama o Šabazu, Teu i ostalima, pa kad sve prođe onda se servira neko prosečno rešenje. 

Plej je osetljiva pozicija i tu se nadam da klub sebi neće dozvoliti da omane. Bolje je žrtvovati i dva ugovora na ostalim pozicijama, ali ekipu dati u ruke ozbiljnom plejmejkeru. 

Moje neko viđenje na osnovu svega što se dešava u, ali i oko kluba, jeste da je na delu all in sezona i za nas iza partizane. Mislim da će Čović u skladu sa tim, utrošiti i poslednji atom snage i poslednji dinar ne bi li još jednom lupio šamar ovima preko puta. U skladu sa tim, a bez da imam neke inasjd informacije, očekujem baš bombetinu na pleju i ne bi me čudilo da to bude recimo Pangos ili Teodosić. 🙂

ReplyQuote
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

ReplyQuote
vlado33kv
(@vlado33kv)
Делија почетник

Nisu mi jasni ljudi koji prizivaju Teov dolazak u Zvezdu na mesto prvog pleja.

Da li ste svesni da je on u 36.godini života, da je njegova zamena Marković u 35.godini, dok je jedini junoša na pleju Ivanović u 29.godini. 

Zvezda u sezoni ima preko 70 takmičarskih utakmica!!!

Nemam ništa protiv Tea, čak ga obožavam kao igrača ali jednostavno nije za Zvezdu u ovom trenutku.

ReplyQuote
Novosadzanin
(@novosadzanin)
Звезда му је све

Posted by: @charles_osulivan

Прича о Нејпиру се толико излизала и сморила све, то је јасно као дан, али имам једно сјајно питање. Шта ако је он потписао, али се из других разлога не објављује? Рецимо, мало се спинује са егзотичним именима, мало навлачење, док се мало још накупују сезонске, па онда тек на крају озваничење? Мени ово звучи легитимно, прљаво али некако има смисла. Шта мислите?

Gde druže da se više kupuju sezonske, vidiš da treći put produžavaju, i baba iz Žagubice koja želi do sad je uzela. Ako imaju u torbi, objavljuj i idemo dalje. Dok se Čović bude istaktizirao i nasamario sve novinare, ode sezona dodjavola. Već sada je neprihvatljivi cirkus, dolazak nezadovoljavajućeg rešenja će dovesti do mashisterije navijača.

Samo da su radili u tišini i doveli Bentila i ovog Tejlora, niko se ne bi bunio. Ali bi se onda postavilo pitanje kako nemamo para za više. Ovako, većini je ostalo u malom mozgu povezivanje sa Singltonom i Šabazom, dakle novca imamo kao Partizan iako se nisu ostvarile sve želje, sve ok. Nema razloga za pobunu na utakmicama. I nemamo narativ koji bi bio odličan i za paljevinu navijača i igrača.

ReplyQuote
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Добро знај да увек ту сам ја

Posted by: @vlado33kv

Nisu mi jasni ljudi koji prizivaju Teov dolazak u Zvezdu na mesto prvog pleja.

Da li ste svesni da je on u 36.godini života, da je njegova zamena Marković u 35.godini, dok je jedini junoša na pleju Ivanović u 29.godini. 

Zvezda u sezoni ima preko 70 takmičarskih utakmica!!!

Nemam ništa protiv Tea, čak ga obožavam kao igrača ali jednostavno nije za Zvezdu u ovom trenutku.

Još će pritom najverovatnije igrati evropsko u septembru koje se završava 18.septembra, a 10ak dana kasnije kreće sezona

ReplyQuote
Mazibuko
(@mazibuko)
Делија почетник

Teo je jedan od onih igrača kojeg bi voleo da vidim u Zvezdinom dresu pa makar i na jednoj nozi. Jeste da će u sezoni biti 70ak utakmica, ali daleko od toga da će svaka od njih biti takmičarska. Pišem hipotetički kao da je Teo već tu, 🙂ali dobar deo utakmica u ABA ligi će biti tog kvaliteta da će trenutni sastav i bez Teove pomoći moći to da iznese.

Iako u 36oj godini, siguran sam da bi njegovo prisustvo bar za 30% podiglo kvalitet ostalih igrača, pogotovo visokih, jer nema takvog pleja u Evropi kada je pick igra u pitanju.

Sutra bi potpisao da na poziciji pleja igraju Teo, Marković i Ivanović. 

ReplyQuote
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Звезда му је све

Posted by: @agent007

Covic zna kosarku i moj osecaj je da sigurno Ajzea doci nece,ova ekipa zavisi od pleja i vecina igraca tako da.imam osecaj da takav los kvalitet doci nece

Морам се усагласити са тобом, једини пут кад је Човић фулао са плејем су били синчић и Гал Мекел. Хола је довео Обрадовић. Вилијамс, Рочести, Енис, Регленд (мада вероватно је то жеља Томића), Лоренцо. Дај Боже да је тако.

Немојте схватати погрешно, није Ајзеја лош играч, само са њим тешко да ћеш парирати домобранима и бити конкурентан за плеј-оф, плус Шабаз је класу бољи, просто је.

Зар ти је Лоренцо Браун у категорији промашај плејмејкера?!!!

Човек нас је одлично вукао те сезоне,играо сјајно,решавао неке врло битне утакмице,пеглао сјајну одбрану и имао невероватну брзу и ефикасну реализацију у контри.Тачно да је понеку утакмицу знао да преспава,тачно и да је ушао у лошу форму током пролећа али без дилеме један од најбољих плејева у Звезди у последњих десетак година.И сигуран сам да би одиграо сјајно у завршници да је сезона регуларно завршена.То се зове темпирање форме...

Регленд је на граници промашаја.Није био уопште толико лош али је био велики гњаватор лопте.Да буде промашај постарала се повреда када је био најпотребнији.Онда је Човке Жуниор преузео ствар у своје руке.

Ролести и Вилијамс само у другом мандату.

Како се зваше онај наш плеј кога смо отерали послије два месеца?Те након тога кукао како није могао да поднесе велики притисак...Зар није Човић управо њега најавио као сјајан залог за будућност?

ReplyQuote
Просечни Џо
(@charles_osulivan)
Звезда му је све

Posted by: @_rygel-xvi_
Posted by: @agent007

Covic zna kosarku i moj osecaj je da sigurno Ajzea doci nece,ova ekipa zavisi od pleja i vecina igraca tako da.imam osecaj da takav los kvalitet doci nece

Морам се усагласити са тобом, једини пут кад је Човић фулао са плејем су били синчић и Гал Мекел. Хола је довео Обрадовић. Вилијамс, Рочести, Енис, Регленд (мада вероватно је то жеља Томића), Лоренцо. Дај Боже да је тако.

Немојте схватати погрешно, није Ајзеја лош играч, само са њим тешко да ћеш парирати домобранима и бити конкурентан за плеј-оф, плус Шабаз је класу бољи, просто је.

Зар ти је Лоренцо Браун у категорији промашај плејмејкера?!!!

Човек нас је одлично вукао те сезоне,играо сјајно,решавао неке врло битне утакмице,пеглао сјајну одбрану и имао невероватну брзу и ефикасну реализацију у контри.Тачно да је понеку утакмицу знао да преспава,тачно и да је ушао у лошу форму током пролећа али без дилеме један од најбољих плејева у Звезди у последњих десетак година.И сигуран сам да би одиграо сјајно у завршници да је сезона регуларно завршена.То се зове темпирање форме...

Регленд је на граници промашаја.Није био уопште толико лош али је био велики гњаватор лопте.Да буде промашај постарала се повреда када је био најпотребнији.Онда је Човке Жуниор преузео ствар у своје руке.

Ролести и Вилијамс само у другом мандату.

Како се зваше онај наш плеј кога смо отерали послије два месеца?Те након тога кукао како није могао да поднесе велики притисак...Зар није Човић управо њега најавио као сјајан залог за будућност?

Два пута прочитај шта сам написао, слово по слово 🙂

ReplyQuote
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Звезда му је све

@charles_osulivan  Овако како је написано делује на прву да набрајаш све ове играче као промашаје.Можда сам ја донекле превидео твој пост али далеко од тога да је прецизан и јасан.

ReplyQuote
Extream
(@extream)
Делија почетник

Pre svega da se izvinim svima za poduzi post...

Pre nego sto krenem da pricam o pojacanjima, moram da se osvrnem i na trenutak u kom se nas klub nalazi. Evidentan je plan drzave da groblje vaskrsne, po svaku cenu. I evidentno se ne biraju sredstva da se to i ostvari. Prosle godine smo napravili problem drzavi i "najvecem" treneru svih trenera, pa smo im uzeli sve trofeje. Cak i namestenu ABA ligu (evidentno je za koga je navlacena cela serija od strane sudija) su izgubili. A gde smo tu mi? Najprecizniji odgovor bi bio IKEBANA. Sve govori u prilog tome.

Svaka cast i veliko hvala Nebojsi Covicu za sve sto je uradio za nasu Zvezdu, za sve trenutke radosti i titule koje je nasa Zvezda osvojili sa njim kao predsednikom. Ali iskreno mislim da je ovo verovatno poslednja njegova sezona u klubu. Kad sagledam celu situaciju, postoje samo 2 scenarija koja su mogla da se desi. Prvi bi bio da je evidentno i njemu stavljeno do znanja koja je nasa uloga u narednoj sezoni, tako da je vec poceo da prebacuje najvece prospekte u FMP, uz to da ce FMP prvi put posle mnogo godina ucestvovati u Evropi. Dobicemo nesto vise para od drzave ove sezone, ali samo da damo legitimitet prekoputasima za ono sto ce biti ulupano u njih. Drugi scenario bi bio da je Covic prihvatio ovu igru, sa planom da napravi ekipu koja je ratnicka i da pokusa da ponovo iznenadi i pokvari planove drzavi i projektu. I da dodam, meni najvazniji deo njegovo intervjua od pre par dana je recenica da NE MORA Zvezda da bude sampion svake godine. Strasno deprimirajuca izjava.

Sam odlazak Radonjica iz Zvezde, iako je pre toga pricao da zeli da nastavi da radi kod nas, meni govori da se zna da ne smemo da budemo konkurentni i on ne zeli da bude deo tog cirkusa. Kasnije je lagano na njega prebacena krivica za DeDu, Holinsa i tako dalje. Da smo mogli da ih produzimo, ali da struka nije dozvolila to. I Kalina je video koji je trenutak, ne zeli da bude statista i otisao je da se bori za titulu prva Evrope. Svo postovanje za njega i hvala i njemu i Dejanu.

A sad da se osvrnem i na pojacanja koje smo doveli za sada.

1) Nemanja Nedovic - odlican atleta, dobar skorer, veliki Zvezdas. Ali ne vredi pare koje smo mu dali (naravno ako je istinita prica koja je isla po medijima da je trogodisnji ugovor od 1,1 milion po sezoni). Nije on ni blizu nivoa Kaline, koji je u top 3 igraca na svojoj poziciji u Evropi. Igraca kao sto je Neda mogli smo da dovedemo da duplo manje para, ali valjda toliko kosta igrac koji je nas i veliki Zvezdas. Neda je bio menju najboljim igracima Panate, a Panata je bila najgori tim EL. Ako je nama ideja da "pokusamo" da napravimo iskorak u EL i udjemo u borbu za TOP8 sa igracem koji je prosle godine vodio svoj tim do zadnjeg mesta u EL, onda nesto debelo nije u redu.

2) Dzon Holand - sjajna energija, dobar defanzivac, dobar sut za 3. Dosta onoga sto ce nam evidentno nedostajati sa odlascima igraca iz prosle sezone, Holand ce kompenzovati. Mozda mi je on najdraze pojacanje od svih. Licno volim 2 tipa igraca, ili igrace koji su umetnici ili igrace koji donose energiju (ali i od svega pomalo osim te energije). Zao mi je sto nismo pojurili Dzona Brauna koji je na kraju zavrsio u Monaku, ali on bi mi bio bas onako pravi dodatak za ovu nasu ekipu.

3) Hasan Martin - Sjajan atleta, odlican defanzivac, bezopasan cim se pomeri par koraka od obruca. Kao neko ko je bio back up centar ekipe koja je bila na F4 EL prosle sezone, svakako je premija za nas. Pokriva nam gomilu mana i nedostataka proslogodisnje ekipe, ali se postavlja pitanje para za koje igra (mnogi se frljaju sa ozbiljnim ciframa, a nadam se da ga ne placamo vise od 400k evra za godinu dana)

4) Dalibor Ilic - sjajan atleta, odlicna snaga, veliki potencijal. Ovo nam je zalog za buducnost i ne sumnjam da ce u godinama koje dolaze Dalibor postati jedan od nosilaca nase ekipe. Jako sam zadovoljan ovim potpisom

5) Filip Petrusev - Sjajan ofanzivni repertoar, ali potonuo kao igrac prosle godine. Posto je ugovor na jednu godinu, nikako nisam za ovo. Mi treba njega da vratimo u zivot, da mu dajemo sansu, da bi on sledece godine mogao da odabere gde ce da ode bez obestecenja. Jako los potpis za nas klub

6) Ben Bentil - Sjajan atleta, potencijalno dobar strech igra. Generalno moje razmisljanje je da je ovo prava macka u dzaku. Moze da bude i najbolje pojacanje ove sezona, a moze i da budu kvalitetno bacene pare. Vreme ce pokazati.

Trener Vlada Jovanovic - najveci znak pitanja ovog prelaznog roka. Cak je i Alimpijevic pre nego sto je dosao da nam bude trener, imao takmicarskih uspeha u play offu. Sve je to u redu da slusamo kako je VJ covek koji zivi kosarku, kako je jako vredan i tako dalje. Ali covek je do sada vodio FMP i Cibonu, znaci takmicarska kosarka je misaona imenica. Plus kao veliki kvalitet je naglasavano da mu ekipe lepo igraju. Steta samo sto se ne dobijaju bodovi za stil, vec se samo rezultati racunaju

I za kraj da se dotaknemo potencijalnih pojacanja. Znaci Shabazz Napier je za mene prototip idealnog playa za ovaj nas sastav. Igrac koji je opasnost u svakom smislu, dal ce sutira, dal ce u prodor, dal ce da iskreira za druge... Sve moze da uradi i dize na novi nivo celu ekipu. Singleton je za mene sada samo ime, sa diskutabilnim motivima i zeljom da uzme jos par miliona od ovce koju ce osisati. Drago mi je da nismo mi ta ovca, ali da smo mogli i nekog sa vecim renomeom i kvalitetnom od Bentila dovesti, mogli smo. Teo je prica koja je mnogo puta ispricana i sve sto mogu da kazem je da se nadam da necemo biti ranije pomenute ovce da platimo 2 miliona igraca koji je na zalasku svoje karijere. Imamo preterana ocekivanja od raznih inasajdera, klubu odgava da se ljudi loze, ali na kraju sve ce to biti veliko razocarenje. Svake godine ista prica, prica se o najboljih igracima Evrope, da se kupuju sezonke, a zavrsimo sa rezervistima EL ekipa... I kad smo kod toga, da se ne lozimo i nadamo previse, evidentno je da je nas nivo (platezno) igraci iz EK ili back up igraci iz EL. Isto tako drzavnom projektu su nivo igraci koji su legitimni EL starteri. A da ne krecemo sa medijski spinovima, gde mi placamo obestecenje za Nedovica Panati, a glodari ne placaju obestecenje jer toboze najbolje igrac Panate oprostio dugovanja za ciste papire... I da, Papapetru je kao najbolji igrac Panate 300k godisnje jeftiniji od proslogodisnjeg saigraca Nedovica...

ReplyQuote
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Звезда му је све

Иначе најављује се нека “бомба” ових дана.Највероватније сутра вече.По свему судећи Теодосић

ReplyQuote
Page 132 / 146

Who's Online

Скочи на траку са алаткама