Форум

Репрезентације Срби...

Notifications
Clear all

Репрезентације Србије (фудбал, кошарка, ватерполо...)

Page 1 / 12
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Све о репрезентацији Србије у свим спортовима.

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 11. децембра 2020. 20:56
мики
(@miki)
Циганин до коске

Само да похвалим огроман напредак у рукометној репрезентацији Србије. Освојити 3 бода у двомечу са Француском је нешто што је вредно помена. Посебно када се види ентузијазам са којим играчи играју, као и то да репрезентација напокон има селектора. Ех, да је тако у фудбалу, па у задње време и у кошарци, била би друга песма.

ReplyQuote
Posted : 9. јануара 2021. 22:49
ganac liked
zvezda92
(@zvezda92)
Звезда му је све

@miki Imam ideju ali mene mrzi da je sprovedem u delo. Da iskopamo i analiziramo uspehe svih selektora naših repki a da su bili stranci.

Sa nama se može sve što se poželi...

ReplyQuote
Posted : 9. јануара 2021. 23:47
мики liked
мики
(@miki)
Циганин до коске

@zvezda92 Мукотрпан посао брате 🙂

ReplyQuote
Posted : 10. јануара 2021. 15:46
zvezda92
(@zvezda92)
Звезда му је све

@miki Da zato me i mrzi kad sam počeo da pišem svoj doktorat 🙂

Sa nama se može sve što se poželi...

ReplyQuote
Posted : 11. јануара 2021. 00:15
мики liked
мики
(@miki)
Циганин до коске

Листам данас мало портале и налетим на вест о ватерполо репрезентацији. Не могу да се отмем утиску да Дејан Савић није позвао НИ ЈЕДНОГ играча Звезде на овај турнир, али ни једног!!!

https://www.maxbetsport.rs/savic-izabrao-vaterpoliste-za-turnir-u-podgorici-na-spisku-samo-jedan-iz-stranog-kluba-260199/

ReplyQuote
Posted : 24. јануара 2021. 18:54
bari1991
(@bari1991)
Стара џомба

Danas Piksi potpisuje dvogodišnji ugovor sa savezom. Postaje selektor. Ne znam šta mu je to trebalo. Predsednik saveza je nepismen, savez je leglo korupcije, menadžeri sastavljaju spisak reprezenativaca......

Sodoma i Gomora. Šta mu je ovo trebalo, nikada mi neće biti jasno. 

ReplyQuote
Posted : 24. фебруара 2021. 14:05
czbg liked
ganac
(@ganac)
Циганин до коске

Valjda e dogorelo do nokata, možda mu i daju autonomiju u radu...inače sledi brzi raskid. Ako je istina da se rastaje od splavaroša i kvariša atmosfere - možda se nešto i desi.

ReplyQuote
Posted : 24. фебруара 2021. 15:28
czbg and bari1991 liked
bari1991
(@bari1991)
Стара џомба

Daj bože. Ja i dalje mislim da nije Nemanja Vidić čačnuo u osinjak da bi Sava krava bio selektor.

Ne znam kako će da reaguju menadžeri čiji su igrači igrali a kvalitetom to ne zaslužuju. Videćemo jako brzo da li će biti promena. 

ReplyQuote
Posted : 24. фебруара 2021. 15:34
bari1991
(@bari1991)
Стара џомба

Verovatno će smeniti Kokezana. Ne zbog nesposobnosti i loših rezultata već zbog zameranja svemogućem duhu koji lebdi. Ne bi bio na njega ovoliki napad iz vlasti podobnih medija da ga nisu pustili niz vodu. 

Pravo pitanje je koga će umesto njega. Nemanja Vidić će teško doći na čelo saveza jer nije podoban vlasti a ni slaninarima iz saveza koji ceo život odlično žive na njegov račun a ne rade ništa osim što daju kvorum i donose jednoglasne odluke. 

Nadam se da će Terzića postaviti na čelo saveza a da će Vidić doći u Zvezdu. To bi po meni bio najbolji mogući rasplet situacije. 

Vin vin kombinacija za nas. 

Ne znam u kakvim su odnosima Deki i Nemanja ali bi njihov zajednički rad doneo Zvezdi mnogo toga dobrog. 

ReplyQuote
Posted : 2. марта 2021. 07:53
Page 1 / 12
Скочи на траку са алаткама