Форум

Фрањевачка авангард...

Notifications
Clear all

Фрањевачка авангарда

614 Уписи
30 Корисници
1272 Likes
23.2 K Прегледи
Mazibuko
(@mazibuko)
Уписи: 92
Делија

Voleo bi da grešim, ali mi deluje da su partizani skockali ozbiljnu ekipu, biće zajeban domaćin u EL a na jadranu teško da neko može da ih ugrozi. 

Написано : 2. октобра 2022. 22:55
ЦЗБГ and Sensee reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

Упис од: @czbg

КК партизаи на путу да буде избачен из лиге и Купа Србије.

Sumnjam,mada mi to deluje kao lepo kompromisno rešenje za koje su oni bili možda spremni još prošle sezone.

Написано : 2. октобра 2022. 23:21
Sensee
(@sensee)
Звезда ми је све

Упис од: @mazibuko

Voleo bi da grešim, ali mi deluje da su partizani skockali ozbiljnu ekipu, biće zajeban domaćin u EL a na jadranu teško da neko može da ih ugrozi. 

Apsolutno su sklopili moćan tim,nema tu govora,nisu pokazali za sad ni delić mogućnosti ali sigurno su bolji 30-40% nego prošle sezone,pa samo da uporedimo Mur- Exum, Dangubić-Papapetru, Zagorac-Andjušić, Kuruc-Naneli,dakle ozbiljan ozbiljan update,moguće je da če se pojačati još i na centru i pleju ali o tom potom,i bez toga su sigurno najjači tim na ovim prostorima u poslednjih x godina.

+treba pomenuti Madara,Koprivicu,Vukčevića i Trifunovića koji su sigurno napredovali u nekoj meri. 

Mislim da će bez muke uzeti prvo mesto u ABA a zna se da se ABA uzima na domaći teren.

Написано : 2. октобра 2022. 23:28
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5245
Стара школа Admin
Започео тему

@sensee ма, неће лако узети ништа јер нећу да верујем да ћемо се опако предати. Гледао сам их мало против Цибоне, као и неке припреме утакмице, и нису ми баш нешто. Предност им само дајем на тренерској позицији - за сада.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 3. октобра 2022. 04:38
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Написано : 4. октобра 2022. 11:44
ganac, Blokovi and bari1991 reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5279
Стара школа

Velika prevara od kluba. Od predsednika do baba sere. Sve je lažno kod avangarde.

Написано : 4. октобра 2022. 13:43
ganac, Blokovi, ZVEZDA 1991 and 2 people reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 89
Делија

Čitam da se partizan navodno uključio u trku za Kampacom. Iskreno, ako je to tačno, onda će ovo da bude pravi aparthejd države prema nama i nezapamćeno ulaganje u jedan klub koji ko zna koliko godina nije ništa osvojio (da ne računam na onaj Kup). Sramota.

Написано : 4. октобра 2022. 19:39
ЦЗБГ reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1600
Звезда ми је све

Kakav Kampaco bre....to se neko sprda

Написано : 4. октобра 2022. 20:29
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Написано : 6. октобра 2022. 12:14
Rafalinho
(@rafalinho)
Уписи: 156
Делија

Ako nekom jos nije jasno zasto Natho sutira penal svake nedelje nek pogleda ovo

Едит: Брате дај опет линк, нешто сам зезнуо.

Написано : 6. октобра 2022. 13:20
ЦЗБГ reacted
Rafalinho
(@rafalinho)
Уписи: 156
Делија

This post was modified пре 2 месеца by Rafalinho

Написано : 6. октобра 2022. 13:53
ganac and ЦЗБГ reacted
мики
(@miki)
Уписи: 1266
Звезда ми је све

Гробари губе 20 разлике. Стока, да се само хоће распасти након 2-3 кола. Од срца им то желим.

Написано : 7. октобра 2022. 20:26
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 681
Циганштура

Продужетак против Басконије и рубрика “50 нијанси румене” и “100 динара друже”.Буквално само што није заплакао...СКОРО да ми га је било жао 😁

Иначе бих се сластио али онда се сетим да смо и ми игубили на идентичан начин неколико оваквих утакмица када нисмо правили фаул и спречили шут за 3...

Написано : 14. октобра 2022. 23:21
Sensee
(@sensee)
Звезда ми је све

Odlična utakmica za gledanje,mi sledeću valjda idemo Baskoniji u goste koja je odigrala odličan meč. Pogodili su 17 trojki,igraju baš tečno i brzo,mi bez nekog šuterskog ludila nemamo šta da tražimo sa njima trenutno. Imaju kapitalca u vidu Markusa Howarda koj je došao iz Denvera i pogodio 8 trojki danas. Mislim da mi nemamo odbranu za takve igrača ove godine.

Što se tiče kkp, Ledej danas 38min,Panter 33,Exum 30,Lesor 39,ogromna potrošnja i odlična utakmica svih navedenih,oni će se sigurno pojačati jer neće moći još dugo da igraju sa ovom minutažom pomenutih a težak raspored još nije ni počeo.

Kkp igra i izgleda dobro,imaju 2 poraza ali to ne pokazuje realnu sliku,odbrana im je trenutno lošija ali kad se spuste u stav znaju da odigraju i odličnu odbranu,vidi se ideja i smisao njihove igre,uloge su već podeljene i napad im je zaista odličan. Nemaju kao mi igrače koji ne daju kakav takav doprinos.

Inače Alba je danas dobila i Armani u Milanu,izgledaju veoma nezgodno i igraju baš baš lepo.

Написано : 15. октобра 2022. 00:21
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Упис од: @sensee

Odlična utakmica za gledanje,mi sledeću valjda idemo Baskoniji u goste koja je odigrala odličan meč. Pogodili su 17 trojki,igraju baš tečno i brzo,mi bez nekog šuterskog ludila nemamo šta da tražimo sa njima trenutno. Imaju kapitalca u vidu Markusa Howarda koj je došao iz Denvera i pogodio 8 trojki danas. Mislim da mi nemamo odbranu za takve igrača ove godine.

Što se tiče kkp, Ledej danas 38min,Panter 33,Exum 30,Lesor 39,ogromna potrošnja i odlična utakmica svih navedenih,oni će se sigurno pojačati jer neće moći još dugo da igraju sa ovom minutažom pomenutih a težak raspored još nije ni počeo.

Kkp igra i izgleda dobro,imaju 2 poraza ali to ne pokazuje realnu sliku,odbrana im je trenutno lošija ali kad se spuste u stav znaju da odigraju i odličnu odbranu,vidi se ideja i smisao njihove igre,uloge su već podeljene i napad im je zaista odličan. Nemaju kao mi igrače koji ne daju kakav takav doprinos.

Inače Alba je danas dobila i Armani u Milanu,izgledaju veoma nezgodno i igraju baš baš lepo.

Само настави да их хвалиш 😆

Написано : 15. октобра 2022. 00:26
Stole92 reacted
Page 38 / 41

Who's Online

There are no users currently online
Скочи на траку са алаткама