Форум

Notifications
Clear all

Маркетинг, друштвене мреже клуба, Звезда ТВ, Звезда кидс

Page 1 / 6

ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Ево и за фк мало о њиховим друштвени мрежама и каналима. Приметио сам да су на твитеру многи незадовољни оним девојкама са Звезда кидс, као и да су се неки доста погрдно односили према званично налогу клуб на тој мреже. Колико сам схватио незадовољни су Миљановим радом.

Добро знај да увек ту сам ја...

NorthGate
(@northgate)
Делија почетник

Posted by: @czbg

Ево и за фк мало о њиховим друштвени мрежама и каналима. Приметио сам да су на твитеру многи незадовољни оним девојкама са Звезда кидс, као и да су се неки доста погрдно односили према званично налогу клуб на тој мреже. Колико сам схватио незадовољни су Миљановим радом.

I meni su jako iritantne,ponasanje im je kao klinke,a takvu stvar treba da vode ozbiljniji ljudi, i da su novinari,a ove je neko tu ugurao samo na njima znan nacin.Sa njima delujemo kao da smo neki deciji klub,daleko od ozbiljnog kakav zvezda zasluzuje.

Zvezda je život,sve drugo su sitnice

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

@northgate Види, одгледао сам их пар пута и слажем се да је за нас маторије то иритантно. Али онда сам негде видео податак како се то јако свића малишанима за које се у ствари то и ради. Тако да је нама најбоље да то и не гледамо 😀

ReplyQuote
мики
(@miki)
Циганин до коске

@northgate Ма то је баш за клинце и клинцезе. Није то за за иоле старије навијаче. Него, ја не видим у последње време неке емисије Звезда ТВ. Јесу ли они то стали да преносе и снимају или мени не излазе обавештења?

ReplyQuote
мики
(@miki)
Циганин до коске

@palermo Браво. Тачно си описао све како треба.

ReplyQuote
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења

Svaki put se najezim kada ovo procitam

Слика може припадати brick wall

ReplyQuote
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења

Topla preporuka da se kupe 4 Evropska šala. Popust sa 7160 na 3000. Nema previše neprodatih kompleta. Napolijev šal je recimo 1450 din a ovi su po meni bolje uradjeni. 

Lepa uspomena na ovu godinu mrmota. 

ReplyQuote
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења

Naš medijski sponzor opet piše protiv nas. Sumnjiv penal nad Ivanićem. Smejurija. Samo da se umanji rezultat koji Deki pravi.

Treba im zabraniti da prilaze stadionu. Mi ih vodimo na utakmice, pripreme a ovako nam se vraća.

Inače sa njima je potpisan petogodišnji ugovor na 600 000 evra. Mocart nam je zatvorio usta sa 10 000 evra mesečno. Jadno i za manji klub od našeg. 

ReplyQuote
DJ Seduction
(@honestus)
Звезда му је све

Ne znam koji kurac više uprava ovo dozvoljava. A taj Miljan je nesposoban do bola, to je tek za priču. Sramota.

ReplyQuote
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења

Tog Miljana je Terzić doveo sa mislim b92. Sve dok je doktor tu biće i Miljan a verovatno i posle. To što ne zna da radi svoj posao je potpuno nebitno. 

Tako je doveo i onu Anju sa zvezda kidsa. Ćerka našeg ambasadora. Sada mu čovek  duguje uslugu o trošku Zvezde. Sramota me bila kada je sutradan pratila izvlačenje za Evropu. 

ReplyQuote
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења

Čuo sam da koriste partijske botove.da na društvenim mrežama hvale Terzića i Mrkelu. A da Miljan i ove dve klinke blokiraju za bilo koje pitanje ili neslaganje sa upravom. 

Nemam te društvene mreže i ne pratim klub na njima ali se mnogo ljudi žali.

ReplyQuote
DJ Seduction
(@honestus)
Звезда му је све

Posted by: @bari1991

Tog Miljana je Terzić doveo sa mislim b92.

Sa Bljuca je došao, kol'ko se sećam.

ReplyQuote
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења

U pravu si. Portparol je doveden iz bljuca. U svakom slučaju nije sam prebačen već ga je pozvao doktor. 

Nemam ja problem što je on potrparol a mala voli zvezdu kids, već što prave sprdnju od naših društvenih mreža.

Mi smo zauvek prvak sveta i evrope i moraju se tako ponašati svi zaposleni u klubu. Ne mogu da verujem da ljude blokiraju za učtive primedbe na rad Mrkele i Terzića.

Severna koreja i Crvena Zvezda.

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Пребацићу касније ове теме на "Маркетинг" (када седнем за компјутер), па тамо да наставио о овоме.

ReplyQuote
ganac
(@ganac)
Циганин до коске

Posted by: @honestus
Posted by: @bari1991

Tog Miljana je Terzić doveo sa mislim b92.

Sa Bljuca je došao, kol'ko se sećam.

Možda je radio u Bljucu ali je bio i u B 92 (tv) zajedno sa još jednim (njegovog imena ne mogu da se setim) je prenosio one nindža ratnike i još neke takve gluposti a kasnije mislim da je dospeo do sportske redakcije.

ReplyQuote
Page 1 / 6

Who's Online

Скочи на траку са алаткама