Форум

Notifications
Clear all

Жеље, трансфери и медијске шпекулације

Page 127 / 146

Novosadzanin
(@novosadzanin)
Звезда му је све

Sve ovo je jako neozbiljno.

ReplyQuote
Stef 123
(@stef-123)
Делија почетник

Gledam ovo I ne vidim neku prednost Singltona u odnosu na Bentlija...Videcemo sta ce biti...

Ako se Singlton predomislio, mi nista tu ne mozemo svakako... I ja Sam vise bio za njega, Ali ni Bentil Nije Los izbor... Cak I Ima bolji sut spolja...

This post was modified 3 седмице ago by Stef 123

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Полако браћо. Ја верујем да ће Бентил (ако дође) бити замена за Вајта (ако му нађу клуб). Тешко ће Бентил бити крилни центар бр. 1.

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Добро знај да увек ту сам ја

KKCZ insajder potvrdio Bentilov dolazak 

ReplyQuote
Stef 123
(@stef-123)
Делија почетник

Ne verujem u to, onda bi imali prvu cetvorku, Bentil Ilic Mitrovic Petrusev Hasan previse Po meni....

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

@stef-123 Бентил може на 5. Он и Синглтон су оба за 4/5. Иначе Бентил одличан на путу за 3. Видећемо.

ReplyQuote
Novosadzanin
(@novosadzanin)
Звезда му је све

@stef-123 Još da je sve u statistici. Singltonova slikabi trebalo da stoji u rečniku za Na prvi pogled nevidljive stvari u košarci (tzv intengibles). To i fizikalnost mu i donose milionske ugovore, ljudi koji njega cene znam da gledaju košarku malo dublje nego samo - da li prošla.

Nekako mi je uvek bila logika da gledamo nešto slabije igrače defanzivno, zato što će iza uglavnom biti dva korektora - Singlton i Martin. Po onome što sam video, Vlada forsira agresivnu odbranu po cenu ispadanja iz formacije, i tu su ovakvi igrači obaveza. Ovo me baš sad baca u rebus šta želimo i šta mislimo.

Edit: A najviše od svega mi smeta je što sam ubedjen da Čović namerno pravi cirkus i po medijima i po mrežama, misleći da se Partizan tu neće snaći. To baš spektakularno može da nas upuca u noge.

ReplyQuote
Otac Trpotije
(@otac-trpotije)
Звезда му је све

Ma gotovo je to. Bentil je potpisao. Ulupani novci bzv. 

ReplyQuote
Agent007
(@agent007)
Делија почетник

Sada se prica da i Sabaz nije uopste zavrsen,sta vise da nas je sam demantovao na slici na instagramu.

ReplyQuote
Novosadzanin
(@novosadzanin)
Звезда му је све

Posebna bednoća će biti ako klub formalno ili neformalno izadje sa pričom da je dobro što dolazi Bentil a ne Singlton kako bi srpski mladi igrači imali više prostora, bez obzira na to što komšije prave dream team sa sve strancima.

A svaki racionalni atom i iskustvo sa aktuelnom ekipom u KK mi govori da je taj nivo patetike i povraćke ala populizam za fudbalske navijače sledeći korak

ReplyQuote
Otac Trpotije
(@otac-trpotije)
Звезда му је све

Odjavljujem se do nekih boljih vremena. Ovo moja psiha ne može da izdrži. 

ReplyQuote
Stef 123
(@stef-123)
Делија почетник

A gde je Klub izasao da dolazi Singlton pa sada mora da nesto nekome objasnjava?

Stvarno ne razumem...

Ko je nama kriv sto se pecamo I verujemo raznim pricama... Nista Nije gotovo dok Klub ne objavi, prelazni roka je ziva stvar....

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

@otac-trpotije мани се тога...шта смо све преживели са Звездом ово је мачији кашаљ 🙂

ReplyQuote
Stef 123
(@stef-123)
Делија почетник

Posted by: @agent007

Sada se prica da i Sabaz nije uopste zavrsen,sta vise da nas je sam demantovao na slici na instagramu.

A gde si prica i ko prica?neki info?ti Malo pre rece da imas info da je Singlton zavrsen?jel se nesto promenilo ili?

ReplyQuote
Novosadzanin
(@novosadzanin)
Звезда му је све

@stef-123 Pa izašli su na Insajder profilu (a i da se razumemo, skoro svaka informacija koja ide po forumima je plasirana iz kluba, nisu baš slučajno bušni pa eto iscurelo).

I ne verujem da ću ovo reći, ali neka se na tom profilu vrate nadgornjavanju sa Grobarima. Manje su štetni tako, samo su dosadni.

ReplyQuote
Page 127 / 146

Who's Online

Скочи на траку са алаткама