Форум

Notifications
Clear all

[Closed] Суперлига Србије 37. коло (плеј-оф): Црвена звезда - Вождовац

Page 1 / 2
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

https://www.czbg.net/2022/05/19/zvezda-vozdovac-nedelja-u-1830/

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 19. маја 2022. 21:31
Splinter liked
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Добро знај да увек ту сам ја

Nema šta mnogo da se kaže, izaćićemo u najjačem sastavu. Sudi Dejan Trifković. Svi na stadion, što nas više bude bilo momci će lakše do titule da dođu

Posted : 20. маја 2022. 13:35
czbg liked
ПАМИ
(@pami)
Звезда му је све

Kapa dole upravnom odboru sa Zvezdanom Terzićem na čelu koji će sutra obezbediti petu titulu u nizu. Ovo je pre dolaska gospodina Terzića u naš voljeni klub bio i ostao samo mokri san i za to mu skidam kapu. 

Posted : 20. маја 2022. 22:35
Beli_vuk
(@beli_vuk)

Vredi pogledati klip prre polaska na utakmicu

Posted : 21. маја 2022. 05:08
czbg liked
Splinter
(@splinter)

@pami Постоји тема управа, па тамо о творзићу, молим лепо 🙂

Posted : 21. маја 2022. 09:54
ganac and czbg liked
Stole92
(@stole92)
Циганин до коске

Da se ovo završi kako treba, pa da se okrenemo budućnosti, APR fin. izveštajima, finansijskim brigama, igračkom kadru (ako može nekako da prosek godina našeg tima bude ispod 30 🙏)... 

Posted : 21. маја 2022. 14:08
Beli_vuk, ganac and czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Лепа атмосфера, леп гол Катаија. Хајде још ових 45 минута, па да славимо.

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 22. маја 2022. 19:36
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Jel moguće da je jedan Dejan Stanković ovolika jajara? Izmena Ohi/Pankov na 2-0 pred 40k ljudi? Bukvalno sramotno.nagrada za kukavičluk mu je primljen gol par minuta kasnije.

Posted : 22. маја 2022. 20:13
ganac, czbg and Cilivili liked
Cilivili
(@cilivili)
Звезда му је све

Lepo osvojena titula.

Ali ja sam mnogo nezadovoljan nasom igrom , trenerom .vecim brojem igraca a narocito sportskim direktorom.

Zvezdi treba iskusan strucnjak , tipa  Muslin a ne trener pocetnik pa makar on bio i Stankovic .

Posted : 22. маја 2022. 20:28
ganac, czbg and Sensee liked
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

@cilivili za sad sve "ide" dobro,pa je možda malo neumesno zakerati i tražiti razloge za nezadovoljstvo,ali u suštini apsolutno se slažem sa tobom. 

Ja apsolutno nisam bio za Stankovićev dolazak,pogotovu ne posle Milojevića i kad smo dostigli taj neki nivo gde smo standardni u evropi,to je po meni bio užasan potez kluba da dovede trenera amatera nakon onakvih uspeha i očekivanja,ali ruku na srce Stanković je pokazao da može,tako da kad smo već tu gde jesmo i kad već ide kako ide ne bi trebalo sad tu nešto menjati. Da je savršen nije,da greši-greši,ali eto,koga ćemo da "trpimo" ako ne jednog Dejana Stankovića.

Užasava me njegovo jajarenje cele sezone ali šta je tu je.

Čestitam svim ciganjima i onima koji se tako osećaju 5.titulu u nizu. Idemo dalje

Posted : 22. маја 2022. 20:38
Page 1 / 2
Скочи на траку са алаткама