Форум

Notifications
Clear all

Управа клуба

594 Уписи
42 Корисници
1166 Likes
27.9 K Прегледи
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 1046
Звезда ми је све

Након доласка Мотике пласирао је информацију да нас је коштао 1.5 милиона евра.

Након објаве њемачког Билда и он неколико дана касније потврђује да је у ствари трансфер износио 2.5 мил евра.Тада сно га уосталом на овом форуму директно оптужили да је тај милион стрпао у свој и вођин џеп...

Данас се опет враћа на стару причу и 1.5 мил евра трансфер.Он стварно мисли да смо ми златне рибице.Па буквално лаже и вара чим зине...

Сада још кварно уваљује врућ кромпир Мркели и пребацује одговорност на њега.Мркелу само оптужујемо да је неспособан,Терзића да је неспособан,кваран,дрзак и наравно тешка лоповчина и криминалац.

Ево сада још и пакује изговоре да се реши Мотике...Максимално га оцрни да све прође што лакше...То што је он клинац нема везе.Који је љигавац,да себе спаси продао би и своју ћеру макроима...

This post was modified пре 3 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 21. новембра 2022. 18:28
bari1991 and ЦЗБГ reacted
(@mazibuko)
Уписи: 154
Делија

Koliki je Terza šibicar dokazuje i jedan detalj iz ovog nastupa na EKOF-u, a to je deo gde govori kako kada god može "krajcuje" menadžere?!Takvo izražavanje nije dostojno ni popularnog parka gde je taj fakultet stacioniran, a dočekali smo da neko sa takvim rečnikom drži slovo studentima u jednom od amfiteatrova. 

Ne znam da li me je više sramota što sam pohađao tu obrazovnu instituciju gde se nekada o Zvezdi diskutovalo sa Božom Cerovićem, a danas sa ovom dokazanom secikesom i lopovom, ili što je ista ta persona direktor kluba koji volim i za koji navijam.

Ali ništa nije bez posledica, pa tako danas taj klub u proseku gleda jedva par hiljada ljudi, a pomenuti faktultet je nekada prijemne ispite organizovao u halama Beogradskog sajma zbog ogromnog interesovanja, a danas je upola manje zainteresovanih nego što na njemu ima mesta. Tako će biti sve dok nam slovo budu držali ovi što vole da "krajcuju". 

Написано : 21. новембра 2022. 19:03
Stole92, _Rygel XVI_, ganac and 1 people reacted
(@fuentess)
Уписи: 244
Делија

N(DH)1 televizija u svom serijalu "Junaci doba zlog" posvetila epizodu Zvezdanu Terziću gde je prikazan mađijin mulj. Klub nije diretkno pljuvan, ali meni iako imam negativno mišljenje o većini Terzinih poteza, smeta jer je on ipak prvi čovek kluba i njegova reputacija ide ujedno uz imidž kluba.

Naravno, inicijalna kapisla da i on dobije mesto u ovom serijalu je njegova vezanost za Vođu, inače ne bi nikog zanimao jer je njegov društveni uticaj nikakav. Dobrim delom je i sam odgovoran jer onako podaničkim istupanjima pri šlihtanju predsedniku gubi svako dostojanstvo. Još gore je što to radi preko leđa Zvezde.

I sve ovo ne bi bilo toliko strašno da jedan od gostiju jeste prof. Vuletić, gmaz koji je povezan sa nekim kriminalnim grupama i pedofil koji se loži na svoje studente koje seksualno ucenjuje. Taj bivši podpredsednik FKP u epizodi deli slovo kako će se po povratku pravne države suditi Terziću za nameštanje utakmica (direktno implicira neregularnosti Zvezdinih titula). Bolje on da brine o sebi i svom klubu, ne dao mu Bog da dođe pravna država i njemu i ovoj televiziji koja ima mesijanski kompleks da vodi ovo društvo po zapadnim globalističkim notama, oni bi i đavola doveli u studio samo da laje po Šizoju i po tome se suštinski ne razlikuju  od njega, samo su upakovani u drugačiji celofan. Tako i Zvezdan Terzić, kao jedan potpuno nebitan lik za društvo, postaje "junak doba zlog" samo što je politički poltron.

Написано : 1. децембра 2022. 23:29
(@blokovi)
Уписи: 319
Циганштура

Ja ne mogu da gledam tu emisiju jer su je radile te drugosrbijanske splačine. Hvala ti što si ukratko prepričao emisiju. Oni bi em doveli što kažeš crnog đavola samo da opljune po SNS-u nego su u stanju da dovedu i ljude koji su bili bliski SNS-u, ako nisu više sa njima sad su moralne gromade. Užasni su, ništa od Pinka nisu bolji samo furaju drugu propagandu 

Написано : 2. децембра 2022. 00:26
Fuentess and ЦЗБГ reacted
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 1046
Звезда ми је све

Ја бих платио само да немам то ђубре на кабловској у понуди.Сваки прилог им је маскиран у кампању против Вучића и СНС-а.Гледао сам пар пута како злоупотребљавају тешку патњу и несрећу људи да би између редова оптужили власт за нешто што реално и није њихова кривица већ модерног преображаја друштва у целини.Али када је Западу и њиховим петоколонашким и аутошовинистичким одредима у Србији новинарски кодекс икада био свето писмо?Поштују га баш као и међународно право, ултра лицемерно,двоструки аршини на извол’те...

Написано : 3. децембра 2022. 23:13
ЦЗБГ and Blokovi reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5386
Стара школа

@rafalinho 

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 

Написано : 16. јануара 2023. 14:28
ЦЗБГ reacted
(@rafalinho)
Уписи: 225
Делија

@bari1991 ?

Написано : 16. јануара 2023. 14:50
ЦЗБГ and Splinter reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5386
Стара школа

Упис од: @rafalinho

@bari1991 ?

Bacio si dobru foru dok sam bio u egzilu pa nisam mogao da je ispoštujem na vreme. 

Na žalost ne mogu da je nađem, kao da nije na ovoj temi. Nešto o doktoru iz Lovćenca. 

Написано : 17. јануара 2023. 07:58
(@zvezdanko)
Уписи: 307
Циганштура

Упис од: @fuentess

N(DH)1 televizija u svom serijalu "Junaci doba zlog" posvetila epizodu Zvezdanu Terziću gde je prikazan mađijin mulj. Klub nije diretkno pljuvan, ali meni iako imam negativno mišljenje o većini Terzinih poteza, smeta jer je on ipak prvi čovek kluba i njegova reputacija ide ujedno uz imidž kluba.

Naravno, inicijalna kapisla da i on dobije mesto u ovom serijalu je njegova vezanost za Vođu, inače ne bi nikog zanimao jer je njegov društveni uticaj nikakav. Dobrim delom je i sam odgovoran jer onako podaničkim istupanjima pri šlihtanju predsedniku gubi svako dostojanstvo. Još gore je što to radi preko leđa Zvezde.

I sve ovo ne bi bilo toliko strašno da jedan od gostiju jeste prof. Vuletić, gmaz koji je povezan sa nekim kriminalnim grupama i pedofil koji se loži na svoje studente koje seksualno ucenjuje. Taj bivši podpredsednik FKP u epizodi deli slovo kako će se po povratku pravne države suditi Terziću za nameštanje utakmica (direktno implicira neregularnosti Zvezdinih titula). Bolje on da brine o sebi i svom klubu, ne dao mu Bog da dođe pravna država i njemu i ovoj televiziji koja ima mesijanski kompleks da vodi ovo društvo po zapadnim globalističkim notama, oni bi i đavola doveli u studio samo da laje po Šizoju i po tome se suštinski ne razlikuju  od njega, samo su upakovani u drugačiji celofan. Tako i Zvezdan Terzić, kao jedan potpuno nebitan lik za društvo, postaje "junak doba zlog" samo što je politički poltron.

Упис од: @blokovi

Ja ne mogu da gledam tu emisiju jer su je radile te drugosrbijanske splačine. Hvala ti što si ukratko prepričao emisiju. Oni bi em doveli što kažeš crnog đavola samo da opljune po SNS-u nego su u stanju da dovedu i ljude koji su bili bliski SNS-u, ako nisu više sa njima sad su moralne gromade. Užasni su, ništa od Pinka nisu bolji samo furaju drugu propagandu 

Упис од: @_rygel-xvi_

Ја бих платио само да немам то ђубре на кабловској у понуди.Сваки прилог им је маскиран у кампању против Вучића и СНС-а.Гледао сам пар пута како злоупотребљавају тешку патњу и несрећу људи да би између редова оптужили власт за нешто што реално и није њихова кривица већ модерног преображаја друштва у целини.Али када је Западу и њиховим петоколонашким и аутошовинистичким одредима у Србији новинарски кодекс икада био свето писмо?Поштују га баш као и међународно право, ултра лицемерно,двоструки аршини на извол’те...

Ovi postovi(boldovani delovi posebno)su mi legli ko' Vojislavu Tankosicu samaranje onog engleskog krmeta.

Написано : 18. јануара 2023. 02:10
Page 40 / 40
Скочи на траку са алаткама