Форум

Хокејашка купусара ...

Notifications
Clear all

Хокејашка купусара (НХЛ, КХЛ и остале лиге)

Page 1 / 25

ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Пошто на нашем форму имамо регистроване и неке заљубљенике у најбржи колективни спорт на свету, као и неке млађе играче СКХЛ Црвена звезда, ево теме и за овај, по мени, најлепши спорт.

Добро знај да увек ту сам ја...

Old school
(@old-school)
Добро знај да увек ту сам ја

Преноси КХЛ имају на СК, чини ми се да је НХЛ био на Аренама, ако се не варам. КХЛ је баш лепо гледати. Плус имају и публику на трибинама.

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Пошто је мало догађања у хокеју, барем код нас, да се мало присетимо како изгледа фајт између Канде и СССР-а (јуниори) давне 1987. године.

https://www.youtube.com/watch?v=nI2FJEiLY0M

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

@FiMol Пратиш ли ишта од ових преноса на СК - НХЛ, КХЛ?

ReplyQuote
FiMol
(@fimol)

@czbg

Pratim samo NHL, i to preko "onhockey tv" , imaju sve utakmice NHL kao i KHL i ostalih liga: 

http://onhockey.tv/  

Mozda interesantno za one koje vole NHL je nasa radio emisija na Youtube "Pak u Glavu" gde su gosti izmedju ostalih bili i neki koji su nastupali u NHL, ili imaju konekcije sa NHL. Zaista dobar podkast! 

https://www.youtube.com/channel/UC0I2MgL5KHsESOTwn0EVD9A  

Uzivajte 👍 

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

@fimol Када кажеш "наша емисија" мислим да ли си укључен у исту или? Знам да је савез промовисао ту емисију, али нисам је стигао одгледати.

ReplyQuote
FiMol
(@fimol)

@czbg

"Nasa" u smislu da je vode ljudi odavde, Žule sa SK, hokejaski sudija Ivan i voditeljka Jovana.

Mnogo su dobri a od gostiju bili su i nase gore list Nedeljovic koji je golman Caroline, Borna Rendulic iz Zagreba koji je igrao NHL, KHL, DEL, SHL i Finsku ligu. 

Izmedju ostalih bio je i mladi igrac Zvezde koji je i tebi dao intervju za Czbg 🙂 

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Какав добар меч одгледах малопре између Флориде и Тампа Беја. Онај црнац из Канаде, Дуклер, је нестварно добар играч. Коју контролу пака има да човек не поверује.

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Како добар меч одиграше Чикаго и Нешвил. До сада у сезони (ако сам добро разумео коментатора) било је 6:0 за Нешвил. А сада након 1:0 за Чикаго, Нешвил их разбија и долази до 1:4. Крене последња трећина, ја одем да поједем ћевапе, вратим се кад 4:4. Чикаго за мање од 3 минута дао 3 гола. После тога не искористе 4 минута павр плеја, и на крају добију у продужетку.

Стварно добар хокеј ове сезоне на СК каналима, и НХЛ и КХЛ.

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Брате @FiMol, пратиш ли плеј оф НХЛ-а? Јутрос сам гледао снимак 6. утакмице Монтреал - Торонто. Нестваран хокеј. Како људи играју, остао сам без текста. Ко је по теби фаворит све укупно?

ReplyQuote
FiMol
(@fimol)

Pratim sve, kako ne 🙂 ne mozes bez toga kad zivis u Kanada. Pa sta znam, meni je Boston nekako tim koji volim da gledam i koga vidim u finalu. Igraju fizicki, imaju tradiciju pobednika (mada je prva runda sa Capitals bila ko prodje prošao je, jer su oba tima top), i sve njihove utakmice su na krv i noz. 

Meni 4 tima imaju velike sanse: Boston, Vegas, Tampa (mada navijacu za Carolina jer nas golman brani tamo Alex Nedeljkovic) i Colorado. 

Ono sto je lepo je da su tribine pune, i da se sve polako vraca na staro. 

Gledaj na onhockey.tv (stream) , tamo je bolji zvuk i uzitak za praćenje !!! 

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

@fimol Не могу да пратим на том линку јер нажалост гледам само репризе. Некако нисам више ноћна птица сем ако Звезда игра 🙂

Мислио сам да ћеш рећи да навијаш за неки канадски тим јер су тамо. Мени је стварно био врхунски хокеј између Монтреала и Торонта, али и серија Флорида-Тампа је била страшна.

Мислио сам да ће Нешвил успети да продужи серију. Чини ми се 3:1 да су водили и ја одем због неких обавеза, вратим се кући кад Каролина преокренула 

Бостонсе сам најмање гледао, али тих пар мечева што јесам, стварно су топ.

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

И да не заборавим...из Бостона (неких нижих лига, вероватно) дошли су у Звезду ономад Кроули и Вилијамс. Има ли икакве шансе да ми пробаш наћи које су то некада биле лиге и клубови у и око Бостона, па да их пробам пронаћи. Покушао сам преко Ника Пашића, али он је изгубио контакт с њима. 

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  
Posted by: @fimol

Pratim sve, kako ne 🙂 ne mozes bez toga kad zivis u Kanada. Pa sta znam, meni je Boston nekako tim koji volim da gledam i koga vidim u finalu. Igraju fizicki, imaju tradiciju pobednika (mada je prva runda sa Capitals bila ko prodje prošao je, jer su oba tima top), i sve njihove utakmice su na krv i noz. 

Meni 4 tima imaju velike sanse: Boston, Vegas, Tampa (mada navijacu za Carolina jer nas golman brani tamo Alex Nedeljkovic) i Colorado. 

Ono sto je lepo je da su tribine pune, i da se sve polako vraca na staro. 

Gledaj na onhockey.tv (stream) , tamo je bolji zvuk i uzitak za praćenje !!! 

Колорадо је "убио" (К)Најтсе. Одгледао сам јутрос и оно је било демолирање. Не верујем да Вегас може да их добије. Ови су к'о земља јаки. Видим и да је Тампа добила Каролину. 

А реци ми, како се укрштају са овима из Канаде и када? И ко је из тих кнадских дивизија фаворит?

ReplyQuote
FiMol
(@fimol)

@czbg 

Pokusacu da pronadjem ovo za dvojicu sto su igrali u Zvezdi. 

Kanadska divizija ide na Colorado ili Vegas, i ne vidim kako npr Totonto ili Montreal mogu da prodju jednu od tih ekipa, deluje mi kao naucna fantastika. Iz mog ugla naravno. 

Igra se 7 utakmica danas Toronto - Montreal, zaista moze proci bilo ko ali najebali su u sledecoj rundi, ubice ih od batina, to su fizicki timovi koji igraju "ne leprsav" hokej. 🙂

Pobeda Colorada je samo pocetak "rata" na ledu, i videcemo ko ce izaci ziv u ovoj prici. 

ReplyQuote
Page 1 / 25

Who's Online

Скочи на траку са алаткама