Форум

Notifications
Clear all

Трансфери, медијске шпекулације, инсајдерске информације

Page 1 / 17
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Искрено се надам да ће ускоро доћи до промене на месту плеја, а не би било лоше ни на месту центра, мада бих волео да видим Терија уз доброг плеја. Па, ако онда не иде, нека га мењају.

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 08/12/2020 10:58 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Моцарт јавља да преговарамо са Кином Коломом. Не знам какав је, али видим да има 32 године (ако сам добро прочитао).

ReplyQuote
Topic starter Posted : 11/12/2020 7:50 pm
Old school
(@old-school)
Звезда му је све

И Албиси је у оптицају, наводно.

ReplyQuote
Posted : 11/12/2020 8:10 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Сада читам на твитеру да се уз Колома враћа и Нноко???? То би значило да Тери иде.

пс. Тери би наводно могао у ФМП. Ако се то деси, он и Човке има да врте пик ен рол до бесвести, а било би и брдо алеј апова 🙂

ReplyQuote
Topic starter Posted : 11/12/2020 8:53 pm
Old school
(@old-school)
Звезда му је све

Колико су тај Колом и Нноко уопште спремни? Нноко је отишао из Звезде јер није прошао лекарске прегледе. Вероватно није нигде играо цело време.

ReplyQuote
Posted : 11/12/2020 9:52 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Наводно (вест са твитера) доводимо поред ове двојице још некога. Ускоро нећемо имати ни једног домаћег играча.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 11/12/2020 10:25 pm
ganac
(@ganac)
Циганин до коске

Kino Kolom dok je igrao u Rusiji bio je vrh plej koji zna da zavrti pik ali zna ako mu ideš ispod bloka da kazni, ni ulaz mu nije bio stran. Van konkurencije je u Valensiji i nisu na njega računali a opet je u reprezentaciji Španije odigrao dobru utakmicu. Videćemo u kakvom je stanju (fizički) pa da donesemo sud o njegovim mogućnostima.

ReplyQuote
Posted : 12/12/2020 1:56 pm
мики
(@miki)
Добро знај да увек ту сам ја

Кажу да је Колом потписао, али изгледа има клаузулу од Валенсије да не може да игра за нас против њих, па се зато још није верификовао потпис. 

ReplyQuote
Posted : 14/12/2020 6:20 pm
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Какав је тај Колом одбрамбено? Да ли је бољи од Рочестија? Можемо овде о њему док званично не потпише. После можемо коментарисати на играчком кадру.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 15/12/2020 12:29 am
Dafi
 Dafi
(@dafi)
Звезда му је све

Po meni je ovo treci ako ne i cetvrti rezervni plej. Mislim da smo se trebali izpruziti za prvog pleja drugi Uskokovic i kombo beka vec imamo. Ovako dovodimo polovne igrace koji nisu u ekipi u jednoj Valensiji koja nije kandidat za F4 pa da kazes da nije mogao tamo da igra.

ReplyQuote
Posted : 24/12/2020 10:35 pm
мики and czbg liked
Page 1 / 17
Скочи на траку са алаткама