Форум

Хокејашка купусара ...

Notifications
Clear all

Хокејашка купусара (НХЛ, КХЛ и остале лиге)

Page 29 / 33
мики
(@miki)
Циганин до коске

Кингси су на корак од пласмана у следећу рунду плеј-офа. Заиста невероватно како су постизали голове кад год им је то требало. Едмонтон се враћао и имао своје прилике за преокрет, али су нападачки били инфериорни. У Лос Анђелесу се може свашта десити, али ипак ће се тешко Едмонтон опоравити од овог пораза.

Блузери такође корачају ка пласману. Одлична игра и победа против Минесоте.

Лепо би било да Торонто искористи ову победу и избаци Тампу. Играју одлично и мислим да су заслужили да прођу, мада сам скоро па убеђен да серија иде у седму утакмицу.

Каролина је разбила Бруинсе и да нису на мечевима у Бостону правили грешке, већ би прошли даље. Боља су екипа од Бруинса.

ReplyQuote
Posted : 11. маја 2022. 21:13
FiMol and czbg liked
FiMol
(@fimol)
Добро знај да увек ту сам ја

Kako se zakuvalo, neverovatno. Pokusavam da pogledam vecinu utakmica ali umoran od posla fokusiram se na utakmice od 7PM (Vasem 1AM) vremenu, i pogledam prvu trecinu recimo Kingsa i samo zaspem. 

Definitivno uzivanje. 

Toronto napravio veliki korak sa 3 pobede, jer cak iako Tampa izjednaci 3-3 (sto je realno) opet se serija vraca u Toronto i tu opet jeste prednost na strani Tampe ali svasta moze da se desi - licno mislim Tampa prolazi. 

Boston i Karolina milina za gledanje, i slazem se da je u ovom momentu Karolina bolji tim. Isto sve zavisi od sledeceg meca jer ako Boston dobije onda ce biti pravi "rat" na ledu, sto smo kod Bostona i navikli godinama. 

Ko je gledao Kapitalse i Pantere zadnji put auuuu.. na EN Kapitalsi pogadjaju stativu, a zatim Panteri ipak pogadjaju i ulaze u OT, gde kasnije postizu pogodak za pobedu, odlicno bilo za gledanje. 

Kingsi su nezgodni, meni se svidja kako igraju, Kopitar je neverovatan, i broj #9 Kempe, mada ceo tim fizikalan sto mi se svidja. Edmonton mislim da nema "misica" za ovaj stil igre koji trazi playoff, oni su totalno napadacki tim. Moguce je sve jos uvek jer su uspeli da dobiju LA u gostima. 

St Louis i Minesota nisam pratio, jer nikako da uhvatim prenos za njih, a i fokus mi je na drugim stranama. Za sada vodi St Louis Blues mada i tu moze da bude 7. utakmica. 

Dalas uvek dobro igra playoff i za sada muku muce Flames sa njima, iako smo mislili da ce biti laksa serija, ali playoff ne daje lake serije. 

Kolorado mislim rutinski odradili, videcemo moze li ih ko zaustaviti. 

ReplyQuote
Posted : 11. маја 2022. 21:33
czbg liked
FiMol
(@fimol)

Zaboravio sam Pittsburgh Penguins koji su i ekipa za koju navijam, koji trenutno igraju za prolaz. Neko je ranije pitao za odsustvo golmana, e pa evo primera da tim koji igra sa trecim golmanom (oba startna su povredjena) i dalje ima skor od 3 -1 protiv NY Rangers. Ono sto me odusevljava kod Pingvina je mentalitet ekipe, uvek samo pobeda i imali su puno pobeda u regularnom delu sezone, malo ko ih je nadigrao. Mozda nisu toliko fizicka ekipa ali imaju dovoljno arsenala za pobede. 

ReplyQuote
Posted : 12. маја 2022. 01:44
czbg liked
мики
(@miki)
Циганин до коске

Каролина - Бостон, Торонто - Тампа, Едмонтон - Кингси отишли у 7. утакмицу. Мислим да ће истим путем и Далас - Калгари и Капиталси - Пантерси. Пицбург је ипак фаворит против Ренџерса и то би могло завршити у 6-тој.

Највише ми је жао Торонта који је заслужио да прође даље, али су несрећно примили гол у продужетку. Били су много бољи од Тампе и надам се да ће то показати у следећем мечу.

Едмонтон се на моје изненађење извукао након пораза код куће. Мислио сам да че Кингси да их добију, али Оилерси су одиграли одлично и вратили серију на свој лед.

Прштаће на све стране.

ReplyQuote
Posted : 13. маја 2022. 18:21
czbg and FiMol liked
FiMol
(@fimol)

Pingvini veceras i bez kapitena Sidney Crosbey (stradao u zadnjem duelu), a na njegovo mesto u prvoj liniji Malkin. Ocekujem svejedno dobar mec i eventualno prolazak posto se igra na domacem ledu. 

Toronto juce veoma blizu plasmana, morali su da zavrse seriju, isto vazi i za Kingse. 

Boston, koja ludnica.......... 

ReplyQuote
Posted : 14. маја 2022. 00:48
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Оде серија Ренџерса и Пингвина у 7. меч. Какав гол је примио Домингуе за 4:3 за Ренџерсе, оно је нестварно.

Ево и Капиталси воде иако је Флорида цело време боља.

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 14. маја 2022. 03:44
FiMol liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Ипак Флорида успела да се вратим и прође даље. Одличан меч је био.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 14. маја 2022. 04:59
FiMol liked
мики
(@miki)
Циганин до коске
Posted by: @miki

Исток:
- Одгледао сам неке утакмице. Углавном мислим да Флорида нема карактер да избаци Вашингтон. Ови су много премазанији. 4:2 за Вашингтон.
- Каролина је по мени фаворит и мисим да ће да почисте Бруинсе са 4:1. Једноставно прејаки су.
- Торонто ће да направи изненађење баш када то нико не очекује. Када се од њих очекивало подбацивали су, а мислим да ће сада да буде супротно. 4:3 за Торонто.
- Пингвини и Ренџерси ће одиграти фантастичну серију. Моје мишљење је да Пингвини пролазе али тесно 4:3.

Запад:
- Колорадо ће да почисти Предаторсе са 4:0. По мени су главни претенденти за коначни тријумф.
- Калгари је намазанији од Даласа, мада су и ови тврд орах. Мислим 4:2 за Флејмсе.
-Блузер су изузетно подцењена екипа и мислим да ће са 4:2 да прођу Минесоту.
- Волео бих да прође Едмонтон, али Кингси играју одличан хокеј. Жеља ми је 4:2 за Едмонтон, али мислим да ће да буде 4:2 за Кингсе.

Исток: Вашингтон, Каролина, Торонто, Пингвини

Запад: Колорадо, Калгари, Блузери, Кингси

Значи, погодио сам Колорадо да ће почистити Предаторсе и да ће Блузери да избаце Минесоту са 4:2.
За мене је изненађење пролаз Флориде јер сам мислио да немају победнички менталитет, али пријатно су ме изненадили.
За Каролину још увек верујем да ће да ппрођу, али нисам веровао да Бостон може да им откине три победе. Очито нису баш јаки у гостима.
Код Тотонта сам близу да погодим резултат, али након што су испустили Тампу на Флориди, бојим се да не буду играли у грчу и да их то одведе у пораз.
Пингвини су у истој, ако не и горој ситуацији од Торонта. Имали су две "меч лопте", а нису искористили ни једну од њих. То би баш могао да буде бумеранг, посебно јер сада иду на ноге Ренџерсима који ће играти као луди. Ипак се надам пролазу Пингвина.
Далас ме изненадио борбеношћу. Нисам очекивао ову задњу победу од 4:2, посебно када се након 2:0 Калгари вратио и изједначио на 2:2. Играју зелени добро и могли би да изненаде у Калгарију.
Што се Едмонтона тиче иста ствар као и за Далас. Ладно сам мислио да ће их Кингси разбити након оне победе у Канади, али врати се Едмонтон и сада имају ветар у леђа за победу и пролаз.

ReplyQuote
Posted : 14. маја 2022. 16:57
FiMol and czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Каква прва трећина меча Каролина - Бостон, какво навијање...нестварно. Ко има прилику нека гледа, неће зажалити.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 14. маја 2022. 23:25
FiMol liked
FiMol
(@fimol)
Posted by: @czbg

Каква прва трећина меча Каролина - Бостон, какво навијање...нестварно. Ко има прилику нека гледа, неће зажалити.

Slazem se 100% , utakmica je top topova...

ReplyQuote
Posted : 15. маја 2022. 00:57
мики and czbg liked
Page 29 / 33
Скочи на траку са алаткама