Форум

Notifications
Clear all

Играчки кадар

517 Уписи
41 Корисници
892 Likes
28 K Прегледи
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 410
Циганштура

@splinter Што се мене тиче нека буде најбољи када буде било најпотребније и засигурно ће бити појачање.

Тај образац сам приметио у његовој статистици за претходну сезону.Најбоље партије је пружио када је било најпотребније.Смањио се број асистенција али повећао број поена и скокова.Дакле преузео је лидерску улогу.Као победник и МВП долази у Звезду.Доста разлога за оптимизам.

Ја лично мислим да ће Ивановић обележити ову сезону.Добио је напокон оно што му треба,алеј-ап/пик-ен-рол звер (Мартин).Дакле центри више неће смети свом силином да га нападају када крене на кош јер лако може да их ескивира лобом за алеј-ап.Ако га пак затворе увек у задњем тренутку може да пошаље асистенцију неком ван линије 6.75.А какве шутерске звери чекају тамо.Недовић,Добрић,Холанд и Бентил.Дакле сви су ту негде на 40% шута за 3.

Од Адамса неколико месеци очекујем топло-хладно.Како сезона буде одмицала требало би да хладноће буде све мање

Написано : 7. августа 2022. 16:26
ganac and ЦЗБГ reacted
Rafalinho
(@rafalinho)
Уписи: 20
Делија почетник

Poštujem Čovića i zahvalan sam za sve trofeje i sve što je uradio za Zvezdu, ali mi nije jasno čemu stalno potreba za laganjem, bacanjem dimnih bombi i pričanjem o stvarima koje se neće desiti. U domaćim takmičenjima smo osvojili sve što se može osvojiti, ali mislim da u ovo što je jutros pričao kako napadamo top 8 a možda i više više ni sam ne veruje. Doći će Napier i Singlton, dodju Adams i Bentil, pa se ovde tešimo kako su prva dvojica povredjen i mator. Najavljuje doći će još 4,5 igrača pa dodju 3. Zvali smo Pabla Lasa pa ga lekar nije pustio pa je došao Vladimir Jovanović. Kao i svake godine nekompletni smo, dugo je falio centar, sad nemaš krilo, već imaš igrače koji igraju 2/3 pa mogu da uskoče. Stefan Lazarević nema kvalitet za top 8, kao ni Vajt ni Kuzmić. Svake godine skok u nepoznato, nov trener, rizici,povrede, igrači iz Kine i Australije koji su kocka.Sve to je jako iscrpljujuće i biću u Pioniru dok sam živ ali koliko vidim i ove godine u polupraznom…

Написано : 11. августа 2022. 13:05
ganac, Sensee, ЦЗБГ and 1 people reacted
Komatsu
(@cilivili)
Уписи: 192
Делија

Ja  nemogu da verujem da ce nam VJ biti trener .

Bio trener fmp-a , najuren iz cibone i sad pravac euroliga.

Pa ima li tu mozga?

Написано : 11. августа 2022. 13:15
Sensee and Rafalinho reacted
Rafalinho
(@rafalinho)
Делија почетник

@cilivili Ne pričam puno o njemu iz razloga što ga još nismo videli na delu. Želim da mu dam šansu jer niko ne zaslužuje da bude ponižavan pre nego što pokaže šta zna. Mada ni ja nemam mnogo nade jer mislim da nema autoritet za ove igrače i iskustvo za Evroligu. Mislim da je problem što smo se mi navikli na titule i što smo u fazonu biće Kalemegdan na kraju sezone kao i svake. Navikli smo se na čuda, medjutim bez Radonjine odbrane ne vidim na koji način će Davidi opet da pobedjuju Golijate. Na koji način će Stefan Lazarević na krilu da parira Naneliju i Papapetruu, a da ne spominjem druge evroligaške timove.

Написано : 11. августа 2022. 13:31
Sensee and ЦЗБГ reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 43
Делија почетник

Mnoštvo pitanja se vrti nad glavom nakon postavljanja Vlade za trenera. Ono što je zebnja kod svakoga od nas je ta nesigurnost u Vladu tj. da li on ima kapaciteta da napravi nešto od ove ekipe, kao i da li njegova ekipa može da igra odbranu koja je barem slična Radonjićevoj. Ne znam šta bih rekao, ali dok ne vidimo prve mečeve, nećemo znati apsolutno ništa.

Написано : 11. августа 2022. 22:35
ЦЗБГ reacted
balja
(@balja)
Делија почетник

@rafalinho Kako to poštuješ Čovića ali mu ne veruješ. Kako to volim klub ali nisam uvek na njegovoj strani. Ovaj klub nije onaj preko puta pa da sipaju ogormnu lovu u njega kako bi ga reinkarnirali. Ovde se troši samo onoliko za šta se obezbede finansiranje.Da nema Čovića moralo bi ga se izmisliti jer jedini on može staviti ovo zlo tamo gde mu je mesto. Nama je sada potrebna vera u ove momke koji su stavili ogroman teret na svoja pleća da ponove disciplinovanje pomahintalih ljudi preko brda. Ni više ni manje nema odstupanja a o sastavu tima možemo govoriti posle odigranih prvih utakmica. Ovako papir trpi svašta pa i to da onaj ko je na papiru favorit ne mora to da bude na terenu. Teren je merilo i lepo je Čović rekao nismo isto i ne damo da se bilo šta rešava van terena. 

Написано : 12. августа 2022. 12:55
Rafalinho
(@rafalinho)
Делија почетник

Ako volis i postujes nekog to ne znaci da ne mozes da napises konstruktivan komentar o necemu sto ti se ne dopada.

Написано : 12. августа 2022. 13:48
ganac and ЦЗБГ reacted
Kenjaj Red Star
(@kenjaj-red-star)
Уписи: 79
Делија

Posted by: @rafalinho

Ako volis i postujes nekog to ne znaci da ne mozes da napises konstruktivan komentar o necemu sto ti se ne dopada.

Uz dužno postovanje druže tvoji komentari su sve samo ne konstruktivni. Ja bih svrstao u kategoriju “pljuvački bez razloga”.

Neću više napisati jer ću preterati, poznajem sebe …

Написано : 12. августа 2022. 14:02
Kenjaj Red Star
(@kenjaj-red-star)
Уписи: 79
Делија

Posted by: @cilivili

Ja  nemogu da verujem da ce nam VJ biti trener .

Bio trener fmp-a , najuren iz cibone i sad pravac euroliga.

Pa ima li tu mozga?

Pazi mi smo Radonju takodje takvog iskolovali preko naših ledja, isto se u eurokupu i kasnije videlo da taktički nismo na mestu. Ali napredovao je Radonjizam do neslućenih visina.

Написано : 12. августа 2022. 14:04
ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4793
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

Морам да се умешам, иако нисам хтео. Ја не видим шта је пљувачки у коментару Рафалиња. Човек има скепсу према Човкету, а знам да није једини, и то је легитимно. Па ни многи који долазе у Пионир и подржавају клуб, а неки су били и у Скупштини клуба, баш не верују пуно Човићу. 

Пробајте да прихватате различито мишљење. Барем док сам ја главни на овом порталу и форуму неће бити забрањено имати другачији став.

Пљување је нешто сасвим друго, а то овде нисам видео.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 12. августа 2022. 14:53
Kenjaj Red Star, Sensee, Rafalinho and 1 people reacted
Stole92
(@stole92)
Уписи: 732
Циганштура

Ja ne verujem Čoviću. Zapravo, ne verujem političarima uopšte, ne samo Čoviću. Ono što je on uradio odlično je priča sa UPPR-om i slaganje svega toga, to je ekonomija i pravo, to su bile bukvalno egzibicije šta se sme, a šta ne sme. Kad je to završio, dobio je slobodnog vremena da se prepucava sa nekima i to mi se nije svidelo i mišljenja sam da je tad trebalo da ode, i njegovo zdravlje bi bilo bolje.

Ovako se stvorila atmosfera da sem Čovića niko drugi nije sposoban da bude na čelu kluba. Posvađani smo sa svima živima. Ali dobro. Ego je nešto što je i dobro i loše, tu ne mogu da mu previše zamerim.

Za ostalo nisam ni stručan ni upućen, šta je on radio na Kosovu itd.

Smatram da klub vodi domaćinski što se tiče finansija, ne brinem da ćemo da zapadnemo u dugove. Nisam siguran koliko je dobar u pregovorima za sponzorstva. Mislim da fali čovek kao Davor Ristović, nismo našli nekog operativac šta znam...

Pošto mene mrzi, molim admina da ovo nekako prebaci u temu Uprava ili kako god, igrače nisam ni spomenuo 😂🤣

Eto, sa igračima sam zadovoljan 🙂

Написано : 12. августа 2022. 22:27
ganac, Rafalinho and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4793
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

Ма нека остане упис, али ако ћете надаље о Човићу пређите на тему о Управи 🙂

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 12. августа 2022. 22:51
Stole92 and Rafalinho reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Недовић на акцијском попусту,”купите” једну повреду,добијете две...😁

Поред хематома на мишићу изгледа да је некако независно од тога успио и да повреди кук.Буквално ме подсети на овај филм 

https://www.imdb.com/title/tt6823368/?ref_=vp_vi_tt.

Недовић као овај лик што га глуми Семјуел Л Џексон.Илајџа Прајс илити Mr Glass.

This post was modified пре 1 месец by _Rygel XVI_

Написано : 25. августа 2022. 09:00
ganac and ЦЗБГ reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1425
Звезда ми је све

Za Nedovića (kao i za Jovića) znamo da je staklen ali očito da je Čo odlučio da kumaru na sina mu dovede i još plati milion (i nešto preko) evrića. Da bazira igru na njemu, srećom doveo je i ovog pleja koji može da vuče u ABA ligi malte ne sam ovaj tim (uz Šegija...samo da ga povrede mimoiđu) ali za EL smo tanani i da je Neda fit.

Написано : 25. августа 2022. 11:47
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Недовић иде на ЕП,нажалост Добрић и Петрушев не.За Петрушева се то знало,Добрића сам видео на ЕП чак и пре Давидовца и Недовића.За другог сам мислио да ће отпасти због повреде...

Ваљда имамо право на једну замену ако се неко повреди током прве фазе?Била је пракса на неким претходним такмичењима.Онда би Добрић могао да упане у тим.Мада,далеко да прижељкујем било чију повреду.Реално Маринковић је више показао током ових припрема иако сматрам да је Добрић бољи играч.Но ако не можеш да се избориш са притиском борбе за 12 путника на ЕП онда тек немаш шта да тражиш тамо када дођу елиминациони мечеви.

За Бјелицу такође очекивано.Превише успорио.Ристић ми је непојмљив али ваљда неки резон Пешића да му буде осугурач под кошем јер је Милутинов склон повредама.

Написано : 31. августа 2022. 21:08
Page 33 / 35

Who's Online

Скочи на траку са алаткама