Форум

Notifications
Clear all

[Closed] АБА лига, полуфинале плеј офа: Црвена звезда - Игокеа

Page 1 / 9
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Овде можемо целу полуфиналуну серију да коментаришемо, што значи две или три утакмице.

https://www.czbg.net/2021/04/30/konferencija-pred-pocetak-plej-ofa-i-prvog-meca-sa-igokeom/

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 30/04/2021 1:48 pm
мики liked
мики
(@miki)
Добро знај да увек ту сам ја

Напокон креће. Треба ово завршити у две утакмице и добро им наплатити онај пораз у Лакташима.

Него, какво је стање са њиховим повређеним играчима? Знам да су и против Будућности и против Морнара играли без неких играча који су били повређени.

Posted : 30/04/2021 2:00 pm
czbg liked
ganac
(@ganac)
Циганин до коске

Ja sam ubeđen da su ih odmarali i već tada spremali za plej of seriju sa nama.

Posted : 30/04/2021 3:32 pm
мики
(@miki)

@ganac Највероватније је тако, али мислим да им баш није ишло у корист да не играју. Мора то оставити неког трага на њихову игру. Одиграти се мора веома озбиљно. Видећемо да ли су ове неке задње утакмице, које смо одиграли, у ствари показатељ да смо подигли форму за најбитнији део сезоне.

Posted : 30/04/2021 5:14 pm
ganac and bari1991 liked
Beli_vuk
(@beli_vuk)
Звезда му је све

Pogledao sam konferenciju, svakako obećavajuće daluje njihovo raspoloženje, pogotovo što Lazić kaže da se standardno za PO uvežbavaju nove akcije, rekao bih da se sve bolje radi poslednjih mesec dana, da ćemo u PO-u biti ono što se kaže: pravi mi

Posted : 30/04/2021 6:54 pm
ganac, bari1991 and czbg liked
Stole92
(@stole92)
Звезда му је све

Zbog ovoga je Radonjić došao. Nezainteresovan je bio za EL, pa donekle i ABA, sad se i u njegovim izjavama vidi da je i njegov pristup drugačiji. Stvarno se nadam da ćemo videti Radonjizam na delu, možda ne u onoj meri da je on pravio tim ali u dovoljnoj meri za titulu. 

Posted : 01/05/2021 4:30 pm
Zarko
(@zarko)
Звезда му је све

Korak po korak,dizemo formu za najbitniji dio sezone.Igokea je vrlo nezgodna ali uz nas pravi pristup nema razloga za strah od bilo koga iz ABA lige...u prevodu mi se pitamo😀

Posted : 03/05/2021 7:52 am
czbg, ganac and bari1991 liked
мики
(@miki)

Лоше прво полувреме. Никако да одбрану одиграмо како треба, а ни напад нам не функционише. Они одлични у тројкама.

Posted : 03/05/2021 5:21 pm
ganac and bari1991 liked
bari1991
(@bari1991)
Циганин до коске

Ne mogu oni da odigraju ovako dobro i drugo poluvreme a mi ovako loše. Ovo bi trebalo da dobijemo. 

Posted : 03/05/2021 5:26 pm
Dafi
 Dafi
(@dafi)
Звезда му је све

Izvedi vise Simonovica covijece dragi.

Posted : 03/05/2021 6:07 pm
Page 1 / 9
Скочи на траку са алаткама