Форум

Notifications
Clear all

Жеље, трансфери и медијске шпекулације

Page 133 / 146

Просечни Џо
(@charles_osulivan)
Звезда му је све

Posted by: @_rygel-xvi_

@charles_osulivan  Овако како је написано делује на прву да набрајаш све ове играче као промашаје.Можда сам ја донекле превидео твој пост али далеко од тога да је прецизан и јасан.

Промакла ми је једна синтагма, моја грешка. Толико луд нисам Лоренца да сматрам промашајем.

ReplyQuote
Otac Trpotije
(@otac-trpotije)
Звезда му је све

Иначе најављује се нека “бомба” ових дана.Највероватније сутра вече.По свему судећи Теодосић

Izvor?

ReplyQuote
Agent007
(@agent007)
Делија почетник

Izvor mu je da je neko po tviteru napisao da je pitao na blagajnoj kako ide prodaja sezonskih one rekle super i da se ocekuje bomba verovatno u petak uvece ili subotu ujutru,eto

Mozda je istina al ja to ne verujem

ReplyQuote
Stef 123
(@stef-123)
Делија почетник

Hahahhaha za sta se sve ljudi vataju, slamka spasa 💪🔴⚪😂

ReplyQuote
Просечни Џо
(@charles_osulivan)
Звезда му је све

Posted by: @stef-123

Hahahhaha za sta se sve ljudi vataju, slamka spasa 💪🔴⚪😂

Очајничка времена захтевају очајничке мере хаха

ReplyQuote
Novosadzanin
(@novosadzanin)
Звезда му је све

Posted by: @agent007

Izvor mu je da je neko po tviteru napisao da je pitao na blagajnoj kako ide prodaja sezonskih one rekle super i da se ocekuje bomba verovatno u petak uvece ili subotu ujutru,eto

Možda bude kao u onoj priči o dečaku koji je vikao vuk. Na kraju mu niko nije verovao, a vuk (u narodu poznat kao Šabaz) ipak došao.

ReplyQuote
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Звезда му је све

Под ризиком да будем банован морам да се осврнем на долазак Немање Недовића.

Не сам долазак већ финансијски детаљи.Највећи апсурд откад је Човић дошао у Звезду.Дакле коси се са свим принципима његовог пословања.

1.Не сећам се да је икада плаћао обештећење а камоли да искешира 300 000 е за играча под уговором.То би у некој аналогији са данашњим фудбалом било као да плати обештећење 50 000 000 евра за неког играча.Дакле озбиљна прича.

2. Највећа плата до сада у Звезди била је 600 000е.Одједном преко ноћи 1.100 100.Играчи који би иначе имали зараду 300-400 000 е сада  долазе за плату од 600 000 е (Холанд и Бентил).Знам да су то неке произвољне информације али нисам све то прочитао на гробарским,већ нашим странама.

Да ли све ово у ствари има везе са тим да је ЕЛ ове сезоне подигла минимални буџет за учеснике са 5 на 7.5 милиона? Дакле вештачки се упумпавају уговори.Играчи добију незванично 60-70 % онога што стоји у уговору док се остатак новца преусмерава на друге токове (враћа у буџет заобилазним правцима или један дио иде у приватне џепове)

Знам да је Недовић кум Филипов,но без обзира делује просто невероватно да би му Небојша Човић дао толики издашан уговор.

У сваком случају не делује ми  чисто да играч који је према неким информацијама играо у ПАО за 700-800 000е,годину дана пре тога тражио од Звезде 700 000е али га није хтио Обрадовић,сада је у сиротињској Звезди један од најплаћенијих бекова у Европи.

ReplyQuote
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Звезда му је све

Posted by: @agent007

Баш тај хаха.Обзиром да је Виртус довео Лундберга,ако се не варам,Теодосића сада могу да пусте у Звезду.

Иначе ставио сам ово бомба под наводницима са разлогом.Ем што не сматрам да би долазак Теодосића био иоле спектакуларан,напротив ,ем што је извор информације крајње бизаран.

ReplyQuote
Agent007
(@agent007)
Делија почетник

Kobs ne dolazi sigurno,nije ni razmatran kO pojacanje tako da svaki smisao gubi pominjati ga ovde i bilo gde.

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Моцарт помиње овог Исаију Тејлора. 

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Novosadzanin
(@novosadzanin)
Звезда му је све

Posted by: @czbg

Моцарт помиње овог Исаију Тејлора. 

Baš zanimljiv tekst. Matić retko potpisuje ove “možda dodje možda neće ima interesa” tekstove. Miriše na naručeno, kao cena za prave ekskluzive koje dobija. E sad, sa kojim ciljem, videćemo.

ReplyQuote
Stole92
(@stole92)
Добро знај да увек ту сам ја

A da oladite malo? 

Mislim da me ne shvatite pogrešno, ovo je tema za špekulacije, insajder info, a ne kuknjavu i ko je spin, ko polovnjak, ko kriv a ko dužan... 

Ako ćete da kukate otvorite temu za kuknjavu, imate i temu za upravu, stručni štab (Vlada Jovanović popljuvan a da jedan trening još nije uradio sa timom), razumem sve ali do određene granice.

Za igrački kadar, koncepcije igre itd. pogađate - imate temu igrački kadar 😁

Prošle godine - Radonjić nema muda da rizikuje, alibi sezona prodali smo u startu jer nismo doveli centra, krivac Radonjić itd itd... Sad dovodimo lele pa ovo kod Radonje nije moglo tako, manija pojačanja...

Niste mogli da gledate kamenjare koji osvajaju titule? Čitao sam ovde sve i svašta o antikošarci Dejana Radonjića i kako je negledljivo i da bi svi voleli lepršavu košarku, šutere, poteze... IZVOLTE! Al nemoj opet da ne valja, prošle sezone pa eto nismo smeli da dovodimo a imali smo para, a sad doveli e jbg sad nema te draži, a u kurac više bre!

Budimo ljudi iako smo Cigani... 

ReplyQuote
Kenjaj Red Star
(@kenjaj-red-star)
Звезда му је све

Posted by: @stole92

A da oladite malo? 

Mislim da me ne shvatite pogrešno, ovo je tema za špekulacije, insajder info, a ne kuknjavu i ko je spin, ko polovnjak, ko kriv a ko dužan... 

Ako ćete da kukate otvorite temu za kuknjavu, imate i temu za upravu, stručni štab (Vlada Jovanović popljuvan a da jedan trening još nije uradio sa timom), razumem sve ali do određene granice.

Za igrački kadar, koncepcije igre itd. pogađate - imate temu igrački kadar 😁

Prošle godine - Radonjić nema muda da rizikuje, alibi sezona prodali smo u startu jer nismo doveli centra, krivac Radonjić itd itd... Sad dovodimo lele pa ovo kod Radonje nije moglo tako, manija pojačanja...

Niste mogli da gledate kamenjare koji osvajaju titule? Čitao sam ovde sve i svašta o antikošarci Dejana Radonjića i kako je negledljivo i da bi svi voleli lepršavu košarku, šutere, poteze... IZVOLTE! Al nemoj opet da ne valja, prošle sezone pa eto nismo smeli da dovodimo a imali smo para, a sad doveli e jbg sad nema te draži, a u kurac više bre!

Budimo ljudi iako smo Cigani... 

Slažem se Ja bi ovo upozorio pa banovao, previše je negative. Ja sam korijen id Radonjizma ali idemo dalje…

ReplyQuote
Kenjaj Red Star
(@kenjaj-red-star)
Звезда му је све

Под ризиком да будем банован морам да се осврнем на долазак Немање Недовића.

Не сам долазак већ финансијски детаљи.Највећи апсурд откад је Човић дошао у Звезду.Дакле коси се са свим принципима његовог пословања.

1.Не сећам се да је икада плаћао обештећење а камоли да искешира 300 000 е за играча под уговором.То би у некој аналогији са данашњим фудбалом било као да плати обештећење 50 000 000 евра за неког играча.Дакле озбиљна прича.

2. Највећа плата до сада у Звезди била је 600 000е.Одједном преко ноћи 1.100 100.Играчи који би иначе имали зараду 300-400 000 е сада  долазе за плату од 600 000 е (Холанд и Бентил).Знам да су то неке произвољне информације али нисам све то прочитао на гробарским,већ нашим странама.

Да ли све ово у ствари има везе са тим да је ЕЛ ове сезоне подигла минимални буџет за учеснике са 5 на 7.5 милиона? Дакле вештачки се упумпавају уговори.Играчи добију незванично 60-70 % онога што стоји у уговору док се остатак новца преусмерава на друге токове (враћа у буџет заобилазним правцима или један дио иде у приватне џепове)

Знам да је Недовић кум Филипов,но без обзира делује просто невероватно да би му Небојша Човић дао толики издашан уговор.

У сваком случају не делује ми  чисто да играч који је према неким информацијама играо у ПАО за 700-800 000е,годину дана пре тога тражио од Звезде 700 000е али га није хтио Обрадовић,сада је у сиротињској Звезди један од најплаћенијих бекова у Европи.

Nema ovde rizika za Ban

ovo je čist ban, ko Tegeltija da se upisao!

Sta se ti rodjo brineš za drustvene pare i više interese Alo. Pa nas je 2/3 treba valjda da imamo duplo veći budzet. Pa neće moj porez grobljetu da placa Robiju Rumenog

ReplyQuote
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

@stole92 Slažem se da malo skrećemo sa teme na ovom topicu,al evo dok to nisi pomenuo bukvalno mi nije palo na pamet,što znači da meni recimo nije smetalo uopšte.

Izvinjavam se i ja unapred za off topic post.

(Vlada Jovanović popljuvan a da jedan trening još nije uradio sa timom),

Ako sam ja dobro ispratio niko Vladu nije vredjao ili pljuvao,niti čak kritikovao jer za to još nemamo razloga. To što mu se ne veruje,što se smatra da je nedorastao za tu poziciju je priznaćeš čak i prirodnije nego nešto drugo.

Prošle godine - Radonjić nema muda da rizikuje, alibi sezona prodali smo u startu jer nismo doveli centra,

Jel nije bilo tako? Prodali smo EL a umalo i ABA zbog pomenutog,to što je sezona na kraju ispala super,mi to nismo mogli znati na sredini sezone kad se to pričalo. 

Sad dovodimo lele pa ovo kod Radonje nije moglo tako, manija pojačanja...

Opet prirodna stvar. Nije zabranjeno prisetiti se Radonjića i uporediti situaciju sa onom pod njim,a i pored svih kritika ka njemu on će zauvek biti cenjen i zauvek će se uporedjivati stvari sa njegovom erom. A da je manija pojačanja jeste,6 igrača smo doveli za sad a očekuje se još 1-2,dolazimo do brojke od 7-8 igrača što je zaista puno,svi se smeju Makabiju kako su doveli 10 igrača a eto mi ćemo biti odamh iza njih sa 7-8.

Niste mogli da gledate kamenjare koji osvajaju titule? Čitao sam ovde sve i svašta o antikošarci Dejana Radonjića i kako je negledljivo i da bi svi voleli lepršavu košarku, šutere, poteze... IZVOLTE!

E ovde dolazimo do meni nejasnog spina velikog broja ljudi,

Naime,kritičarima Radonjića i takozvane "antikošarkaške" igre,koje je bila prisutna u sigurno jedno 30-40% utakmica,se stavlja usta sledeće "Niste mogli da gledate kamenjare koji osvajaju titule" i "svi bi voleli lepršavu košarku, šutere, poteze".

Što se tiče prvog citata,apsolutno je logično da ona "antikošarka" koja se igrala u sigurno 20-25 utakmica prošle sezone bila negledljiva i da se ljudima smučila,to mu dodje maltene svaka treća utakmica prosečno. Dakle ne može se ljudima zameriti što su imali opaske da igramo "antikošarku" povremeno jer taj tim nije vodio npr početnik Vlada Jovanović sa 10 igrača koje vidi prvi put u životu nego provereni trener sa 10 svojih igrača. 

Tako da me ispravite ako grešim,ali sa toliko iskustva i toliko "svojih" igrača,i to preiskusnih igrača,tim je "morao" većinom sezone izgledati dosta bolje zar ne? To što smo uzeli 3 trofeja je super,ali pričamo o samoj igri. 

Naravno na sve treba dodati faktor frustracije koji su izazivali Holins, "šuter" koji 4 meseca vola nije moga da pogodi,pa onda Kuzmić koji ne može sa 1m da dobaci do obruča iz poluhoroga,pa Ivanovića koga smo "ugasili" sami potpuno,pa dovodjenje potpuno nespremnog Markovića kao jedino pojačanje itd.itd.

Dakle.niko nikad nije rekao da ne može gledati kamenjare koji osvajaju titule,pre svega jer je ta priča bila aktuelna pre nego što smo saznali da će sezona biti ovako uspešna,tj pre trofeja.

Što se tiče drugog citata,cigani već godinama balave više na dobru i jaku odbranu nego na zakucavanja,lepe poteze i lepršavu košarku,problem je što smo mi bili defanzivno orijentisana ekipa sa jako malo napadačkog talenta,a tu odbranu smo tek povremeno igrali kako treba. Dakle niti smo mogli često uživati u dobroj odbrani niti u spektakularnim potezima,i onda kad gledaš 3 utakmice nedeljno i tako nekoliko meseci to zaista postane frustrirajuće,pogotovu zato što ponavljam, taj tim nije vodio početnik Vlada Jovanović sa 10 igrača koje vidi prvi put u životu nego provereni trener sa 10 svojih igrača.

I zaista retko ko je tražio šutere,ali smo tražili jednog igrača koji može pogoditi jer zaista je kritično da nemaš bar jednog takvog u današnjoj košarci.

Mislim,pitanja su ti takva da si izvukao neke trenutke sezone i sastavio da to izgleda tako kako izgleda,a kako i šta je dovelo do tih trenutaka kao da ne znaš i kao da većinom navijači i kritičari nisu buli u pravu.

ReplyQuote
Page 133 / 146

Who's Online

Скочи на траку са алаткама