Форум

Notifications
Clear all

Трансфери, медијске шпекулације, инсајдерске информације

Page 123 / 134
Dafi
 Dafi
(@dafi)
Циганин до коске

Vidim natpise da se vodi "rat" izmedju nas i Partizana za Lorenca. Ovo je bila moja najveca bojazan kad se objavilo da i oni igraju EL. Kvaliteta je sve manje na trzistu a sad osim Obradovica i para za mamac imaju i EL. Svakom strancu ako ponudis 100, 200 hiljada vise po sezoni on ce doci kod tebe. Ova lozenja na Obradovica mozda pale kod klinaca i domacih igraca, amerikance zabole za njega i njegove titule. Pogotovo ako je igrac dokazan i iskusan gleda sebe da obezbijedi finansijski tako da price Pantera i Ledeja sa pocetka sezone da su dosli zbog trenera mogu da progutaju samo napaljeni grobari. 

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 12:49
Kenjaj Red Star, czbg, LETECA_GUGUTKA and 1 people liked
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења

Kakav rat. Novinari sakupljaju lajkove. 

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 13:25
Stole92
(@stole92)
Циганин до коске

@vonko-normalni njegov način razmišljanja je skroz drugačiji kad je u pitanju plej. Zato je Madar u partizanu. Priznali mi to ili ne, najčistiji i najpismeniji plej u ligi je Madar. A Željko hoće takve, gledao sam neke klipove gde kaže da ne može da podnese manjak inteligencije samo na pleju. 

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 15:41
czbg and Sensee liked
Stole92
(@stole92)
Циганин до коске

Najnovije info sa društvenih mreža :

Aleksa Ilić je maltene gotov posao, samo da se ozvaniči;

Petrušev je blizu Zvezde;

Bjelica ne dolazi sto posto, ostaje u SAD;

Kalinić koketira sa Barselonom al neće još skoro da odluči, tvrdi pazar. Sa Zvezdom ima takav ugovor da naredne sezone prima više nego ove i takav ugovor teško da će dobiti negde u Evropi, ali Zvezda želi da ga zadrži. Plus Barselona kao hoće da plati obeštećenje al im fudbalska sekcija pred bankrotom... Definitivno saga oko njega neće skoro da se završi, ima još klubova interesenata kao što je Milano. 

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 15:47
czbg, Sensee and Beli_vuk liked
ganac
(@ganac)
Циганин до коске

Aleksa Ilić eks KKB ili misliš Dalibor Ilić Igokea?

Za Petruševa mi je drago ali verujem da dolazi ako mu je obećano mesto i uloga prvog centra. Bjelkana je bzvz čekati i očekivati a Kalina jeste za lidera ali ne i za prvu opciju u napadu. 

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 16:01
czbg, Stole92 and Beli_vuk liked
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Добро знај да увек ту сам ја

Nadam se da ovo što smo ušli u prelazni rok znači da smo se već sve dogovorili sa Radonjićem oko novog ugovora jer mislim da nne bi dogovarali igrače jer posle teško da bi neki trener uzeo tim koji on nije sastavljao

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 16:11
czbg and Stole92 liked
ValarMorghulis
(@valarmorghulis)
Звезда му је све

Ma Radonjic ne moze nigde van Zvezde, ni jedan EL klub. On je za nas dobar (ne kazem da se meni svidja) jer je u sistemu, ali preko, to slabo funkcionise. Kalinic ce tesko u Spaniju, svaki klub mora da pregovara i sa Valensijom ako zeli tamo jer imaju takvo pravilo.

This post was modified 1 седмица ago by ValarMorghulis
ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 17:58
czbg liked
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Pouzdan izvor tvrdi da je Holins produžio ugovor sa nama. 

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 21:18
bari1991, Beli_vuk, czbg and 1 people liked
Stole92
(@stole92)
Циганин до коске

@ganac Dalibor 🤣

Kako mi Aleksa pade na pamet? A on dečko propade a bio talenat... 

@sensee Holins je ovde zadovoljan, voli ga i Radonja, pokazao je i on na kraju da može, tako da je to izgleda i dobar potez. 

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 21:26
ganac, Beli_vuk and czbg liked
Stole92
(@stole92)
Циганин до коске

I Aron Vajt će produžiti ugovor. Navodno je procena da na tržištu nema kvalitetnih rešenja. 

Ovo se malo kosi sa dovođenjem Ilića, imamo na 4 Mitra, sad i Vajta, plus Ilić... Plašim se samo da neko od njih ne bude glumio centra 🙄

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 23:02
Sensee and czbg liked
Page 123 / 134
Скочи на траку са алаткама