Форум

Notifications
Clear all

Играчки кадар

Page 1 / 33

ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Тренутно врло турбулентно. Хол повређен, О'Брајант, Тери и Рочести не испоручују оно што се од њих очекује.

Добро знај да увек ту сам ја...

ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Рочести отишао. 

ReplyQuote
Old school
(@old-school)
Добро знај да увек ту сам ја

Posted by: @czbg

Рочести отишао. 

Па, добро, очекивало се да оде, али са ким ћемо против Олимпијакоса на месту плеја када се зна да је Хол повређен. Значи Ускоковић мора у првих 12.

ReplyQuote
Dennis Rodman
(@dennis-rodman)
Делија почетник

Мислим да Ускоковић и јесте прилично талентован, али бојим се да нисам видио довољно убједљиве физикалије за онај врхуснки ниво који је Звезди потребан. Сад, ни Рочести није Кајл Лаури или Вестбрук, али је за нас бар шутерски - Харден 😀 Бар је некад био...

Какав је статус Борише Ни На Небу Ни На Земљи Симанића? Лијепо што је репрезентативац, само имамо ли ми више икакве користи од њега? Момку се не игра кошарка, шта ли је?

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

@dennis-rodman По мени је проблем тај што се не верује нашим играчима, посебно не млађим. То показује оволики број странаца.

Бориша (инфо од његовог оца и стрица) је сам себи потписао "смртну пресуду" када није хтео да продужи уговор. Тако да тешко ћемо њега гледати ове сезоне.

ReplyQuote
Dennis Rodman
(@dennis-rodman)
Делија почетник

Сагласан сам са тобом. Шта је сад нека предност Дуопа Рита? Зар након онакве сезоне гдје је био предводник ФМП, нема мјеста да се погура Раданов? Је ли прошао каљење - јесте. Уопште ми се не свиђа то. Гушењем наших кошаркаша доћемо до тога да ће нам играти странци који преостану на тржишту и временом зацементирати нашу позицију тамо гдје су нам финансијске могућности - на посљедње мјесто у Евролиги.

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Тачно, само бих додао да је већи проблем враћање Симоновића. Дуоп Рит и он играју на истој позицији и мислим да би Рит и Симанић били одличне опције за позицију 4. Довођење О'Брајанта је зезнуло тимски дух, а и Рочести је подбацио. А са Теријем нико не игра оно што Тери једино зна - пнр и алеј ап.

ReplyQuote
Gregi
(@gregi)
Member Admin

Ako ne dovedu Noka, Kolom će moći samo sa Kuridžom da igra pnr. Brajant ide u pop, a Kuz je toliko usporio da on može da bude korišćen kada je blizu koša. A taj pik sa Kuridžom je da se prekrstiš jer često, od straha zbog blokade, promaši zicer. Juče je na pas Voldena prošao, na Kolomov nije.

ReplyQuote
TommyCZBG
(@tommyczbg)
Звезда му је све

@gregi Ево Максбет објавио, Ноко потписао уговор и прошао лекарски.

Нек живи Звезда!!!

ReplyQuote
Gregi
(@gregi)
Member Admin

@tommyczbg, odlično. Doneće čvrstinu u reketu i otvoriće Roll. Sve to iziskuje vreme i verovatno smo donji za EL ove godine, ali se nadam da ćemo biti pravi kad krene krljanje za Aba trofej.

ReplyQuote
miloshb
(@miloshb)
Звезда му је све

Ja bih sto pre rascistio sa Simonom i Lazicem. Neka ih neka budu 14 i 15 igrac u rotaciji, ali ono sto oni doprinose timu, realno moze svako od nas. Bespotrebno zauzimaju mesto nekom mladjem.

I jedan i drugi, a pogotovo ovaj drugi su igraci sistema. Dok je bilo sistema (period kod Radonjica), bilo je i koristi od njih. Posto ga mi nemamo, potpuno su beskorisni.

ReplyQuote
TommyCZBG
(@tommyczbg)
Звезда му је све

@miloshb Потпуно се слажем, мислим да су потребни као неко ко држи свлачионицу, али свести минутажу у битним тренуцима на минимум.

Један офтопик, брат Квинси Милер потписао за Бенфику. Враћа се у Европу, да га пратимо, па догодине, ко зна... 😋 

Нек живи Звезда!!!

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Значи наш ростер би од сада требао да изгледа овако:  Хол, Ускоковића, Колом, Раданов, Волден, Лојд, Лазић, Добрић, Давидовац, Симоновић, Симанић, Куриџа, О'Брајант, Рит, Кузмић, Ноко. 

Јесам ли кога изоставио? 

ReplyQuote
ЦЗБГ
(@czbg)
Member Admin
Topic starter  

Ноко и званично наш https://www.czbg.net/2020/12/25/lendri-noko-i-zvanicno-ponovo-crveno-beli/

ReplyQuote
Dafi
 Dafi
(@dafi)
Добро знај да увек ту сам ја

Od Borise sam digao ruke. Vodim se logikom da se toliko trenera promijenilo i da niko od njih nije u njemu vidio to sto mi navijaci zelimo da oni vide. Borisa sigurno nije lose igrac ali izgleda da nije ono sto bi mi zelili da bude. Siguran sam da bi od Radanova imali vecu korist nego od Simonovica. Mladji je, skocniji, zeljan dokazivanja.  

ReplyQuote
Page 1 / 33

Who's Online

Скочи на траку са алаткама