Форум

Notifications
Clear all

Трансфери, медијске шпекулације, инсајдерске информације

Page 16 / 17
ganac
(@ganac)
Циганин до коске

Ja bih Danila Nikolića kako znam i umem doveo ali i Aleksu Ilića i imali bi zacementiranu poziciju 4

ReplyQuote
Posted : 01/06/2021 7:03 pm
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

Pišu da smo poslali ponudu centru Budućnosti Reed-u.

https://twitter.com/chrisalucard/status/1400226457364926465?s=19

ReplyQuote
Posted : 03/06/2021 8:34 am
мики and czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Волден на мети Олимпијакоса. Врло вероватно да ће цела спољна линија доживети реконструкцију. 

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 07/06/2021 10:18 am
мики liked
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

Jesi mu ponudili ugovor ali je on vezan ugovorom sa nama još jednu sezonu. Neće moći bez obeštećenja da predje kod "braće". 

Želi ga i Radonjić. 

ReplyQuote
Posted : 07/06/2021 10:33 am
мики liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

@bari1991 Ако понуде добро обештећење Човић неће бити гадљив на те новце. 

ReplyQuote
Topic starter Posted : 07/06/2021 10:35 am
мики and bari1991 liked
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

Ako ga stvarno želi Radonjić koliko se priča neće Volden nigde.

Ne verujem da je Čović raspoložen da se opet svadja sa Radonjićem.

ReplyQuote
Posted : 07/06/2021 11:00 am
мики and czbg liked
мики
(@miki)
Добро знај да увек ту сам ја

Тешко је наћи иоле доброг плеја на тржишту. Биће изузетно важно задржати Волдена и довести још некога. Ако већ не можемо да га задржимо, довести Кобса из Будућности и још некога уз Ускоковића и то је то.

ReplyQuote
Posted : 07/06/2021 8:57 pm
czbg and bari1991 liked
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

Imam info (uglavnom su bile tačne do sada 6-7 tačnih i samo jedna pogrešna),  od drugara da sledeće sezone u rosteru neće biti sigurno Hol, Radanov i Marko Simonović. To je Radonjina definitivna odluka. 

Simonu će ponuditi rad u stručnom štabu a za ovu dvojicu me nije ni zanimalo kakvi su planovi kluba. Mogu kod franjevaca da ih pojačaju ako vole da igraju za dž. Ili u Futuru da ih menjamo glava za glavu. Ima tamo kvaliteta. 

Veliko je pitanje da li će Bokan ostati uz Futuru. Ovo finale i sve što je išlo uz finale je jako teško podneo. Skapirao je da neće igrati Evroligu više nikad. 

ReplyQuote
Posted : 07/06/2021 9:07 pm
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Изгледа да је Олимпијакос понудио уговор Ноку. Ти су се баш намерачили на наше играче.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 11/06/2021 9:00 am
bari1991 and ganac liked
Sensee
(@sensee)
Делија почетник

Mislim da posle svega njemu bi najpametnije bilo da ostane kod nas jos bar 1 sezonu,ako ga DR želi u timu..On nema šanse da bude prva opcija u Olimpiakosu a nešto ne verujem ni da bi dobio neki prostor da se izbori za to,kod nas ako ostane verujem da bi bio prva opcija i poznavajuci Radonjica on ce na kraju sezone birati u koji će tim..Mislim da ovo sto je pokazao do sad je samo delić onoga što može,verujem da kad bi prošao pripreme sa DR i plejmejkerom da bi bio jedan od najboljih centara u EL..

ReplyQuote
Posted : 11/06/2021 1:34 pm
ganac, bari1991 and czbg liked
Page 16 / 17
Скочи на траку са алаткама