Форум

Notifications
Clear all

Трансфери, медијске шпекулације, инсајдерске информације

Page 122 / 134
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Добро знај да увек ту сам ја
Posted by: @kenjaj-red-star

Pre svega vidim da mnogima to oko para nije bas najjasnije.

Budzet ima više prihoda i uvek je to okvirni tj projektovani tj ne znaju se bas tacne cifre nego okvirne. Okvirne u smislu 1,5 m€ plus minus pa i više.

Tako da ako hoćeš da se “razbaskaris” kupis pa posle tražiš sponzore da se malo više otvore ili da se doda neki novi na dres nije problem - mi to ove sezone nismo hteli zbog predhodne.

Znaci samo pazaris ambiciozno i hrabro i cepas, ne postoji izraz “nemamo toliko para” jer ne znamo ni koliko ćemo imati, ali nebo je granica.

Projektovano svaka čast , ali to ne ide tako. 

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 06:29
bari1991
(@bari1991)
Ушло у крв и довиђења
Posted by: @dafi

Procitah da se trazi mogucnost sporazumnog raskida ugovora sa Kuzmicem. Zna li neko nesto o tome?

Kuzmić ima još jednu sezonu ugovora ali se traži kombinacija sa njim da pređe u FMP uz smenjenje ugovora. To će se verovatno desiti jer je on svestan da nemože da igra Evroligu na ozbiljnom nivou. Sa njim kao starterom nemamo šta da tražimo jer je najsigurnija Evroliga sledeće sezone osim licence koju nećemo dobiti da budemo u prvih osam plasiranih na kraju sezone. 

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 07:38
czbg liked
Beli_vuk
(@beli_vuk)

Piše na b92 da Barselona traži Kalinića. Je l' njemu beše Rašković menadžer? 

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 15:45
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

@beli_vuk jeste

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 16:18
Beli_vuk liked
Dafi
 Dafi
(@dafi)
Циганин до коске

I ja sam procitao ali tu ce sad bit raznih nagadjanje i naglabanja gje ko ide i ko koga trazi tako da ovu vijest uzimam sa dozom rezerve.

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 16:29
czbg liked
Beli_vuk
(@beli_vuk)

I ja sam procitao ali tu ce sad bit raznih nagadjanje i naglabanja gje ko ide i ko koga trazi tako da ovu vijest uzimam sa dozom rezerve.

Pa i piše da se Barsa samo raspituje za sad, u prevodu daleko je to od gotovog. 

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 16:54
czbg liked
Dafi
 Dafi
(@dafi)
Циганин до коске
Posted by: @beli_vuk

Pa i piše da se Barsa samo raspituje za sad, u prevodu daleko je to od gotovog. 

Ja procitah da su pregovori u poodmakloj fazi.

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 17:01
Sensee
(@sensee)
Циганин до коске

Još jedan hendikep koji mi imamo u odnosu na bogatije klubove je upravo ovo što Barsa,Armani,Monako,Efes,Fener i ostali uveliko završavaju sa kompletiranjem rostera a mi još ni ne znamo za pola igrača da li ostaju,uz to ni sa trenerom još uvek nemamo potpisan ugovor. 

Tačnije,to je delom problem jer nam funkcionisanje kluba zavisi od države i uvek se čekaju neke garancije,a delom jer nemamo već toliko puta pomenutu skauting službu ili nekog zaduženog da prati igrače i kao recimo sa Lorenzom ili pogotovu Lojdom da se iskoristi prilika i da se potpišu ranije,tj još pre kraja sezone kad ostali klubovi nisu toliko aktivni na tržištu. 

Ovako čekamo da svi nadju klubove pa onda ide priča kako nema igrača za nas,ma jeli?

ReplyQuote
Posted : 22. јуна 2022. 18:00
Beli_vuk and czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Стара џомба Admin

Ја се не сећам када смо ми склопили ростер "на време". Мислим да је био онда када смо довели Софа и још неке играче, али нам је та сезона била катастрофа што се тиче тих појачања.

Добро знај да увек ту сам ја...

ReplyQuote
Topic starter Posted : 22. јуна 2022. 18:33
Vonko Normalni
(@vonko-normalni)
Делија почетник
Posted by: @stole92

@miki Ja ne bih imao ništa protiv da Lorenco Braun za velike pare potpiše za partizan. Kao i kod Lesora, ista situacija, precenjen je igrač. Gleda više sebe nego tim, inteligencija mu nije jača strana iako igra na pleju (što je ključno zbog čega ga Želimir neće dovesti), ima sjajnu kontrolu lopte, šut sa poludistance i skočnost i negde se to završava tu. Ima i to da preuzima odgovornost za bitne šuteve, priznajem. Ali to ima i Panter, a njima ne treba 3,4 igrača koji daju po 30,40 poena.

Ne znam, ja sam se radovao kad je otišao, posle 20 sekundi tapkanja lopte padalo mi je na pamet da razbijem televizor, a bilo mi ga žao jer je tad bio nov 😂 sad bi to možda stvarno moglo da se desi... 😅 Tako da, zbog TV-a, nadam se Nedoviću ili nekom drugom pleju. 

Не бих се кладио да Желимир неће довести Лоренца због мањка интелигенције, јер је управо главни проблем скоро свих његових појачања била (кошаркашка) интелигенција. Мислим чак да је то један од главних разлога због чега смо ми одбили Смаилагића, Лесора и Аврамовића. Осим Пантера и Ледеја и евентуално Загорца, који је са друге стране лимитиран у пределу тестиса (не вуку се по паркету него лебде негде изнад трибина) Желимиров тим је у кошаркашком смислу интелектуално на нивоу нижих разреда ОШ. Е сад, можда он јури такве играче да би их обликовао по његовој вољи, али му зато требају млађи играчи, јер се не учи матор вол да оре него младо теле. Радоњић воли интелигентне и искусне играче, који брзо капирају шта тренер жели од њих и немају проблем да прихвате било какву улогу. То нам умногоме сужава избор, поготово што тешко да може да се нађе такав играч, а да буде по вољи навијача. Плаше ме добре игре Кузмића у финалу КЛС-а. Да не буде опет "тражимо центра, али ако не нађемо добро решење на тржишту, ево Радоњић вратио Кузмића у форму, греота је сад да га избаци из ротације." Тога сам се начитао пролетос по форумима.

ReplyQuote
Posted : 23. јуна 2022. 11:51
czbg liked
Page 122 / 134
Скочи на траку са алаткама