Форум

Notifications
Clear all

Играчки кадар

557 Уписи
38 Корисници
1056 Likes
27.1 K Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4837
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

По мени имамо сасвим добар играчки кадар, али дефинитивно највише шкрипи на бековским позицијама. Родић је превише склон повредама, а Гобељић није квалитет за Европу.  Гајић ок, али морају два добра бека да се нађу. Мислим да чак ни Спиридоновић није квалитет за Звезду. 

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 9. децембра 2020. 13:49
bari1991 reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1445
Звезда ми је све

Levi bek je pod mus kao i ofanzivni vezni koji bi bio značajno bolji od trenutnih  kako bi imali bilo kakve šanse u prolećnom dvomeču.

Velju Kazniti i pod pretnjom vraćanja u Grafičar ga naterati da batali splavarenje i sponzoruše (ovo drugo će biti baš jako teško) kako bi se vratio na pravi kolosek.

Написано : 12. децембра 2020. 15:00
bari1991 reacted
мики
(@miki)
Уписи: 1198
Звезда ми је све

Канга кажњен због недисциплине (пише Моцарт спорт), али по изјавама клуба наводно као да је све ок и да ће се изгладити ситуација. Прича се да је на релацији Деки-Канга избио куршлус.

Написано : 17. децембра 2020. 18:23
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Пошто је изгледа дефинитивно...вратили смо Срнића??? Па, ја немам речи. Зато ми немамо некога млаћег из нашег погона? Па тај Срнић ништа није направио од одласка из Звезде, па као хајде да га вратимо. Дај Боже да грешим у процени.

Написано : 18. децембра 2020. 11:13
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Бакајоко дефинитивно наш нови играч https://www.czbg.net/2020/12/22/aksel-bakajoko-u-zvezdi/

Написано : 22. децембра 2020. 16:30
мики
(@miki)
Звезда ми је све

Пошто је Срнић сада и званично нови играч Звезде, да само кажем ово - који ће нам он? Па све што је до сада играо за нас играо је толико лоше да не могу да схватио ко га је довео и зашто. По мени скроз нелогичан потез.

Написано : 25. децембра 2020. 20:28
ЦЗБГ reacted
мики
(@miki)
Звезда ми је све

Зна ли се ишта о здравственом стању Катаија, као и о статусу Канге? За Кангу знам да се оглашавао клуб, али све ми мирише да га Деки више не жели у екипи.

Написано : 9. јануара 2021. 22:00
zvezda92
(@zvezda92)
Уписи: 161
Делија

Miki, evo nešto o zdravstvenom biltenu Kataija i ne sluti na dobro bar po ovom tekstu:

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/953148/strasan-udarac-zvezdu-bolest-jaca-kataia-propusta-kompletne-pripreme

Sa nama se može sve što se poželi...

Написано : 10. јануара 2021. 08:55
мики reacted
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

Ja sam čuo odmah po njegovom izostajanju iz sastava jesenas da mu je karijera ugrožena zbog zdravstvenih problema, što su kasnije iz uprave demantovali ali me nisu uverili.

Написано : 10. јануара 2021. 10:10
мики reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

https://www.czbg.net/2021/01/10/bakajoko-zvezda-je-sansa-koja-se-pruza-jednom-u-zivotu/

Написано : 10. јануара 2021. 15:31
мики
(@miki)
Звезда ми је све

@zvezda92 i @ganac Хвала за појашњење. Значи он је изгубљен за прољећни део сезоне, колико видим. Баш ме интересује како ће (ако и Канга буде проблематичан тј. ако се не смири) Станковић посложити екипу.

Такође, питање је кога доводимо у дефанзиви. Неко моје виђење екипе би требало да буде:

Борјан, десни бек, Милуновић, Дегенек, Родић (ал' да се доведе нови леви бек), Саного, Иванић, Бакајоко, Канга, Гаврић (мада ће овде могуће играти Срнић, али то би била огромна штета), Фалћинели.

Написано : 10. јануара 2021. 15:44
мики
(@miki)
Звезда ми је све

Posted by: @miki

@zvezda92 i @ganac Хвала за појашњење. Значи он је изгубљен за прољећни део сезоне, колико видим. Баш ме интересује како ће (ако и Канга буде проблематичан тј. ако се не смири) Станковић посложити екипу.

Такође, питање је кога доводимо у дефанзиви. Неко моје виђење екипе би требало да буде:

Борјан, десни бек, Милуновић, Дегенек, Родић (ал' да се доведе нови леви бек), Саного, Иванић, Бакајоко, Канга, Гаврић (мада ће овде могуће играти Срнић, али то би била огромна штета), Фалћинели.

Пардон, на месту Гаврића/Срнића треба да стоји Бен. Скроз сам заборавио на њега.

Написано : 10. јануара 2021. 18:10
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

@miki

Opet, to što sam ja čuo ne mora da znači da je istina i na drugim forumima ima slika Kataia kako trčkara nasmejan. 

Apropo misterioznog izostanka, bio je i članak o tome kako je ta bolest kod njega dijagnostikovana još dok je bio u Vojvodini i da sa tim ljudi normalno žive (mali problem je za profi sportiste). Takođe su tvrdnje da je sa njim sve u redu i da će na proleće igrati. Videćemo šta će biti a ja se nadam da će biti ovo boldovano.

Написано : 11. јануара 2021. 09:08
мики reacted
zvezda92
(@zvezda92)
Уписи: 161
Делија

@miki Prema pisanju Novosti, završili smo transfer Simonea Edere. https://www.novosti.rs/sport/fudbal/953461/zvezda-zavrsila-veliki-posao-najvece-zimsko-pojacanje-stize-cetvrtak-poznati-detalji Nažalost, na više mesta sam pročitao da Ben najverovatnije ide

Sa nama se može sve što se poželi...

Написано : 11. јануара 2021. 09:36
мики and ganac reacted
мики
(@miki)
Звезда ми је све

@ganac Хвала на појашњењу.

@zvezda92 Јел'то сигурно за Бена? Писало се и пре да ће да иде, али није било ништа од тога.

Написано : 11. јануара 2021. 17:33
ganac reacted
Page 1 / 38

Who's Online

Скочи на траку са алаткама