Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] 3.кoло квалификација за ЛШ (реванш) : Пјуник - Црвена звезда

22 Уписи
9 Корисници
34 Likes
464 Прегледи
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Уписи: 652
Циганштура
Започео тему

Уторак , 19 сати

Написано : 8. августа 2022. 20:11
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4837
Ушло у крв и довиђења Admin

https://www.czbg.net/2022/08/08/spisak-putnika-za-jermeniju/

https://www.czbg.net/2022/08/08/stankovic-pobeda-kao-obaveza-prema-velicini-i-koeficijentu/

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 8. августа 2022. 20:43
ganac and bari1991 reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 460
Циганштура

Не треба се опуштати превише али требало би ово бити рутина за нас.Чак ни победа није морање.А ни неки минималан пораз није страшан.Свакако се сви резултати бришу када уђете у неко УЕФА такмичење.

4 бода за коефицијент за ЛШ,3 за ЛЕ и 2 за ЛК.

Пут је дуг,љето је,спарно.Неће бити баш лако као што многи мисле.Ја очекујем неки реми типа 1:1 или 2:2.Ипак ћемо играти без три битна играча ,са првенственим циљем да прођемо даље и сачувамо снагу за Хаифу а не да се надигравамо у Јерменији.

Наравно бићу много срећнији ако буде победа.Волио бих да Станковић да шансу Охију и Мотици.Да напокон видимо да ли је оправдано њихово запостављање...

Написано : 9. августа 2022. 09:40
ЦЗБГ reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Циганштура
Започео тему

Mitrović, Pavkov i naravno Gobeljić umesto povređenih, i zbog crvenog odsutnog. Nemamo sumnju, da je danas dan za pobedu i na velika vrata 6 put za redom obezbedi grupnu fazu ( naravno računam LŠ i LE, a LK nikad neću smatrati ozbiljnim takmičenjem) 

Написано : 9. августа 2022. 09:51
ЦЗБГ reacted
Константин
(@konstantin1989)
Уписи: 194
Делија

@beli_vuk Волео бих да Мотика одигра који минут у Јерменији, да покаже шта може. Таман прилика да Букари мало одмори за Макаби...

Написано : 9. августа 2022. 10:21
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 50
Делија

Zna li se sastav za večeras?

Написано : 9. августа 2022. 17:33
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@boki Моцарт Спорт пре неку ноћ најавио:

Борјан,Гобељић,Драговић,Милуновић,Ераковић,Канга,Кангва,Митровић,Катаи,Букари,Павков

Написано : 9. августа 2022. 17:50
Boki reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Омашили су само за Митровића.Почиње ипак Саного.Све остало је очекивано.

Написано : 9. августа 2022. 18:51
ЦЗБГ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1728
Звезда ми је све

Svi znaju koliko je teško uigrati odbranu i generalno 2 stopera, i mi sastavimo i uigramo odlicno Dragovica i Erakovića, i sad kao najveći amateri rasturamo taj uigrani duo i izmišljamo toplu vodu i uigravamo bespotrebno novi stoperski par pred strasno bitne utakmice..

Pritom poprilično sputavamo dalji razvoj Erakovića gutanjem na beka..

Barem je skontao Deki da moramo da igramo sa defanzivnim veznim.

Написано : 9. августа 2022. 19:10
ЦЗБГ and Komatsu reacted
Komatsu
(@cilivili)
Уписи: 196
Делија

Ovaj Pjunik je u rangu N Pazara.

Gledam i razmisljam kako bi ovaj Pjunik bio idealan klub za Gobeljica i Pavkova

This post was modified пре 2 месеца by Komatsu

Написано : 9. августа 2022. 19:20
ganac, bari1991 and ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Ужасан меч за гледање...

Али рутинска победа на крају.

Честитке Гобељићу на првенцу!Једини центаршут да ја знам који је крунисан голом.

Написано : 9. августа 2022. 20:56
ЦЗБГ, rk2r7 and Sensee reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1728
Звезда ми је све

Jel moguće da nije izveo Dragovica da ga sačuva od suspenzije zbog žutih kartona?

Mislim nije Dragovic sad suspendovan ali ako u Izraelu dobije karton ne igra u revanšu.. 

Написано : 9. августа 2022. 21:07
ЦЗБГ and _Rygel XVI_ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4837
Ушло у крв и довиђења Admin

https://www.czbg.net/2022/08/09/pjunik-crvena-zvezda-02-01/

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 9. августа 2022. 21:41
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Можда непотребно након овако досадне утакмице али ајде,не шкоди оцена игре сваког појединачно:

Борјан-Одлично скинут зицер Јуричићу.Такође сјајна интервенција након слободног ударца.Неколико боксованих лопти које је могао лагано ухватити;

Гобељић-Вечерас један од најагилнијих у Звезди.Одлична асистенција.Против овако спорих екипа он и не изгледа толико лоше на терену,

Драговић-Апсолутно непотребан жути.Мора да се пази у првом наредном мечу иначе смо у озбиљном проблему...

Милуновић-Морамо да имамо темпирану бомбу у саставу и тачка...Мислим да је вечерас имао 3 катастрофалне грешке у додавањима.Ако он буде играо против Хаифе,црно нам  се пише.

Ераковић-Пар пута испао из игре али некако се спретно врати и отклони опасност.

Саного-Одиграо коректно али опет продао једну лопту.Брзо се исправио и засметао противничком играчу да озбиљније припрети,

Канга-Дисциплиновано је одиграо.Грешио доста у додавањима али опет био један од најбољих на терену,

Кангва-За његове стандарде најлошији меч од доласка у Звезду.Али боље сад него у плеј-офу.

Катаи-На моменте бљесне  и то је то.Пенале да препусти Канги,није то за њега,

Букари-Има сјајан центаршут!Није само тркач и дриблер.Избегавао продоре вечерас али сасвим коректан у пољу,

Павков-Дао гол,имао пар солидних шанси...Све у свему сасвим добро издање за њега.Под утиском сам његовог пријема лопте у 89-ом минуту.Одбила се 10 м најмање.Па и дрво би боље прошло...

Измене нећу ни коментарисати.Буквално ништа вредно помена.

Станковић:

Постаје кварно лицемеран.Толерише Милуновићу у ова два меча најмање 4 критична додавања а иживљава се над Саногом због једног јединог.Не спорим,има он историју оваквих киксева.Али Милуновић је чак и дупло гори...

Ради нешто што нико не практикује,да распари уходан штоперски пар.

Злостављање Охија и Мотике се наставља.Не видим зашто макар вечерас није могао да да шансу барем Мотики ако је Охи на продају.

Злостављање нас навијача форсирањем Срнића такође.

Додатак:

Судија је погрешио за први пенал.Оно није смео да свира.Милуновић је одгурнуо противничког играча,он је нехотице у паду закачио лопту,и то руком којом је покушао да одржи баланс.Драго ми је да није био гол.

Написано : 9. августа 2022. 22:15
Splinter and ЦЗБГ reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Циганштура
Започео тему

Iskren da budem očekivao sam ovakvu utakmicu, klasično odrađivanje i pobeda za bodove u Evropi 

Idemo dalje, napadamo LŠ 

Написано : 9. августа 2022. 23:45
ЦЗБГ reacted
Page 1 / 2

Who's Online

There are no users currently online
Скочи на траку са алаткама