Форум

Кошаркашка купусара...

Notifications
Clear all

Кошаркашка купусара (АБА, ЕЛ, ЕК, НБА)

Page 50 / 54
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 19. маја 2022. 23:19
ganac, Splinter and Sensee liked
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Boze kakva milina su bila ova 2 meča za gledanje,neki vrhunac uživanja u košarci kad gledaš odlične timove i odličan meč a nemaš izrazitog favorita,milina,pogotovu Efes-Oly,kakav meč,jedan od najboljih ove sezone definitivno.

Manje više je bio izjednačen meč,u jednom trenutku je Efes otišao na +10 ali se vratio Oly,baš su lep meč odigrali,Vezenkov je prodao Oly i to je presudilo,1/8 za 3 je šutirao i to većinom otvorene šuteve,ukupno je imao samo 5pts za 35min u igri,ostali u Olimpiakosu su odigrali neki svoj plafon i tačno ih je samo Vezenkov prodao. Inače do pre 15 dana sam mislio da Vezenkov ima 32-33god al brat ima samo 26 . 

Što se tiče meča Efes-Oly mogu reći da je to primer kako se ipak gle čuda može lepo suditi u EL,maltene bez greške su sudije odradile posao.

Malo mi je žao navijača Olimpiakosa,došlo ih je oko 15k,maltene su imali domaći teren ali šta je tu je,doduše nije moglo surovije po njih.. Možda i najjača situacija celog dana je bila pesma "kati magiko" koja odzvanja arenom na meču Barse i Reala 🙂

Real-Barsa meni nešto za nijansu lošiji meč ali uživao sam takodje,pre ove utakmice Barsa je vezala 5 pobeda nad Realom,mirisalo mi je da ih Real sad uzima i tako i bi.

Što se tiče mojih simpatija bukvalno ne znam što ali blago sam navijao za Oly,jeste Micić tu i kapa dole za ono ali nisam mogao za Efes da navijam zbog Atamana i celog tog turskog lobija u lig.  I pored Mirotića nisam mogao ni za Barsu jer su baš oni klasični španski cigani i sere mi se od toga koliko ih guraju sudije a tu je i onaj iritantni Šarunas koji stalno nešto kuka,a i ne ide baš navijati za "najmoćniji tim" i na kraju Real,onaj Rudi mi se gadi,ne volim ni Gosa,Tavaresa i Yabuselea nešto ali gospodin Pablo Laso je pokupio moje simpatije,tako da sam ipak u el klasiku navijao blago za Real. 

U Finalu zaista ne znam za koga ću "navijati" možda blago za Real iako je Micić na druoj strani,šta znam. Voleo bih da neko naš uzme EL tako da moram za Efes ali ne znam,baš se čudno osećam u vezi toga. Sve u svemu odlični mečevi.

ReplyQuote
Posted : 20. маја 2022. 00:45
Splinter and czbg liked
Splinter
(@splinter)
Добро знај да увек ту сам ја

@sensee Тута бугарин је убио браћу, очајан меч. И на крају Васа наравно, јесте наш, али почиње да ми иде на нерве што је почео редовно да решава тимове за које навијам у последњој секунди. Баш неправда за Оли, могу да замислим какво би славље било да су добили синоћ. Ел класико, навијао против одвратног литванца, убедљиво најиритантнија њушка Евролиге. Што неко рече, нек се врати обавезама у нато пакту. Надам се да ће коначно да добије ногу. Иако Рудија и Љуља не могу да смислим још из репрезентације, у финалу ипак навијам за Реал, не могу навијати за турке, па макар им и цела прва постава била српска. Јбга, нек нађу нормалног тренера за почетак

ReplyQuote
Posted : 20. маја 2022. 10:27
Beli_vuk and czbg liked
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Добро знај да увек ту сам ја

Koji smor da nam Ataman diže trofej Evrolige u sred Beograda, baš bedak

ReplyQuote
Posted : 21. маја 2022. 21:06
Sensee and czbg liked
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Ataman uzeo EL i to Beogradu,eto šta je život...

Čestitke Vasi.

A Real se pretvorio u kkcz u poslednjim minutima i eto im ga sad,totalna dekoncentracija na kraju i sami sebe pobediše.. Bukvalno ono što je kkcz uradila milion puta ove sezone to je Real na kraju meča,ne verujem.

ReplyQuote
Posted : 21. маја 2022. 22:09
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Slaba,da ne kažem nikakva mi je uteha Micić,za to što sam video da je ona splačina Ataman uzeo EL u sred Bg i da se onako raduje u našoj zemlji.. 

ReplyQuote
Posted : 21. маја 2022. 23:02
мики
(@miki)
Циганин до коске

Честитке Васи! Игра дечко кошарку живота и заслужио је да буде МВП и да узме ЕЛ.

ReplyQuote
Posted : 21. маја 2022. 23:04
czbg liked
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Kkp trenutno sabija Buducnost kao mi one godine sa Tomićem,vode 22 razlike na 2 min do kraja prvog poluvremena,za 3 šutiraju skoro 60%.

ReplyQuote
Posted : 22. маја 2022. 21:41
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

@sensee Ја их вала вечерас не гледао. Знам да ће да победе, а надам се да ће сву срећу и добре проценте да испуцају у вечерашњем мечу. Одох хокеј гледати.

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 22. маја 2022. 21:44
Sensee liked
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Tvrdio sam još pre početka sezone da će kkp u El sledeće godine,a sada posle izbacivanja klubova iz Rusije to je gotova stvar,jednostavno nema osim Valensije ko da popuni još 2WC. Sve relevantniji ljudi i insajderi iz evrope to pišu.

ReplyQuote
Posted : 23. маја 2022. 23:56
Page 50 / 54
Скочи на траку са алаткама