Форум

Хокејашка купусара ...

Notifications
Clear all

Хокејашка купусара (НХЛ, КХЛ и остале лиге)

Page 31 / 37
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Лудница у Денверу. Какви напади Авеланша и напокон Мејнсон заби за заслужену победу и 1:0 у серији. Однос ударац на гол 53:25 за Колорадо.

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 18. маја 2022. 06:40
FiMol liked
FiMol
(@fimol)
Добро знај да увек ту сам ја

Juce Carolina dobila Rendzerse u OT, dok se Edmonton vratio u 2/3 na samo gol razlike, i cak izjednacio na 6-6 pocetkom 3/3 ali Calgary uspeo sa 3 gola da upise pobedu. Meni interesantan detalj kada je Lucic krajem 1/3 odradio #97 na telo , a ko sme da pipne McDavida  🙂 samo nas momak  🙂 

ReplyQuote
Posted : 19. маја 2022. 16:18
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Каролину и Ренџерсе нисам гледао, али верујем да је био одличан меч. Калгари и Едмонтон сам гледао до 6:4 или 6:5 (морао да идем на пут), па сам видео да су изједначили и мислио сам да ће психолошки превагнути на њихову страну. Ипак, Калгари је јак, али биће ту свашта у серији.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 19. маја 2022. 21:12
мики
(@miki)
Циганин до коске

Каролина и Њу Јорк Ренџерси ће да буде веома напета серија. Можда ће (готово сигурно и хоће) бити напете и остале, али некако мислим да ће ова серија бити изнад свих по напетости. Мада, ни Колорадо и Сент Луис неће заостајати за овом серијом.

ReplyQuote
Posted : 19. маја 2022. 21:46
czbg liked
FiMol
(@fimol)
Posted by: @fimol

Juce Carolina dobila Rendzerse u OT, dok se Edmonton vratio u 2/3 na samo gol razlike, i cak izjednacio na 6-6 pocetkom 3/3 ali Calgary uspeo sa 3 gola da upise pobedu. Meni interesantan detalj kada je Lucic krajem 1/3 odradio #97 na telo , a ko sme da pipne McDavida  🙂 samo nas momak  🙂 

Evo snimka kada Lucic odvaljuje McDavid, mislim nista strasno, savim obican check,.. nakon toga stize bek Nurse i Kane koji je krenuo na Lucica, gde Milan odmah baca rukavice sto je kodeks ako vidis da neko zeli da se bije - medjutim Kane odlucuje da ostavi rukavice i zbog toga samo Lucic dobija 2min a sa tim i PP za Edmonton. Ne volim ovakve "mamine maze" i nadam se da ce Calgary brzo da zavrsi ovu seriju. Inace nisam neki fan McDavida, u NHL ima po meni puno boljih igraca od njega - ali on je izabran da bude kao neki zastitni znak tako da........ 

https://www.sportsnet.ca/nhl/video/scrum-breaks-flames-oilers-lucic-hits-mcdavid/

ReplyQuote
Posted : 20. маја 2022. 00:19
czbg liked
Old school
(@old-school)

Блузери су изузетно опасна екипа. Неће Колораду бити лако. Морају по сваку цену добити један од два меча у Сент Луису. Данас су, колико видим, имали скоро дупло мање шутева него ли у првом мечу.

А тампа је намазана екипа и није ни чудо да су на 4 секунде до краја постигли гол и обезбедили два брејка.

ReplyQuote
Posted : 20. маја 2022. 20:02
FiMol and czbg liked
FiMol
(@fimol)

I pobedi Edmonton u sred Kalgarija 🙂 

Iskreno nisam ocekivao da ce pobediti niti jednu utakmicu, ali evo demantovali su me !!! 

Karolina otisla na 2 - 0. 

Veceras Blues kod kuce, i ako dobiju makar jednu bice gusto do kraja. 

ReplyQuote
Posted : 21. маја 2022. 16:53
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Едмонтон је тако добро одиграо да сам се одушевио. МекДејвид феноменалан.

Блузери и Лавине ће стварно бити страшан меч.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 21. маја 2022. 16:56
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Ево, Колорадо вратио брејк. Нису били превише увредљиви, али сасвим довољно за победу. Оно што се види из задња два меча јесте да их је Сент Луис свео на свега неких мах 30 шутева на гол. Јаки су Блузери у одбрани, али данас су их Лавине дотукле прецизношћу.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 22. маја 2022. 07:57
FiMol liked
Old school
(@old-school)

Изгледа да ће Тампа почистити Флориду. Не играју Пантери толико лоше колико је Тампа намазана. Ево крећу и Ренџерси и Каролина. Биће одличан меч.

ReplyQuote
Posted : 22. маја 2022. 21:42
FiMol and czbg liked
Page 31 / 37
Скочи на траку са алаткама