Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] 4.кoло квалификација за ЛШ (плеј оф) : Макаби Хаифа - Црвена звезда

67 Уписи
21 Корисници
136 Likes
1,164 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4793
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

Среда, 17. август, од 21 час.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 14. августа 2022. 16:07
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1704
Звезда ми је све

Pribojavam se Makabija itekako. Oni će nam biti prvi ozbiljan tim i protivnik ove sezone,a mi i pored za sad fantastičnih rezultata daleko smo od neke dobre i pouzdane igre,pogotovu u odbrani gde smo zaista kritični.

Podseća me sve ovo na kkp prošle godine gde su oni dobijali Krku,Cibonu,Slask,Zadar,Hamburg,Split i ostalu boraniju a ložili su se kao nikad,mislim da nisu imali poraz sve dok nisu došli kod nas u ABA gde smo ih vratili na fabrička,dakle neosnovano su se ložili 2 meseca protiv slabih ekipa a kad je došla prva iole ozbiljna ekipa (mi) otresli smo ih samo tako i to u onom nama poprilično gustom i teškom rasporedu,e plašim se da se i nama to sad u fudbalu ne desi.

Nikakav reper za Makabi nam ne može biti nijedna utakmica ove sezone.

Odbrana sa Erakovićem na beku i Milunovićem na štoperu je dosta kiksirala i protiv ove boranije do sad,šta očekivati protiv izuzetno brzih igrača Makabija?

Dekiju svaka čast na rezultatima do sad,ali tačno se vidi njegovo neiskustvo i neke glupave ideje,gde čovek pred najteže i najbitnije utakmice rastura štoperski par koji se uigravao 2 godine,i sada niti imamo pouzdane štopere niti tog famoznnog desnog beka,a pitanje je i kako će predpostavljam Srnić ili manje verovatno Sanogo da odigraju taj meč kad maltene nisu ni igrali ove sezone.

Ispali smo prvo od Omonije,pa od Šerifa,ekipe koje smo "morali" da prodjemo,treća sreća,nadam se (a ne izgleda mi još uvek) da je Stanković malo sazreo i da ćemo iskoristiti ovaj nikad lakši put do LŠ ove sezone i napraviti već sledeće godine neki kontinuitet i u LŠ.

Написано : 14. августа 2022. 18:01
_Rygel XVI_ and ЦЗБГ reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 43
Делија почетник

Meč protiv Makabija (barem ovaj tamo u Izraelu) ne smijemo da počnemo bez zadnjeg veznog. E sad, tu jedino kvalitetno može da odigra Sanogo, ali koliko vidim po njegovim reakcijama, i njega je Deki ubio u pojam kao i Ohija, s tim da Sanogo još i dobija neke minute. Igra protiv njihovih brzih igrača, sa Kangom nazad, je po meni ravna samoubistvu. 

Написано : 14. августа 2022. 19:22
Rafalinho
(@rafalinho)
Уписи: 20
Делија почетник

Stanković se prvi put ove sezone suočava sa situacijom da mora da brine i koliko golova će primiti, a ne samo koliko će ih dati. Gledajući ovo što je pričao jutros, siguran sam da je svestan Makabijevih napadačkih kvaliteta i da ćemo krenuti sa zadnjim veznim:

“ Dosta ekipa protiv nas se organizovano brani, trpimo polukontre i kontre. Zato moraš da budeš spreman na kontrolisani posed, da kazniš protvnika ili ako nisi uspeo to, da ga opredeliš na jednu stranu, oduzmeš loptu i iskoristiš je kao suvo zlato. Brzinu i kvalitet imamo, bukvalno je kao ujed kobre – slikovito je objasnio Stanković.”

E sad, s obzirom da je u dosadašnjem delu sezone najbliža situacija ovoj bila ova u revanšu protiv Pjunika, verovatno će meč početi Sanogo. S druge strane ko je gledao Makabi video je da igraju visoki presing, da su brzi i da teraju protivnika na grešku, a znamo da Sanogo ume da zabrlja. U tom slučaju možda i Srnić počne meč. Obojica su iskusni i oprobani u Evropi, neće im se noge saseći, tako da se ne brinem. Jedan od petorke Kanga, Kangva, Ivanić, Katai, Bukari neće početi meč.

Написано : 14. августа 2022. 22:30
_Rygel XVI_ and ЦЗБГ reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5232
Стара школа

Dobijamo Makabu u oba meča. 

Doktor diže cene kompleta karata za Ligu Šampiona zbog rata u Ukrajini. Cigani ćute i plaćaju. 

Написано : 15. августа 2022. 07:58
Splinter reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 410
Циганштура

Од Саногоа нажалост више нема вајде.Просто ми невероватно колико је квалитативно пропао за мање од 3 месеца.Буквално сваки пас му је сада критичан,мало је чак и успорио а и не улази више у дуеле снажно као пре.Некад заиста помислим да намерно опструише Станковића и тера неки инат али реално је да би му то било јако контрапродуктивно,нарочито у овој позној фази каријере и не верујем да је то случај...Једноставно је зарђао седећи на клупи.И за то баш не могу да кривим Станковића када имаш у опцији Кангу и Кангву заједно на терену у нашој лиги.

Срнић ће почети засигурно.А Саного ће га одменити од 70+ минута.Како би се одржао тркачки тонус и агресија на средини.То је закључак који се може извести са последњег меча против Вождовца и редоследу измена њих двојице.

Канга или Кангва?Не могу обојица.Чини ми се да је Кангва ипак боље решење јер је бржи у транзицији па би са њим били опаснији у контрама.Иако влада мишљење да је бољи дефанзивац од Канге није ме баш убедио у тако нешто у досадашњем делу сезоне...Буквално су ту негде на истом дефанзивном нивоу .Сваки има своје предности и мане.Овај нови Канга је сада много дисциплинованији и одговорнији.Шта ти је конкуренција...

Готово сви се прибојавају Гобељића а мене искрено много више плаши Милуновић.

Написано : 15. августа 2022. 09:02
Rafalinho and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Да ли им неко ко је заинтересован да до сутра напише текст са темом "Шта Звезду чека у Израелу" или "Шта Звезду чека у двомечу са Макабијем"?
Можете га написати и овде, па да га пренесем на портал 🙂

Написано : 15. августа 2022. 18:12
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

По писањима неких медија наводно Букари на клупи. Не бих се зачудио да стартује Срнић.

Написано : 16. августа 2022. 15:01
Rafalinho reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 43
Делија почетник

@czbg ja se ne bih iznenadio da se to desi. Čak se ne bih iznenadio da u postavi budu i Srnić i Sanogo, mada Sanogo malo teže jer je i on na ledu. Nego, da li neko zna da li Dragović ima pravo nastupa? Negdje sam pročitao da ne nastupa zbog žutih kartona.

Написано : 16. августа 2022. 17:17
ЦЗБГ reacted
Rafalinho
(@rafalinho)
Уписи: 20
Делија почетник

Malo je čudno da ne igra čovek koji je prošlu rundu kvalifikacija sam pobedio protivnički tim za 45 minuta, ali ako je to žrtva koja je potrebna da bi igrali sa zadnji veznim prihvatam.

Написано : 16. августа 2022. 17:32
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

https://www.czbg.net/2022/08/16/spisak-putnika-za-haifu/

Написано : 16. августа 2022. 17:34
ganac
(@ganac)
Уписи: 1425
Звезда ми је све

Posted by: @czbg

По писањима неких медија наводно Букари на клупи. Не бих се зачудио да стартује Срнић.

Nema gluplje odlule (ako je istina) od te da Bukari ne igra jer mislim da mi puno mozemo sa njim iz kontre uciniti a sa Srnom bas tesko...jedino neki zuti.

Написано : 16. августа 2022. 18:08
ЦЗБГ reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Уписи: 653
Циганштура

Nema Pavkova na spisku, a nigde nisam pročitao da je povređen

edit: sads sam negde pročitao, on i Mustafa imaju stomačne probleme

Написано : 16. августа 2022. 19:18
ganac and ЦЗБГ reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Уписи: 653
Циганштура

Posted by: @czbg

Očekivano je da ovakve utakmice mora da igra sa 6-icom. E sad problem je što Sanogo od kad zna da mu neće produžiti ugovor i da ide u decembru ne igra više na svom nivou, pa je Srnić možda i bolji na toj poziciji u ovom trenutku, to jeste problem

Написано : 16. августа 2022. 19:24
Splinter and ЦЗБГ reacted
Komatsu
(@cilivili)
Уписи: 192
Делија

Prvi pravi ispit za mistera blistera.

Do sada su ovo bile ding dong rang ekipe

This post was modified пре 1 месец 3 times by Komatsu

Написано : 16. августа 2022. 19:59
ЦЗБГ reacted
Page 1 / 5