Форум

Notifications
Clear all

Управа клуба

366 Уписи
34 Корисници
662 Likes
18.2 K Прегледи
balja
(@balja)
Уписи: 65
Делија

@sensee Zasto ovako nesto posmatrati tim ocima. Dok se klub krece u dobrom smeru a rezultati potvrdjuju to ne treba talasati. Normalne su ovakve patke u prelaznom roku. Da li biste na celu kluba zalizanog lakeja ili ozbiljnog preiskusnog lisca koji je sto posto u kosarci. Taj takav koga neki cak i bezobrazno naspram rezultata dominira rezultatima nad favorizovanim i preplacenim protivnikom upravo postavljenim po nekima losim sistemom. Takav los sistem dominira dugi niz godina.

Написано : 14. августа 2022. 02:20
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5245
Стара школа Admin
Започео тему

https://www.czbg.net/2022/09/07/ministarstvo-finansija-u-poslovanju-kk-crvena-zvezda-nema-nikakvih-nepravilnosti/

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 7. септембра 2022. 19:48
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 681
Циганштура

@czbg Чекај мало,зашто НАС проверава Министарство финансија када се зна да плаћамо порез,исплаћујемо играче и имамо здраво пословање док оне прекопуташе не дирају иако дугују 8 000 000 само на име пореза и тужакају их сви редом.

Да ли је ово објава рата Човићу од стране Вучића или нека врста упозорења?Дајем и леву и десну руку да иста инспекција неће посетити Остоју...

Написано : 7. септембра 2022. 21:15
Stole92
(@stole92)
Уписи: 765
Звезда ми је све

@_rygel-xvi_ pa ne plaćamo ga, imamo dug za pdv. A to se ne sme. 1 dinar da duguješ pdv podležeš poreskoj inspekciji, nema tu šta...

To što prekoputaši duguju mnogo više je stvar za sebe ali pričamo o nama. 

Написано : 7. септембра 2022. 22:17
ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@stole92 Око 500 000 евра дуг Звезде.Партизанов близу 8 000 000 е.Слажем се да инспекција мора бити обавезна али сигуран сам да су прескочили да испитају пословање КК Партизан (8 милиона дуга),ФК ЦЗВ и ФК Партизан. који дугују Бог те пита колико.Иначе би свима,по сили закона,морали да уведу стечајну управу.Дакле селективно јесте како год окренеш.Мада осим ове претпоставке(вероватно сам претерао) о неком тихом рату браће Вучић са Човићемем око КК ЦЗВ реалније је да нас контролишу јер знају да ћемо проћи инспекцију.Ове друге не смију ни под разно.Ето радили су нешто и зарадили плату...

Написано : 7. септембра 2022. 22:50
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

https://www.novosti.rs/sport/kosarka/1153729/nebojsa-covic-srbija-reprezentacija-eurobasket-2022-evropsko-prvenstvo-intervju-najnovije-vesti-kosarka

Газда дао интервју.Тема национални тим,млађе категорије,рад КСС

Написано : 14. септембра 2022. 14:17
ganac and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Звезда добила ново руководство. После ћу поставити вести на сајт, али имате на званичном сајту клуба.

Написано : 17. септембра 2022. 17:01
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

https://www.czbg.net/2022/09/17/formiran-novi-upravni-odbor-kluba-za-jacu-crvenu-zvezdu/

Написано : 17. септембра 2022. 20:55
Stole92
(@stole92)
Звезда ми је све

Jel poznaje neko nekog iz Novog UO? 

Написано : 18. септембра 2022. 10:46
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@stole92 Колико сам схватио махом представници спонзора.Дакле већина непозната широј јавности.

Написано : 18. септембра 2022. 18:12
Stole92 reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

https://www.maxbetsport.rs/covic-ponovo-kritikovao-savez-kakva-smo-mi-zemlja-kosarke-kada-klub-napusti-takmicenje-i-ne-bude-kaznjenn-386218/

Занимљив интервју Небојше Човића.

Написано : 20. септембра 2022. 10:31
Splinter, ganac and ЦЗБГ reacted
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5279
Стара школа

Полива стоку Човић опасно. И треба. 

Не смем да замислим ниво бахатости да он није у клубу. 

Написано : 20. септембра 2022. 11:36
Sensee, _Rygel XVI_, Splinter and 2 people reacted
Stole92
(@stole92)
Звезда ми је све

@bari1991 ali šta imamo od toga? Svi su navikli već, dobro sad će malo Čović da kuka, da mrsi, posle će prestati i to je to.

On čeka početak ABA lige, tad ima da zakuka i da se popne na glavu svima u regionu i smučićemo se svima odmah na startu. 

Написано : 20. септембра 2022. 21:12
_Rygel XVI_ and ЦЗБГ reacted
Blokovi
(@blokovi)
Уписи: 174
Делија

Evo da i na ovoj temi napišem, da sam znao da je trener cirkuzant da smo obični statisti ove sezone, ali ne ima ovde pametnih koji misle da to tako ne ide. A zato na temo o fudbalskom klubu znaju da sole pamet

Написано : 25. септембра 2022. 04:40
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@blokovi Убележено у записник и примљено к знању 😁 

Реално ниси једини који је био против његовог доласка.Чак је и велика већина била против.Али смо се помирили са одлуком.И ако ништа неки консензус је да му се да подршка и поштена шанса да покаже шта зна.

Да ли слути на добро?Ако се по јутру дан познаје...Онда нас чека хорор сезона.Али исто тако било је припрема где смо бриљирали па би сезона била лоша.Нема гаранција.Гледај са ведрије стране.Након овог дебакла са Олимпијакосом може бити само боље.Горе од онога не можемо.Ваљда?😂

Има простора за напредак доста  али првенствено морамо да рашчистимо са Мартином да ли ће он поштено да одигра ову сезону или ће сваки меч да игра са 50% залагања јер се плаши нове тешке повреде.Добар центар може доста да испегла недостатке овог тима са дефанзивним скоком и пиком.

Адамса си поменуо на другој теми као одговорног за лоше резултате али ми већ имамо 2 плеја.Плус Недовића који то може да одигра.Лако ћемо ми са Адамсом.Него видиш и сам да дувају промаје под кошем...

Написано : 25. септембра 2022. 09:45
Splinter, Sensee and ЦЗБГ reacted
Page 23 / 25

Who's Online

Скочи на траку са алаткама