Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] Евролига 13. коло: Црвена звезда - Жалгирис

67 Уписи
21 Корисници
200 Likes
1,540 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5623
Стара школа Admin
Започео тему

Уторак, 13. децембар, од 19 часова.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 29. новембра 2022. 18:27
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5623
Стара школа Admin
Започео тему

Отворено је. Извињавам се јер сам на путу па не стигнем да све одрадим.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 11. децембра 2022. 14:16
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 1046
Звезда ми је све

Жалгирис?Искрено нисам  их пратио ове сезоне.По табели се да закључити да не осцилирају превише.Ту су константно око зоне 6-10 места.Знамо сви како то изгледа код њих.Мање више иста прича као у Звезди.Пуно домаћих и нешто играча из Летоније уз само три странца.Пргави у одбрани и јако незгодни кад их крене шут за 3.Странци ове године и нису толико звучних имена али то не значи да немају квалитет.Упозорио бих на овог Шмитса.Док је био у Барси увек смо имали проблема са њим.Или нас буши тројкама или нам узима офанзивне скокове испред носа и рутински поентира.Лекавичијус и Калниетис нам неће бити толики проблем.Барем се надам.Познајемо их одлично и имамо специјалце за њих и дефанзивни програм.Нарочито не Калниетиса који се распада чим је фрка и удари у тврдо.Онда ређа грешку за грешком...Но пошто су јак колектив увек надоместе те неке недостатке па неко други компензује.Личи на још једну тврду и неизвесну утакмицу...Уосталом све су такве у задње време.

Написано : 11. децембра 2022. 14:41
(@cilivili)
Уписи: 280
Циганштура

Jedna od odvratnijih ekipa , posebno zbog dogadjanja od prosle sezone .

Написано : 11. децембра 2022. 14:46
 Dafi
(@dafi)
Уписи: 937
Звезда ми је све

Uz PAO ekipa koju najmanje gotivim, da neupotrebim neki ostriji izraz jer i nemam neki razlog za to.

Mislim da bas imamo momentum i da ovo mozemo da dobijemo. Posle ovoliko pobjeda u nizu problem moze da bude da igraci pomisle da je dovoljno da se pojave na terenu i da je pobjeda nasa. Mada gledajuci utakmicu  protiv Mornara DI to ne dozvoljava. 

Zaista se nadam prepunom Pioniru. Da se zahvalimo Ivanovicu i igracima na dosad uradjenom a najvise za zadnju pobjedu u EL.

Написано : 11. децембра 2022. 16:48
(@stef-123)
Уписи: 169
Делија

Ne lezi nam Zalgiris, ali se nadam pobedi, oni su u blagom padu forme u odnosu na pocetak sezone... Nadam se da ce uz pun Pionir momci naci snage da odigraju sa dosta energije ovo vazno za nas duplo kolo... 

Написано : 11. децембра 2022. 17:10
ЦЗБГ and ganac reacted
(@rafalinho)
Уписи: 225
Делија

Pusten je jos jedan kontigent karata za tribine A, C i D, pa ako neko nije stigao da uzme karte eto sanse. Bice najbolja atmosfera u dosadasnjem toku sezone 🔥

Написано : 12. децембра 2022. 10:50
ЦЗБГ and Splinter reacted
(@luka-czv)
Уписи: 88
Делија

Dimša, Lokosiunas, Lekavičijus, Kalnijetis i Brazdeikis ne igraju za Litvance sutra.

Fina prilika za pobedu, ali bez preranog uzletanja

Написано : 12. децембра 2022. 10:54
Splinter, ЦЗБГ and ganac reacted
(@_rygel-xvi_)
Звезда ми је све

Ми без Ивановића и врло могуће Митровића.

Написано : 12. децембра 2022. 12:16
ЦЗБГ and ganac reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1758
Звезда ми је све

Упис од: @_rygel-xvi_

Igraće više Petrušev i igraćemo one varijante sa Bentilom i Petruševim u postavi. Meni je zabrinjavajuće koliko se Nedović ispromašivao protiv Mornara ali i protiv groblja. Nadam se da je potrošio te loše šuteve i da će sada da ubada protiv poganih litvanaca.

Написано : 12. децембра 2022. 12:22
(@_rygel-xvi_)
Звезда ми је све

@ganac Он никада до сада није пеглао одбрану у тој мери као сада у дресу Звезде.Једноставно одрази се тај губитак енергије на проценте шута.То је нормална појава и требаће му неко време да калибрира шут за такво физичко стање.Доћи ће шут временом...

Надам се да Делије неће претерати у том неком политичком напуцавању са Литванцима.Довољан је неки транспарент типа : “Још само да Литванци схвате да се политика и спорт не мешају”.

Но обзиром да причамо о Делијама биће то нешто чега ћемо се застидети.Ево и НЧ игра кварно,прво моли навијаче да буду коректни и без неприличних транспарената,инцидената и навијања а онда подсети шта се  све дешавало...Спустити тензије.Ако се ово заоштри можете мислити ко лети напоље,ми или Жалгирис?!

This post was modified пре 2 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 12. децембра 2022. 12:31
ganac and ЦЗБГ reacted
(@splinter)
Уписи: 595
Циганштура

@_rygel-xvi_ А што би било ко летео ? Како су они нас испљували прошле сезоне, тако ћемо ми њих сад и мирна Бачка. Свакако неће бити никаквих инцидената. Али не морамо баш ни да ћутимо ко пизде

Написано : 12. децембра 2022. 13:50
Apis, LETECA_GUGUTKA, ЦЗБГ and 2 people reacted
(@novajlija)
Уписи: 20
Делија почетник

šta je sa Mitrom? nisam pomno pratio meč sa Mornarom

Написано : 12. децембра 2022. 13:57
ЦЗБГ reacted
(@novajlija)
Уписи: 20
Делија почетник

Упис од: @luka-czv

Dimša, Lokosiunas, Lekavičijus, Kalnijetis i Brazdeikis ne igraju za Litvance sutra.

Fina prilika za pobedu, ali bez preranog uzletanja

ovi što su pod znakom pitanja prva dva iz tvog spiska) vrlo verovatno u timu  ..navodno odsutni su bili iz predostrožnosti zbog prehlade

Написано : 12. децембра 2022. 14:05
ЦЗБГ and _Rygel XVI_ reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1758
Звезда ми је све

Упис од: @novajlija

šta je sa Mitrom? nisam pomno pratio meč sa Mornarom

Brknuo mu jedan igrač Mornara u oko i on je izašao iz igree i otišao u svlačionicu i više se nije pojavljivao.

Написано : 12. децембра 2022. 14:29
ЦЗБГ and _Rygel XVI_ reacted
Page 1 / 5

На форуму

Скочи на траку са алаткама