Форум

Фудбалска купусара ...

Notifications
Clear all

Фудбалска купусара (Суперлига Србије, ЛШ, ЛЕ, остале лиге)

333 Уписи
23 Корисници
461 Likes
14.2 K Прегледи
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 460
Циганштура

Ја и даље не могу да верујем који степен безобразлука од стране Премијер лиге.Салах играч меча  Фулам-Ливерпул.Званично проглашен на сајту Премијер лиге.Имао је он гол и асистенцију (и то га је некако случајно запало,гол срећни одбитак,асистенција уствари ремек дело Нуњеза) али оно што је урадио Митровић је много значајније и квалитетније.И није бљеснуо на моменте као Салах већ је цео меч био активан.

Али пошто Фулам није медисјки атрактиван као Ливерпул,нити Митровић као Салах онда се Премијер лига води неким другим критеријумима...Сличну ствар имате у НБА лиги.У ТОП 10 увек буду потези неких маркетиншки јаких играча или тимова,нема везе што им није ту уопште место,а и све да јесте,не на толико високој позицији.

Иначе Митровића не можете да мрзите.Јесте да је играо за прекопуташе али јако поштен,борбен,срчан и талентован играч.

Нешто ми се чини да ће се ове године борба за титулу водити између Арсенала и Ситија.По ономе што сам видио убедљиво најгоре издање пружио Нотингем Форест.Јесте да је њихова традиција да лоше крену па додају гас али забрињавајуће да против Њукасла нису створили нити једну озбиљну шансу.Онај њихов шпиц стартер нема квалитет ни за нашу лигу...Велики је то клуб,навијачу да опстану али јако тешко...

Написано : 10. августа 2022. 21:10
ganac and ЦЗБГ reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Уписи: 652
Циганштура

Posted by: @_rygel-xvi_

Ја и даље не могу да верујем који степен безобразлука од стране Премијер лиге.Салах играч меча  Фулам-Ливерпул.Званично проглашен на сајту Премијер лиге.Имао је он гол и асистенцију (и то га је некако случајно запало,гол срећни одбитак,асистенција уствари ремек дело Нуњеза) али оно што је урадио Митровић је много значајније и квалитетније.И није бљеснуо на моменте као Салах већ је цео меч био активан.

Али пошто Фулам није медисјки атрактиван као Ливерпул,нити Митровић као Салах онда се Премијер лига води неким другим критеријумима...Сличну ствар имате у НБА лиги.У ТОП 10 увек буду потези неких маркетиншки јаких играча или тимова,нема везе што им није ту уопште место,а и све да јесте,не на толико високој позицији.

Иначе Митровића не можете да мрзите.Јесте да је играо за прекопуташе али јако поштен,борбен,срчан и талентован играч.

Нешто ми се чини да ће се ове године борба за титулу водити између Арсенала и Ситија.По ономе што сам видио убедљиво најгоре издање пружио Нотингем Форест.Јесте да је њихова традиција да лоше крену па додају гас али забрињавајуће да против Њукасла нису створили нити једну озбиљну шансу.Онај њихов шпиц стартер нема квалитет ни за нашу лигу...Велики је то клуб,навијачу да опстану али јако тешко...

Ja sam za samo bio u petak pogledao CP-Arsenal i u nedelju očajni United. Kako ti se čini Newcastle sa novim gazdama , dokle mogu u ovoj sezoni?

Написано : 10. августа 2022. 21:49
ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@beli_vuk Нотинген је био баш лош.Неповезан,неуигран,безопасан.Тако да ми је самим тим мало теже да проценим Њукасл.За неку детаљнију оцену оба тима бих сачекао још које коло.На крају крајева играш онолико колико ти дозволи противник...Има Њукасл два изузетно спретна и технички писмена играча који ће правити проблеме свима па и најјачим екипама.Не могу да се сетим презимена али карактеристичних стајлинга обојица.Један црнац и носи траку на челу а други неки мелез офарбан у плаво.Види се да одвајају од остатка тима.А и десни бек Њуксла био одличан.Остатак тима просек.

Мада у овом тренутку,можда и због неуиграности јер ипак је енглеска лига тек почела,тврдим да би Звезда оба тима рутински савладала на неком неутралном терену.Да не причамо на Маракани...

Додатак након 3 одиграна кола:

Након одгледаног меча Њукасл-Сити могу рећи да је је Њукасл озбиљна екипа и да улагање Арапа напокон почиње да даје резултате.Можда у првом мечу нису били на нивоу иако су рутински савладали Форест али ово је дефинитивно озбиљна екипа.Ако ништа биће на крају првенства испред Јунајтед.Два играча која сам споменуо претходно у коментару су Сент Максимин и Јоелинтон.

Видим да и Форесту фино иде.У наредна два меча су освојили 4 бода.Навијам да опстану иако су и даље један од главних кандидата за испадање.Подсећају ме на онај Фулам и прву сезону Митровића у Премијер лиги.Уложили су огромне новце,променили цео тим,кренули добро али како је сезона одмицала били све гори и испали.Надам се да Форест неће бити те среће.Ако ништа имају барем доброг тренера да спречи тако нешто.

За сада делује да ће ово бити трка између Арсенала и Ситија за титулу.Још је и сувише рано али ако се дан по јутру познаје...

This post was modified пре 1 месец by _Rygel XVI_

Написано : 10. августа 2022. 22:19
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4838
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

Која катастрофа Јунајтеда на полувремену. Ово одавно нисам видео.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 13. августа 2022. 19:27
мики
(@miki)
Уписи: 1198
Звезда ми је све

Заиста се распадају, мада је тешко то назвати распадом у класичном смислу јер су одигране само две утакмице, али јуче су баш растурени на ситне делове.
Ево, Нотигем води против ВХ и биће ми драго ако ове сезоне осигурају опстанак међу најбољима.

Написано : 14. августа 2022. 16:03
Splinter and ЦЗБГ reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Уписи: 652
Циганштура

Radnički Kragujevac - Čukarčki 1:1, Lučić dao gol za Čukarčki. Znači i Čukarčki i Vojvodina u ovom kolu igrali nerešeno 

Написано : 15. августа 2022. 19:09
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Гојко Цимирот, дефанзивни везано, долази код гробља. Својевремено је изјавио да би волео у Звезду иако му сви у породици навијају за партизан. Мислим да смо могли да размислимо о њему пре Ада који није играо ко зна колико у последње време. 

Написано : 19. августа 2022. 12:44
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5239
Стара школа

Posted by: @czbg

Гојко Цимирот, дефанзивни везано, долази код гробља. Својевремено је изјавио да би волео у Звезду иако му сви у породици навијају за партизан. Мислим да смо могли да размислимо о њему пре Ада који није играо ко зна колико у последње време. 

Ma kakav Gojko u Zvezdi.

Nivo Grafičara. 

Написано : 19. августа 2022. 13:43
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

@bari1991 па не бих баш рекао да је ниво Графичара.

Написано : 19. августа 2022. 14:28
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Након 5 кола Премијер лиге Арсенал први са максималним скором 15 бодова односно 5/5.Ту је и Сити са 13 бодова и рекао бих да ће се борба за титулу водити управо између ова два клуба.

Митровић са Фуламом гура сјајно.

Написано : 1. септембра 2022. 12:11
ganac and ЦЗБГ reacted
Popaj88
(@popaj88)
Уписи: 23
Делија почетник

Moj OFK izgubio od Sindjelica 1:0

Написано : 3. септембра 2022. 02:16
_Rygel XVI_ and ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Динамо победио Челзи 1:0.Неко да јави Терзи да није превазишао Динамо Загреб? 😂

Написано : 6. септембра 2022. 22:03
ganac and ЦЗБГ reacted
мики
(@miki)
Уписи: 1198
Звезда ми је све

Макаби води против ПСЖ-а. Ми смо ваљда могли нерешено да извучемо да смо се пласирали 😀 

Написано : 14. септембра 2022. 21:31
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Свака част за Војводину. Могао би се и Терза мађија одужити старом клубу.

Написано : 20. септембра 2022. 13:45
Fuentess, ganac and Splinter reacted
Fuentess
(@fuentess)
Уписи: 68
Делија

Упис од: @czbg

Свака част за Војводину. Могао би се и Терза мађија одужити старом клубу.

Top 30 J.k. Simmons GIFs | Find the best GIF on Gfycat

Написано : 20. септембра 2022. 15:57
bari1991, _Rygel XVI_, ganac and 1 people reacted
Page 22 / 23

Who's Online

Скочи на траку са алаткама