Форум

Notifications
Clear all

Бивши играчи и тренери

582 Уписи
29 Корисници
1193 Likes
29.2 K Прегледи
bari1991
(@bari1991)
Уписи: 5232
Стара школа

Bjelica se definitivno vratio u Evropu

Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica posle osvojene NBA titule sa Golden Stejt Voriorsima definitivno se vratio u evropsku košarku.

Tridesetčetvorogodišnji krilni košarkaš potpisao je ugovor sa Fenerbahčeom, klubom iz koga je 2015. i otišao u najjaču ligu sveta, potvrđeno je u utorak.

Bjelica, koji trenutno ima obaveze u selekciji Srbije, ekipi Dimitrisa itudisa će se priključiti nakon Evrobasketa.

Написано : 9. августа 2022. 13:20
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 4793
Ушло у крв и довиђења Admin
Започео тему

Да не пишем на теми о тренеру и стручном штабу, иако смо тамо мало писали о овоме. Ипак овде.

Sada već novi trener Panatinaikosa poslao je pisanu poruku  beogradskim medijima u kojoj se obratio i navijačima kluba sa Malog Kalemegdana.

- Dragi Zvezdaši, doneo sam odluku koja ne samo da nije bila laka, već naprotiv izuzetno kompleksna i zahtevna. Ne želim da ulazim u razloge onoga što je prevagnulo, ali jedno je sigurno, da uslovi mog ugovora ni u jednom trenutku nisu bili prelomni faktor - piše Radonjić i nastavlja:

- Crvena zvezda je iznad svih nas, i sve što smo uradili za moja dva mandata uradili smo zajedno na šta sam veoma ponosan. Niko ne zna šta donosi sutra, možda će nam se putevi ponovo ukrstiti. Crvena zvezda će uvek biti deo mene, i to niko i ništa ne može da promeni. Svima vama želim mnogo zdravlja, sreće i uspeha, a Zvezdi želim da produži niz trofeja i navijačima donese još mnogo radosti.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 16. августа 2022. 18:27
Splinter and Apis reacted
Anonymous 28501
 Anonymous 28501
(@Anonymous 28501)
Уписи: 653
Циганштура

Cirbes potpisao za Benfiku 😀 

Написано : 2. септембра 2022. 04:33
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 410
Циганштура

Нек му је са срећом!Имао је чак и неке солидне роле прошле сезоне (рецимо против Реала у Мадриду) где је показао да није заборавио кошарку.

Но генерално није то више ни 50% оног кошаркаша из првог мандата.Када би се кошарка сводила на то да угурате противничког центра под кош и онда рутински решите ситуацију једним полухорогом Цирбес би био један од најбољих центара у Европи.Али кошарка је много сложенија...У свим осталим аспектима Цирбес је затајио.Када више нисте у стању да ухватите живу лопту на неки начин сте бивши играч.Остају вам само неки менаџерски по Европи и егзотични клубови у Азији као опција за наставак каријере.

Ако ништа барем нам је био таличан.Наосвајао се титула код нас.Остаће дуго упамћен код навијача.

This post was modified пре 3 седмице by _Rygel XVI_

Написано : 2. септембра 2022. 08:28
ЦЗБГ and Splinter reacted
Dennis Rodman
(@dennis-rodman)
Уписи: 29
Делија почетник

Vidim Malinu u Pešićevom štabu (kako nisam ranije?) i nekako mi se mota po glavi, što njega ne dovedosmo? 🙂

Написано : 3. септембра 2022. 20:36
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Полако,биће времена и за Мариновића ако подбаци Јовановић...

Написано : 4. септембра 2022. 15:29
ganac reacted
czv_nostalgija
(@czv_nostalgija)
Уписи: 228
Делија

😥

Написано : 7. септембра 2022. 13:07
czv_nostalgija
(@czv_nostalgija)
Уписи: 228
Делија

@_rygel-xvi_ 

Sto se nece desiti ako Bog da 😉 

Написано : 7. септембра 2022. 13:09
ЦЗБГ and _Rygel XVI_ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

https://www.maxbetsport.rs/alimpijevic-prvi-put-progovorio-o-rastanku-sa-crvenom-zvezdom-imali-smo-najmanji-budzet-a-previse-ambicija-i-to-nerealnih-386552/

Из које ли је овај рупе испузао?Боље да није...

Ладно човек даје изјаву типа:” Те године Звезда је имала мали буџет,можда и најмањи у протеклих 15 година” 😂 Во имја Оца...

Написано : 20. септембра 2022. 22:45
Splinter and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Пре неки дан одгледах на СК неку утакмицу израелског првенства. У једној од екипа (не сећам се имена исте) игра Џо Регленд. И морам рећи да сам га на тренутак пожелео видети код нас. Дечко и даље игра алеј апове са саиграчима, као некада са Мо Фајеом. Уживање је било гледати га.

Написано : 23. септембра 2022. 22:28
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@czbg Преводи ли и даље лопту  преко пола терена у задњој секунди из чистог хира? 😁

Написано : 23. септембра 2022. 22:31
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Започео тему

Написано : 23. септембра 2022. 22:32
Page 39 / 39

Who's Online

Скочи на траку са алаткама