Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] АБА лига, 8. коло: Црвена звезда - Партизан

66 Уписи
20 Корисници
248 Likes
1,248 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5623
Стара школа Admin
Започео тему

Понедељак, 28. новембра, од 20 часова.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 25. новембра 2022. 16:02
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 1046
Звезда ми је све

Хоће ли играти Митровић?Ваљда има неку лакшу  повреду скочног зглоба.

Написано : 25. новембра 2022. 18:01
ganac and ЦЗБГ reacted
(@luka-czv)
Уписи: 88
Делија

Nakon iskretanja zgloba, Mitar se zagrevao normalno pored klupe, mislim da nije ozbiljnije prirode povreda.

Biće u 12 za derbi 90%

Написано : 25. новембра 2022. 18:28
(@_rygel-xvi_)
Звезда ми је све

Какве су пропозиције за останак у ЕЛ Звезде и Партизана?Шампион АБА лиге засигурно игра следеће сезоне.Шта ако ми завршимо на крају такмичења у Топ 8 ЕЛ а Партизан рецимо освоји АБА лигу?Остају оба тима или то зависи од неких других фактора?Ту мислим на повратак руских екипа за шта су шансе у овом тренутку минорне...Да ли остајемо све и ако извисимо у оба случаја а Руси и даље буду под блокадом?Или ће остварити свој деценијски сан и увести Лондон Тауерсе уместо нас...

Свакако АБА лигу морамо освојити како знамо и умемо.У овом тренутку то делује много реалније него ли пре коју недељу док је тренер још увек био ВЈ.

Написано : 25. новембра 2022. 19:04
LETECA_GUGUTKA, Vladimir, ganac and 1 people reacted
(@sensee)
Уписи: 2142
Звезда ми је све

Čini mi se da je najveći Srbin malo kalkulisao sa minutažom u ovom duplom kolu i da je malo odmarao Pantera i Lesora za derbi.

Jasno je i njima,ako nas dobiju prvo mesto je njihovo 99%,a u ABA je to presudno,tako da verujem da će biti nikad motivisaniji.

Nažalost,sudije će da kroje utakmicu kao i na predhodnim derbijima,samo što smo mi sad mentalno i psihički daleko lošiji nego prošle godine i to njima ide ozbiljno u prilog.

Dakle, po EL parametrima, 5. najbolji napad u ligi protiv 5.najbolje odbrane u ligi,i najgori odbrambeni tim lige protiv drugog najgoreg napada.

Realno kkp je favorit,mnogo zavisi od sudija,možda i najviše zavisi od njih ali sve u svemu favoriti su. Ako nam zatvore samo Nedovića mi smo gotovi, a mi njima moramo zatvoriti minimum 3 igrača od nekih 6 koji nam mogu dati 20+ pts ko od šale.

Neka moja ideja bi bila da pokušamo Lesora da gradimo maksimalno,da mu ne dopustimo ofanzivne skokove i lake poene,dosta zavise od njega,zatim Ledeja ne puštati da šutira za 3,na njega bi stavio Lazarevića da ga maltretira. Ali ostaju nam Exum,Panter,Andjušić i Naneli,svaki nam može za čas spakovati 20+,i tu nisam pametan šta raditii. Exuma usmeravati na prodor ali ga u reketu mora čekati centar,a za ostalo troje šta nam Bog da,ne možemo ih sve sačuvati.

Написано : 26. новембра 2022. 18:35
Blokovi and ЦЗБГ reacted
(@vonko-normalni)
Уписи: 253
Циганштура

До промене тренера ккп је био апсолутни фаворит против нас, поготово у некој плеј-оф серији. Ми смо очајно бранили шутеве за три и рутинирала нас је свака екипа са пар добрих шутера, а на гробљу их има неколико. Са Душком ће мало више улогу играти одбрана и то мења ситуацију, али мислом да су и даље благи фаворити, чисто на сув квалитет појединаца. Што се тиче тренера, мислим да смо ту у благој предности јер је Желимир набеђени тренер са скупим тимом који губи главу кад крене низбрдо, а Душко је питбул са потцењеном екипом коју може да напржи и мотивише да покида против ккп-а. Тим пре што су у дербијима често битан фактор домаћи играчи који осећају шта значи добити у дербију. А ми имамо више домаћих играча са битном улогом. Код њих је то тренутно само Анђушић.

Биће много битно како ћемо отворити утакмицу, и нашу чувену 3/4. Не дозволити им серије и неко испуцавање за три. Волео бих Лазаревића у 12 уместо Холанда. Бар ће да их мрцвари у одбрани и покупи неки офанзивни скок. Шансе по мени 45/55 у њихову корист. Помало и због публике и судија.

Написано : 27. новембра 2022. 01:10
Vladimir, ganac and ЦЗБГ reacted
 Boki
(@boki)
Уписи: 118
Делија

Pobjeda u ovom meču može totalno da nam preokrene sezonu i ulije dodatno samopouzdanje za nastavak EL i ABA, ali prevadhodno za EL. Ako ih sutra drmnemo, ubjeđen sam da ćemo ih dobiti i u EL.

Написано : 27. новембра 2022. 06:47
Splinter, LETECA_GUGUTKA, Vladimir and 2 people reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1758
Звезда ми је све

Упис од: @boki

Pobjeda u ovom meču može totalno da nam preokrene sezonu i ulije dodatno samopouzdanje za nastavak EL i ABA, ali prevadhodno za EL. Ako ih sutra drmnemo, ubjeđen sam da ćemo ih dobiti i u EL.

Ако их сутра добијемо а можемо уз помоћ хука са трибина,само да не буде никаквих убачених предмета нити личних увреда поготво према судијама који ће чекати прву прилику да нас казне и испразне халу, још лакше ћемо моћи иако ће бити утакмица у мордору али до 8.12. имамо још уакмица за уигравање и билдање самопоуздања. Јако би нам битно било и много би нам значило да Шеги коначно проради.

Што се тиче гробља, није лако јер су баш јаки али Егзуму бих бранио улаз јер му је то јаче од шута са дистанце, Ледеја и Пантера треба стриктно чувати и недати им да се дигну на шут. То би по мени било оно добитно а на Лесору мењати центре и добро га изморити и пребити.

Написано : 27. новембра 2022. 08:13
(@_rygel-xvi_)
Звезда ми је све

Судије за дерби:

Дамир Јавор,

Јосип Радојковић,

Марко Мустапић.

Послали су специјалца.Послали истовремено и нама поруку ко мора бити шампион ове сезоне.Човић много прича али мало ради.Ако није у стању да блокира ову сподобу да нам суди онда му је утицај раван нули...

Написано : 27. новембра 2022. 11:17
Blokovi, ЦЗБГ, ganac and 3 people reacted
(@leteca_gugutka)
Уписи: 28
Делија почетник

Врло важан меч за нас, а богами и за њих, овако рано у сезони. Ако изгубимо можемо да се сликамо за прво место. Међутим, ако победимо итекако ћемо им срушити снешка који је већ сад почео полако да се отапа. По мени ми смо фаворити. Душко је донео неку енергију, играчи то осећају, верујем и публика, тако да свако ко може у понедељак да дође да подржи момке. Напред Звезда!

Написано : 27. новембра 2022. 11:47
Splinter, ЦЗБГ, Vladimir and 2 people reacted
(@_rygel-xvi_)
Звезда ми је све

@leteca_gugutka Исто мисле и ови из АБА лиге.Зато не пропуштају ништа случају.Послат специјалац.Мораћемо бити бољи макар 30% да добијемо.У неизвесним завршницама зна се за кога овај треба да навлачи...Не само то,него треба да их врати у игру ако им кола крену низ брдо.

Време је да Делије напокон ураде нешто корисно и направе једну пригодну кореографију и “песмицу” за Јавора.

Написано : 27. новембра 2022. 12:09
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

Упис од: @_rygel-xvi_

@leteca_gugutka Исто мисле и ови из АБА лиге.Зато не пропуштају ништа случају.Послат специјалац.Мораћемо бити бољи макар 30% да добијемо.У неизвесним завршницама зна се за кога овај треба да навлачи...Не само то,него треба да их врати у игру ако им кола крену низ брдо.

Време је да Делије напокон ураде нешто корисно и направе једну пригодну кореографију и “песмицу” за Јавора.

Zapravo ne, to bi bilo kontraproduktivno jer nas čekaju u zasedi baš zbog tih stvari (setite se prethodog plej ofa i prekidanja utakmice). Mi moramo kao navijači da pomognemo timu i klubu, ne da odmognemo. Ako je za to potrebno da budemo kao "hor bečkih dečaka" tako treba i da bude DLANOVI I GRLA i bez vređanja sudija i protivničkog trenera aka Rumenoglu, pedofil etc...jer bi odmah na "prvu" praznili dvoranu.

Decibeli trebaju, da ne mogu da se čuju između sebe niti rumenoglua. 

Написано : 27. новембра 2022. 12:30
(@sensee)
Уписи: 2142
Звезда ми је све

Hahah Javor... 

Pa iskreno pre sam za da prekinu utakmicu i da izgubimo 30-0 nego da učestvujemo u ovom nameštenim i režiranom cirkusu.

Rekoh da smo trebali napustiti Aba ligu nakon osvajanja, čemu više ovo, izvlače ono najgore iz svakog navijača ovako, čemu? 

Bukvalno i male šanse koje sam nam davao sada nestaju, bukvalno mislim da sad tek šanse nemamo da dobijemo. 

Написано : 27. новембра 2022. 12:35
ЦЗБГ reacted
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

Jel ovaj Jelisavetin hteo sad u petak da bije Javora?

Написано : 27. новембра 2022. 12:45
Splinter and ЦЗБГ reacted
(@_rygel-xvi_)
Звезда ми је све

@ganac Да,баш тај муж светски познате глумице 😁

https://m.youtube.com/watch?v=4K_XAEL7DTs

Ево и целог инцидента.Реално,ништа овде дрво јаворово није погрешило али сигурно је да су неки несуђени фаулови над Теодосићем утицали да буде овако љут и наервозан.

Написано : 27. новембра 2022. 14:43
Splinter, Rafalinho and ganac reacted
Page 1 / 5
Скочи на траку са алаткама