Форум

Репрезентације Срби...

Notifications
Clear all

Репрезентације Србије (фудбал, кошарка, ватерполо...)

425 Уписи
35 Корисници
590 Likes
14.5 K Прегледи
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 681
Циганштура

Њемачка вечерас

https://giphy.com/gifs/just-utah-firing-jgo38wEND0D8A

Била је Грчка зрела да изгуби и против Чешке али их спасио онај Ауда.Вечерас у Њемачкој репрезентацији нису имали тројанског коња  и зато су прошли како су прошли.Мало сам их потценио искрено.Нема сумње да су били у групи од неких 6,7 фаворита за освајање али мислио сам да им је плафон полуфинале  и то највише због домаћег терена и судија.Сада су фаворит број 2 након Словеније.

Одлично избалансирана екипа.Уједначена пре свега квалитетом. Без изразитог вође иако је то на папиру Шредер.Онај Тиман продао Грцима неколико сјајних Бодирога фора.

Грчкој се десило слично оно што се нама десило против Италије.Квалитетан и психолошки растерећен противник.И кренуо их шут за 3.Код Грка се увукао страх и кола назадрживо кренула низ брдо.

Јанис баш као и Јокић одиграо сјајн меч али остали( осим Ларенцакиса) подбацили.Мислим да је грчким и српским кошаркашима веће психолошко оптерећење што играју уз велику НБА звезду него само бреме фаворита...

This post was modified пре 3 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 13. септембра 2022. 23:00
Fuentess reacted
Stole92
(@stole92)
Уписи: 765
Звезда ми је све

Ja bio ubeđen da je Milojević Crnogorac, i to odavno 😳 apsolutno sam za njega. 

Nisam za Radonjića, on je trener a ne i selektor. Ne može on sa velikim zvezdama, on ume od ograničenih igrača da napravi delove za moćnu mašinu, ali to može da radi samo u klubu. 

Написано : 14. септембра 2022. 21:30
Sensee reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Победа Србије над Шведском 4:1.Митровић хет трик.У сајној је форми.Мислим да тренутно нема бољег главометаша у ногомету 😁Заиста невероватан осећај.Игра најбољи фудбал у каријери.Надам се да је нешто оставио и за меч против Норвешке.Под условом да одигра тај меч.Изашао из игре храмајући.Мада делује ми да је био у питању тренутни бол услед ударца у зглоб.

Мора се признати да играмо допадљив фудбал и да Пикси зна шта ради.

Написано : 24. септембра 2022. 23:11
Sensee, ganac and ЦЗБГ reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1600
Звезда ми је све

Njegova realizacija deluje nestvarno, sa kojom lakoćom to čini.

Sa druge strane, zabrinjava odbrana i kako su nas nadmudrili i postigli pogodak. Mitrović mi ne uliva neko poverenje.

U napadu smo promašili u prvom poluvremenu neke neverovatne situacije (Živković).

Написано : 25. септембра 2022. 08:40
Sensee and _Rygel XVI_ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

Nama fali ozbiljna i uigrana odbrana da bismo bili jedna od top reprezentacija,sve ostalo imamo.

Ne znam zašto se toliko kombinuju i mešaju štoperi,kontam da je Piksi imao dovoljno vremena da izabere dvojicu-trojicu štopera i da konstantno igraju oni,kad i kako drugačije da se uigraju? Mislim da bi trebao da se odluči za nekoga i to je što je,nema smisla davati svaku utakmicu šansu drugima jer tako se nećemo uigrati nikad (mislim na štoperski par).

Написано : 25. септембра 2022. 17:37
_Rygel XVI_ reacted
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

дДобисмо и Норвешку, мало смо (мало више) "штуцали" са игром првих двадесет минута пп а затим смо се разиграли. Много смо јаки на средини и у нападу, центархалфови су нам лошији део тима.

Написано : 27. септембра 2022. 22:43
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Ајде да видимо на СП да ли је овај тим за велика дела.И даље та задња линија мало штуца,довољно да сумња у врхунске резултате и даље постоји.Чак и када рутински савладате Норвежане на њиховом терену...

Рекао бих да су најбољи утисак оставили ВМС,Павловић,Илић и Костић.Позитивно изненађење мали Илић.Са колико осећаја асистенција за Митровића.И без тога одлична игра у пољу.Као да је одиграо на десетине оваквих утакмица.Морам похвалити и Павловића.Баш је одиграо сјајно и пожртвовано.

Написано : 27. септембра 2022. 22:59
Sensee and Fuentess reacted
Fuentess
(@fuentess)
Уписи: 163
Делија

Sem prvih pola sata gde smo bili rastrzani i bez igre, ostatak meča vrlo zrelo odigran i zaslužena pobeda.

Gotovo da su svi odigali sjajno. Tadić ispod svog nivoa. Posebno dobri Vanja Milinković Savić i Pavlović. 

Važno će biti pred SP da sami igrači izbace iz glave velike projekcije i da kao u ovoj LN idu meč po meč.

Написано : 27. септембра 2022. 23:15
Sensee and _Rygel XVI_ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

Jel zna neko da mi objasni ukratko i što prostije poentu ove Lige nacija? Prvi smo u grupu i šta smo time dobili?

Написано : 28. септембра 2022. 00:43
ganac
(@ganac)
Звезда ми је све

Prešli u A diviziju lige, dobili mogućnost da se kroz plej of (ili baraž ne znam  tačno) ako ne prođemo grupu u kvalifikacijama za evro prvenstvo. 

Написано : 28. септембра 2022. 07:19
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Упис од: @_rygel-xvi_

Чисто онако рекреативно,јесмо ли ми ишта освојили носећи ову гарнитуру дресова?

Присетих се свог поста након пораза од Италије.Мало истраживах по интернету и одговор је НЕ!Задњу медаљу ,сребрену,смо освојили 2017 у Турској,поразом од Словеније.Тада је била другачија гарнитура дресова,црвени и бели са заставама по боковима и оним чудним фонтом слова.Дакле у актуелној гарнитури ми нисмо освојили апсолутно ништа.Напротив,чак смо успели да се не пласирамо на ОИ.Да не помињем да и даље висимо за СП иако је ситуација нешто боља.Дакле уклети дрес можемо већ сада констатовати.Срећом од 2023 добијамо нову гарнитуру...

Написано : 29. септембра 2022. 11:59
Blokovi
(@blokovi)
Уписи: 174
Делија

@bojdo Znam sa drugog (bivšeg) foruma da si veliki poznavalac reprezentativne odbojke. Koje su tvoje prognoze za završnicu svetskog prvenstva?

Написано : 11. октобра 2022. 06:01
Blokovi
(@blokovi)
Делија

Odbojkašice u finalu svetskog prvenstva! Bravo devojke!

Написано : 12. октобра 2022. 22:22
_Rygel XVI_ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Одгледах меч.Каква утакмица наших цура.Осим тог трећег сета поезија како су одиграле.Тијана Бошковић маестрална,Бјанка блок-аут Буша никада боља,Дрча сјајно заменила Огњановићку.И морам да похвалим и Пушићку,нашу “либералку”.Шта је све цура стизала и враћала то је за велико поштовање!Највеће разочарење Бранкица.Нажалост њено време је прошло.Превише је она дала овој држави и националној репрезентацији да би јој било ко било шта придиковао али нажалост видљиво голим оком да нема шта да тражи на овако високом нивоу игре...

Американке су баш огавне и извештачене.Са оним њиховим усиљеним и лажним осмехом и изигравањем неког лудила.Заједно са оним њиховим хај-тек селектором који никако да прежали што није имао талента да се бави америчким рагбијем па ваљда мисли ако стави слушалицу да ће неког преварити да је НФЛ тренер...Једино што им толеришем је она њихова плавуша са бројем 8.Како лепа цура.

This post was modified пре 2 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 12. октобра 2022. 22:41
Blokovi and ganac reacted
Blokovi
(@blokovi)
Делија

Svaka čast kako su odigrale, bravo devojke! Ako se od Tijane očekivalo, moram da priznam da su me Buša, Lozo I Mina Popović prijatno iznenadile. Jovana Stevanović je isto dobro odigrala mada sam i od nje toliko očekivao 

Написано : 15. октобра 2022. 21:44
Page 26 / 29

Who's Online

Скочи на траку са алаткама