Форум

Notifications
Clear all

Трансфери, медијске шпекулације, инсајдерске информације

Page 50 / 77
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Сад ми неки на твитеру пишу да Марковић није готов (за Јовића се зна да није потписао, али је договорен). Волео бих ако неко има неки инфо, али ја колико знам Марковић је наш. Једино да се нешто не изјалови као прошле сезоне када смо имали инфо да Дејо долази, па је дошао Саша, али ето, Дејо је на крају дошао...

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 29. јула 2021. 20:33
Old school
(@old-school)
Звезда му је све

Значи Пефи ипак није сигуран или?

ReplyQuote
Posted : 29. јула 2021. 21:49
czbg liked
Sensee
(@sensee)
Добро знај да увек ту сам ја

Ne znam gde i što ljudi žure,igrač kad potpiše to se objavi u roku od 15min max,i to je jedina validna potvrda,sve ovo ostalo je zajebancija i nagadjanje, ljudi radi ekskluzive prelaze preko dosta bitnih detalja vezanih za ugovor i potpis..

Primer,Jovic jeste potpisao ugovor neki,ali taj ugovor će se aktivirati samo ako on bude ok,dakle iako je potpisao on možda ne završi na kraju kod nas jer možda iskrsne nešto,kao i sad Marković,on je pristao da dodje posle razgovora sa Radonjićem ali koliko sam ja shvatio tražio je još neko vreme da mu se da pre zvaničnog potpisa jer ima još zainteresovanih klubova koji sigurno mogu platiti više,ko zna možda mu i uleti neki ugovor karijere,to je sve ok i normalno a iako je on "dogovoren" uvek može nešto da iskrsne i čemu onda svi naslovi i sve ovo što se piše da je došao,posle sledi pljuvanje odredjene grupe ljudi jer nas je "zajebao"?

Dakle niko nije siguran dok klub ne objavi,ovi što su potpisali nešto oni jesu potpisali možda,ali šta?Ok su sva nagadjanja i sve vezano za špekulacije ko možda dolazi,sa kim pregovaramo i ko je blizu ali zašto bi klub ikome prepuštao ekskluzivu kad neko potpiše da recimo bilo ko objavi to pre kluba?

ReplyQuote
Posted : 29. јула 2021. 22:19
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

@sensee наш портал није од оних који гањају ексклузиве. Ово је за Јовића и Марковића објављено више из жеље да се обрадује циганска популација.
Али ето, можда ти то другачије видиш 🙂

ReplyQuote
Topic starter Posted : 29. јула 2021. 22:30
bari1991 liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin
Posted by: @old-school

Значи Пефи ипак није сигуран или?

Колико ја знам, сигуран је. Зашто се чека озваничење, то не знам.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 29. јула 2021. 22:32
Dafi
 Dafi
(@dafi)
Posted by: @sensee

Ne znam gde i što ljudi žure,igrač kad potpiše to se objavi u roku od 15min max,i to je jedina validna potvrda,sve ovo ostalo je zajebancija i nagadjanje, ljudi radi ekskluzive prelaze preko dosta bitnih detalja vezanih za ugovor i potpis..

Primer,Jovic jeste potpisao ugovor neki,ali taj ugovor će se aktivirati samo ako on bude ok,dakle iako je potpisao on možda ne završi na kraju kod nas jer možda iskrsne nešto,kao i sad Marković,on je pristao da dodje posle razgovora sa Radonjićem ali koliko sam ja shvatio tražio je još neko vreme da mu se da pre zvaničnog potpisa jer ima još zainteresovanih klubova koji sigurno mogu platiti više,ko zna možda mu i uleti neki ugovor karijere,to je sve ok i normalno a iako je on "dogovoren" uvek može nešto da iskrsne i čemu onda svi naslovi i sve ovo što se piše da je došao,posle sledi pljuvanje odredjene grupe ljudi jer nas je "zajebao"?

Dakle niko nije siguran dok klub ne objavi,ovi što su potpisali nešto oni jesu potpisali možda,ali šta?Ok su sva nagadjanja i sve vezano za špekulacije ko možda dolazi,sa kim pregovaramo i ko je blizu ali zašto bi klub ikome prepuštao ekskluzivu kad neko potpiše da recimo bilo ko objavi to pre kluba?

Ja se pitam odakle dolaze te informacije. Jel to  cuti iz kluba ili neki novinar posle one slike Radonjica i Markovica saceka 2 dana i objavi vijest kao da je sve gotovo zbog neke ekskluzive. Inace mislim da ako je Jovic potpisao Markovic nije potreban. Vrlo slicni igraci. Bez suta i nemogucnosti da nesto sami naprave. Ako je Jovic potpisao treba nam igrac tipa Ertela, Dilejnija...divljak.   

ReplyQuote
Posted : 29. јула 2021. 22:39
Sensee liked
Sensee
(@sensee)

@czbg Veruj da nisam ni pomislio na vas,vec na ovih 100+ "insajdera" i instagram stranica,šta više nisam ni siguran dal sam video na vašem sajtu tu vest do evo maločas,nije ni bitno..

Posted by: @czbg

Ово је за Јовића и Марковића објављено више из жеље да се обрадује циганска популација.

Ovo je meni jasno itekako,i meni ne smeta jer ja sam raskrstio davno sam sa sobom da dok klub ne objavi ne važi se,verujem da ni vi bez čvrstih garancija ne biste objavili tako nešto ali eto,ja gledam na ovo na način da 10x budes u pravu i 1 ne,svi pamte taj 1 put,(ne ja lično,nego većina) i jednostavno dok klub ne objavi po meni nema smisla pisati ništa slično makar ti sam igrač lično rekao da dolazi,jer ako nema potpisa na papiru to se promeni u minut do 12 kao što se već desilo 100x

ReplyQuote
Posted : 29. јула 2021. 23:01
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

@sensee Ма ја сам лично појео говно прошле сезоне када сам објавио за Радоњића (а био је договорен) и рекао сам себи да нећу више. И ето, све до сада сам издржао, али ме еуфорија и сигурност неких људи који су ми потврдили понела да објавим. Генерално, потпуно си у праву 🙂

ReplyQuote
Topic starter Posted : 29. јула 2021. 23:04
ganac, bari1991 and Sensee liked
Sensee
(@sensee)

@dafi ni meni se ne svidja ako je istina iz više razloga ali šta da se radi.

Jović je nažalost polu igrač polu povreda,Marković usudiću se da kažem već istrošen igrač koji uskoro puni 34 godine a mi mu navodno nudimo ugovor na još 2,koji je tu rezon da on uzima naredne 2 godine minute Uskokoviću od koga možda mi možemo dobiti nešto više na duže staze,pa čak i Ivanoviću..

Jedan od njih dvoje ok,ali mora onda još jedan upravo kao što si rekao uslovno rečeno divljak,neko ko kad ne ide može sam da povuče,iskreira za sebe i slično..Jovic i Markovic ce da vrte pik do besvesti,i kad nam to protivnik zatvori šta ćemo onda,da se pouzdamo u njihov šut?

ReplyQuote
Posted : 29. јула 2021. 23:11
czbg liked
Stole92
(@stole92)
Звезда му је све

@czbg ne pričam o tome... Mi smo ta mesta ranije popunjavali mladim igračima. Zašto Real može a mi ne možemo, imamo juniore koji igraju taj završni turnir juniorske EL, kako Garuba postade igrač? Pre njega Dončić. Barselona isto. Žalgiris sa budžetom kao našim izbaci Jokubaitisa, danas Gudurić i Kalinić ne bi bili igrači jer kako doći do rostera a posle do minuta?

Jel nije lakše raditi na Uskokoviću i njegovoj odbrani ovog leta? Toliko je tih trenera zaposleno u klubu, da rade malo na tehnici, driblingu, on već ima šut iznad proseka ekipe, pas, zašto sve na gotovo? Kakve pozajmice, prekomande u FMP, igrači su postajali igrači protiv Reala, Barse, PAO...

Možda ljudi ne znaju, mi imamo odličnog pleja u FMP - u, Lazara Vasića, kapitena juniora kao što je bio Uskoković, igrao je neke mečeve i pokazao talenat. Zašto ti igrači sa 23,24 god tek debituju u Zvezdi? Mi smo bolji od Reala?! Imamo i Mihajla Vasića, Đorđević otišao u Igokeu, on se raspao jer je mislio da se dokazao za Zvezdu ali avaj... Imamo tamo i Popovića četvorku koji isto igra jako lepo, imali smo Paunovića kapitena juniora koji je imao sjajnu skočnost i old school skok šut koji se ne brani i koji ulazi u 80% slučajeva, više ga nemamo... Nenadića nismo istrpeli, Apića... Dušan Ristić je tek priča za sebe... 

Obradovao sam se kad smo potpisali Lazarevića, iz aviona se vidi da je on pravi igrač za Radonjića, ali sad sumnjam da će dobiti šansu, bio najveći talenat, pregrmio povredu zbog koje je 2 god pauzirao, vratio se pokazao mentalitet i doveli smo ga i ima da ga ubijemo u pojam jer smo nagurali igrače koji su klase ali na zalasku karijera... Kod nas je mladi igrač svako ispod 26 god, a nijedan argument me ne može ubediti da je to normalno...

Kod nas bi Luka Dončić propao. Potpisujem.

SAD bi neko mogao da kaže ovde da gore pomenuti nemaju kvalitet za Zvezdu. Ako oni nemaju nema niko. Onda samo stranci mogu da igraju kod nas i tačka. Onda mi kao zemlja više nemamo reprezentaciju za desetak godina, motaj kablove i gasi svetlo.

U stvari... Potrebna su muda. Muda Moke Slavnića recimo. A on je tu, samo treba neko da ga pozove. 

ReplyQuote
Posted : 29. јула 2021. 23:49
czbg and Sensee liked
Page 50 / 77
Скочи на траку са алаткама