Форум

Фрањевачка авангард...

Notifications
Clear all

Фрањевачка авангарда

686 Уписи
35 Корисници
1505 Likes
27.9 K Прегледи
(@mazibuko)
Уписи: 154
Делија

Najjače od svega je što ih neko iz te skupine optuži da su sisice jer su ćutali dok je Dule odlazio zato što nije bilo love(sa potraživanjima od oko 600k) i da je sve ovo loša karma koja uzvraća udarac jer sada likuju dok se rasipnički troše milioni. 🙂Odgovora nije bilo, jer za ljubav treba imat dušu. 😁

Написано : 29. новембра 2022. 21:17
Blokovi, LETECA_GUGUTKA, ganac and 3 people reacted
(@mazibuko)
Уписи: 154
Делија

Franjevci večeras popravili rekord, svega 2 poena domaćih igrača. 🙂

Написано : 1. децембра 2022. 23:10
Splinter, Sensee, ganac and 2 people reacted
(@rafalinho)
Уписи: 225
Делија

Sat vremena ce da kritikuju odbranu i posle ce opet da im bude Covic kriv. Par momaka koje znam, grobari, svi pricaju istu pricu, koju im seju zvezdomrzacki bolesni portali. Mediji su im katastrofa. Tegeltija, Pantic, pbg.news i neka dva majmuna koji na podcastu kukaju kako su sudije pokrale Asvel protiv Zvezde u  Beogradu!?

Написано : 1. децембра 2022. 23:30
LETECA_GUGUTKA, Splinter, ЦЗБГ and 2 people reacted
(@sensee)
Уписи: 2142
Звезда ми је све

@rafalinho nema njima pomoći,prosto je neverovatno kako i koliko su 90% grobara izvan svake realnosti, a opet nikako da shvate to uprao jer su okruženi tim portalima i pacijentima kao što su Tegeltija,Pantić i ostali bolesnici,bilo mi je smešno ali više nije,jer ovi pomenuti su apsolutno bolesni,sigurno imaju neku dijagnozu.

Slepo su verovali bolesniku Vujoševiću,posle kad ih je izjebao oni se i dalje nisu opametili,sada slepo veruju najvećem Srbinu koji je majstor za manipulisanje i traženje alibija. 

Написано : 2. децембра 2022. 00:46
LETECA_GUGUTKA, Fuentess, Splinter and 4 people reacted
(@blokovi)
Уписи: 319
Циганштура

Упис од: @rafalinho

Sat vremena ce da kritikuju odbranu i posle ce opet da im bude Covic kriv. Par momaka koje znam, grobari, svi pricaju istu pricu, koju im seju zvezdomrzacki bolesni portali. Mediji su im katastrofa. Tegeltija, Pantic, pbg.news i neka dva majmuna koji na podcastu kukaju kako su sudije pokrale Asvel protiv Zvezde u  Beogradu!?

Sve i da je to istina kakve to veze sa njima ima. Nije to naša liga u fudbalu, pa se kidamo za titulu, pa svaki bod bitan. Zna se da se sa skorom 18-16 ili 19-15 sigurno ulazi u Top 8. Oni imaju svoj put mi, svoj i dva međusobna meča

Ta priča bi jedino "pila vodu" da ih mi za jednu pobedu sjebemo da ne uđu u top 8 , da mi budemo osmi , a oni deveti što je na nivou teorije u promilima, ako ne i manje od toga

Написано : 2. децембра 2022. 02:48
LETECA_GUGUTKA, Sensee, Rafalinho and 3 people reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1758
Звезда ми је све

Упис од: @rafalinho

Ja sam neki dan (posle derbija) pričao sa jednim, smatrao sam ga umerenim grobarom i na kraju mi je rekao ti bre kao da ti je Čović familija... a priča je išla oko budžeta i prve petorke njihove i naše. Videla se sva frustriranost godinama koje su od njihovog obaranja do danas bile. Naravn, Čović je nepatvoreno zlo (po njima) i zato ja koliko god ga kritikova smatram da je on na pravom mestu u KK. Samo da ga zdravlje posluži.

Написано : 2. децембра 2022. 06:56
LETECA_GUGUTKA, Sensee, Rafalinho and 2 people reacted
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

I da dodam, i oni imaju svoju verziju naše "Doniraj i dominiraj" i hvali mi se da je sa 30 evra 75 u redu a da u toj horizontali (75) njih ima bar 400...a preganjanje je bilo o budžetu gde sam mu ja rekao da je pičkousti rekao za njih da ne kenjaju jer im je država sve dala ne navodeći cifru a da je pole isplivalo (ne znam gde sam to pročitao) da je u šanskoj štampi izašlo kako kkp ima 23 miliona evra budžet. i tako te gluposti. On meni da su naši igrači (prva petorka svi iznad miliona) Za Nedaru verujem, Vildoza ne znam koliko a ostali su znatno manji i verujem bliži 500K nego milionu.

Написано : 2. децембра 2022. 08:16
LETECA_GUGUTKA, Sensee, Rafalinho and 3 people reacted
(@splinter)
Уписи: 595
Циганштура

Прелепо браћо, прелепо. Уживајмо у њиховим понорима пакла 🙂 И нашим победама

Написано : 2. децембра 2022. 08:54
LETECA_GUGUTKA, Rafalinho, Blokovi and 3 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5623
Стара школа Admin
Започео тему

Синоћ сам одгледао кзш Обрадовића и тужно је видети о чему тај човек прича и какву алиби причу потура. Мислим, није тужно мени, али ја да сам на месту партизанових навијача му на ово не бих очутао, као што сам ономад писао текст о Саши Обрадовићу на нашем порталу.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 2. децембра 2022. 10:26
LETECA_GUGUTKA, Splinter, ganac and 3 people reacted
(@blokovi)
Уписи: 319
Циганштура

Kriv je Smailagić, ne zna se šta je sa njim 4 dana. Kakve alibi priče. Da je bilo ko drugi u pitanju već bi pljuštale prozivke I tako to, ali pošto je on za njih vrhovno bezgrešno biće i ćute i slušaju žalopojke kako je Lesor povređen, a odigrao juče skoro 40 minuta 

Написано : 2. децембра 2022. 10:44
ganac, LETECA_GUGUTKA, Splinter and 3 people reacted
(@fuentess)
Уписи: 244
Делија

Godine inferiornosti su učinile svoje i navijači Partizana imaju luzerski mentalitet i komplekse. Skloni su nagloj promeni raspoloženja. Prošle sezone su mislili da sa Obradogluom dolaze i svi trofeji u paketu. Epilog - išamarani u finalu Kupa, nisu uspeli da uzmu ABA ligu iako su im sudije crtale put do postolja, pobegli iz KLS-a.

Na uzorku od par utakmica im se menja raspoloženje za 180 stepeni. Ulaze u sezonu sa očekivanjima da će "trofeje vratiti kući" iako tamo ne stanuju nešto malo manje od deceniju. Negiraju i poriču iz petnih žila da im država daje ogromne pare, valjda misle da će u dubini ubediti sebe da svi ovi dolaze da igraju zbog "tradizione di famiglia" fazona. 

Onda ih opalimo jako bolno u derbiju pa zaključe da im tim ništa ne valja, da fali Dulo i časovi ljubavi da je Žoc gospodin koji ne može da se nosi sa muljem. Dobiju ubedljivo jedan derbi u regularnom toku ABA lige - ovo je naše pravo lice, sad ćemo da uzmemo sve. Sledeću utakmicu ih ponizi neki Lijektabelis, a mi dobijemo Real - vratili se na staro gde je tim luzerska legija stranaca, ispadnu od Burse i to pojača prethodni utisak.

Finalna serija ABA lige posle dva poraza - sramno, ali je ovo najmlađi tim u Evropi, treba verovati u Žoca. Poravnaju na 2-2 i posle kraja finalne serije - pokrale ih sudije, ubili im momentum kad su praznili halu, zli patuljak Čović to orkestrirao, Partizan bio bolji i kvalitetniji, al ne mogu protiv sistema, ali će naredne sezone sve uzeti - dok se uigra Željko.

Nervni lomovi. Ova sezona opet može da liči na prethodnu.

U fudbalu prošle sezone isto. Imali +5 - ti si prvi trener Stanoje. Dožive vekovnu bruku srpskog fudbala u Estoniji, igraju neku nerešenu utakmicu na JNA u prvenstvu pa protiv Anortozisa - doveli nam sabotera, ne valja ovaj tim, kad će kraj polusezone da ne gledamo muku. Na kraju Zvezda uzima titulu - to je čuveno Zvezdino proleće, kako može neko da pobeđuje stalno kme kme, Partizanu oteta titula.

Nema im leka.

Написано : 2. децембра 2022. 11:18
_Rygel XVI_, LETECA_GUGUTKA, Splinter and 4 people reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5623
Стара школа Admin
Започео тему

Пише се по твитеру да су се јуче гробари међусобно пошибали на утакмици. Зна ли се шта?

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 2. децембра 2022. 11:22
Splinter reacted
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

Упис од: @czbg

Синоћ сам одгледао кзш Обрадовића и тужно је видети о чему тај човек прича и какву алиби причу потура. Мислим, није тужно мени, али ја да сам на месту партизанових навијача му на ово не бих очутао, као што сам ономад писао текст о Саши Обрадовићу на нашем порталу.

Takvih tamo nema, na našoj, svetloj strani ima malo "disonantnih tonova" ali tamo svi pevaju u glas.

Написано : 2. децембра 2022. 11:56
LETECA_GUGUTKA, Splinter, Rafalinho and 1 people reacted
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

Упис од: @fuentess

pokrale ih sudije, ubili im momentum kad su praznili halu, zli patuljak Čović to orkestrirao,

Da, ovo im je i za ovaj derbi jedan od najvećih razloga poraza. Ubijen "momentum", a niko ne pravi pitanje što su nakon prekida sipali i "frižidere" u koš, i da su u jednom trenutku vodili (mislim) 8 razlike da bi na poluvremenu bilo pola koša za nas. A Nebojša je zlo.... hitler, Idi Amin, Pol Pot i sam Đavo su pioniri kakav je Nebojša. On upropaštava srpsku košarku...

Написано : 2. децембра 2022. 15:08
_Rygel XVI_, LETECA_GUGUTKA, ЦЗБГ and 1 people reacted
(@splinter)
Уписи: 595
Циганштура

Ево ко су фрањевци и њихов болесник...                                                            https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4052298/igracima-partizana-zabranjeno-da-pricaju-sa-kosarkasima-zvezde

Написано : 6. децембра 2022. 15:02
Page 41 / 46
Скочи на траку са алаткама