Форум

Хокејашка купусара ...

Notifications
Clear all

Хокејашка купусара (НХЛ, КХЛ и остале лиге)

Page 1 / 8
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Пошто на нашем форму имамо регистроване и неке заљубљенике у најбржи колективни спорт на свету, као и неке млађе играче СКХЛ Црвена звезда, ево теме и за овај, по мени, најлепши спорт.

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 18/12/2020 7:25 am
Old school
(@old-school)
Звезда му је све

Преноси КХЛ имају на СК, чини ми се да је НХЛ био на Аренама, ако се не варам. КХЛ је баш лепо гледати. Плус имају и публику на трибинама.

ReplyQuote
Posted : 19/12/2020 3:17 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Пошто је мало догађања у хокеју, барем код нас, да се мало присетимо како изгледа фајт између Канде и СССР-а (јуниори) давне 1987. године.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 03/01/2021 6:23 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

@FiMol Пратиш ли ишта од ових преноса на СК - НХЛ, КХЛ?

ReplyQuote
Topic starter Posted : 27/03/2021 3:00 pm
FiMol
(@fimol)
Звезда му је све

@czbg

Pratim samo NHL, i to preko "onhockey tv" , imaju sve utakmice NHL kao i KHL i ostalih liga: 

http://onhockey.tv/  

Mozda interesantno za one koje vole NHL je nasa radio emisija na Youtube "Pak u Glavu" gde su gosti izmedju ostalih bili i neki koji su nastupali u NHL, ili imaju konekcije sa NHL. Zaista dobar podkast! 

https://www.youtube.com/channel/UC0I2MgL5KHsESOTwn0EVD9A  

Uzivajte 👍 

ReplyQuote
Posted : 27/03/2021 5:06 pm
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

@fimol Када кажеш "наша емисија" мислим да ли си укључен у исту или? Знам да је савез промовисао ту емисију, али нисам је стигао одгледати.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 27/03/2021 5:10 pm
FiMol
(@fimol)
Звезда му је све

@czbg

"Nasa" u smislu da je vode ljudi odavde, Žule sa SK, hokejaski sudija Ivan i voditeljka Jovana.

Mnogo su dobri a od gostiju bili su i nase gore list Nedeljovic koji je golman Caroline, Borna Rendulic iz Zagreba koji je igrao NHL, KHL, DEL, SHL i Finsku ligu. 

Izmedju ostalih bio je i mladi igrac Zvezde koji je i tebi dao intervju za Czbg 🙂 

ReplyQuote
Posted : 27/03/2021 5:19 pm
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Какав добар меч одгледах малопре између Флориде и Тампа Беја. Онај црнац из Канаде, Дуклер, је нестварно добар играч. Коју контролу пака има да човек не поверује.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 03/05/2021 4:13 am
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Како добар меч одиграше Чикаго и Нешвил. До сада у сезони (ако сам добро разумео коментатора) било је 6:0 за Нешвил. А сада након 1:0 за Чикаго, Нешвил их разбија и долази до 1:4. Крене последња трећина, ја одем да поједем ћевапе, вратим се кад 4:4. Чикаго за мање од 3 минута дао 3 гола. После тога не искористе 4 минута павр плеја, и на крају добију у продужетку.

Стварно добар хокеј ове сезоне на СК каналима, и НХЛ и КХЛ.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 06/05/2021 5:39 pm
bari1991 liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Брате @FiMol, пратиш ли плеј оф НХЛ-а? Јутрос сам гледао снимак 6. утакмице Монтреал - Торонто. Нестваран хокеј. Како људи играју, остао сам без текста. Ко је по теби фаворит све укупно?

ReplyQuote
Topic starter Posted : 30/05/2021 4:02 pm
Page 1 / 8
Скочи на траку са алаткама