Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] Евролига 11. коло: Црвена звезда - Виртус

34 Уписи
17 Корисници
115 Likes
855 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5623
Стара школа Admin
Започео тему

Петак, 2. децембар, од 18 часова.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 29. новембра 2022. 18:25
(@rafalinho)
Уписи: 225
Делија

Teodosic je umalo prebio Javora , dobio suspenziju dve utakmice, pa nece gostovati Zvezdu i Olimpijakosu. Ne znam je li namerno ili ne ali brat je ubio tri muve jednim udarcem 😆

Написано : 30. новембра 2022. 12:33
ronilac, Sensee, Splinter and 2 people reacted
(@sensee)
Уписи: 2142
Звезда ми је све

@rafalinho svaka mu čast stvarno. 

Odradio je tripl dabl,nasrnuo na Javora i skrenuo pažnju na to kakav je ovaj kreten,izbegao da igra protiv kkcz i izbegao neprijatnnosti i potencijalne neprijatne scene kojih bi sigurno bilo jer nije došao onda u kkcz.

Написано : 30. новембра 2022. 15:34
Splinter, ganac, ЦЗБГ and 1 people reacted
(@luka-czv)
Уписи: 88
Делија

Jedino je šteta što opet neće biti pun pionir zbog meča Srbija Švajcarska… 🙁

Написано : 30. новембра 2022. 20:32
ЦЗБГ reacted
(@fuentess)
Уписи: 244
Делија

https://www.czbg.net/2022/11/30/inspirisana-zvezda-u-mecu-sa-virtusom-zeli-nastavak-niza/

Било би штета да буде слабија посета. Ово је тренутак за мобилизацију, кад ако не кад је екипа у налету?

Очекујем тежак меч. Овакве утакмице где многи виде победу унапред су обично најтеже. 

Написано : 30. новембра 2022. 22:08
LETECA_GUGUTKA, Vladimir, ganac and 3 people reacted
(@blokovi)
Уписи: 320
Циганштура

Zašto bi bila slabija poseta, protiv Makabija je gotovo puna hala bila, a mnogo je veće loženje bilo za Srbija-Brazil. Sad je razočarenje u reprezentaciju veliko, a posle tri vezane pobede u EL i derbiju, mnogo je veći sad "hajp" na KKCZ nego reprezentacija

Написано : 30. новембра 2022. 23:38
LETECA_GUGUTKA, Vladimir, Splinter and 1 people reacted
(@ronilac)
Уписи: 11
Делија почетник

Nakon 5 vezanih pobeda, sramota bi bila da Pionir ne bude krcat... pogotovo nakon ove u derbiju gde ekipa istinski pokazala da je TIM... klub opet izlazi u susret i bice video bima odmah posle utakmice, nema razloga a da ne bude Pionir dupke pun 

Написано : 1. децембра 2022. 01:38
ganac, Splinter and ЦЗБГ reacted
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 1046
Звезда ми је све

@ronilac Нажалост опет ће бити полупразан на почетку  па ће се попуњавати како време одмиче.Играмо исти дан када и одлучујући меч са Швајцарском.То узрокује овај непопуларни  термин од  18:00.Момци реално,након свега,заслужују дупке пуну Арену.Ово је један од кључних мечева када из борбе за бег од зачеља прелазимо у кандидата за Топ 8.Ако Делије и Звездаши у граду од 1.5 милиона  нису у стању то да распознају онда боље да баталимо ЕЛ и играмо Фиба Лш...

Написано : 1. децембра 2022. 09:05
LETECA_GUGUTKA, ЦЗБГ, ganac and 1 people reacted
 Dafi
(@dafi)
Уписи: 938
Звезда ми је све

Zaista je steta sto se utakmica igra isti dan. I ja sam siguran da nece biti puno ali oni koji budu tu moraju dat sve od sebe. Drugi put igramo isti dan kao repka, bas nam se poklopilo.

Написано : 1. децембра 2022. 16:45
ЦЗБГ, Vladimir, _Rygel XVI_ and 1 people reacted
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 1046
Звезда ми је све

Италијански твитераши пишу да ће Вирус сутра бити  лишен помоћи Теодосића,Шенгелије,Менала,Оџелеја и Абаса.

Остали слободно нека играју али Шенгелија ако одсуствује одлична вест за нас.Један од оних који увек играју добро против нас.Ту је и Хекет који је такође у том фазону.Један нам је сасвим довољан...

Мада не верујем Латинима ни када дарове носе...

Написано : 1. децембра 2022. 20:44
ЦрвенаЛисица, os93, ЦЗБГ and 2 people reacted
(@dovla)
Уписи: 27
Делија почетник

Samo bez opustanja sutra. Uvek smo lose proslo kad smo unapred upisali pobedu. Imamo lepu priliku sutra

Написано : 1. децембра 2022. 23:03
(@nedst)
Уписи: 288
Циганштура

Bilo bi fenomenalno da ostvarimo 5 pobedu u EL i nastavimo sveukupni niz pobeda, a da grobare, koji nas željno očekuju, prestignemo na EL tabeli, pre odlaska u Arenu.

Написано : 1. децембра 2022. 23:52
Splinter, ЦЗБГ and ganac reacted
ЦрвенаЛисица
(@rk2r7)
Уписи: 54
Делија

Сигурно је да Теодосић и Шенгелија неће играти. Имамо реалне шансе и поред повреде Ивановића. Видећемо како ће Душко расподелити минуте на бековским позицијама. Очекујем да Добрић искористи прилику, одигра добро и подигне самопоуздање које му је преко потребно... 

Написано : 2. децембра 2022. 12:55
ЦрвенаЛисица
(@rk2r7)
Уписи: 54
Делија

Упис од: @ronilac

Nakon 5 vezanih pobeda, sramota bi bila da Pionir ne bude krcat... pogotovo nakon ove u derbiju gde ekipa istinski pokazala da je TIM... klub opet izlazi u susret i bice video bima odmah posle utakmice, nema razloga a da ne bude Pionir dupke pun 

Ма нема ту срамоте. Ко може или ко осећа да треба да дође ће доћи и даће подршку. Мени је сад јасније да и ако дође пун Пионир биће ту и они који ће доћи јер им се гледа Евролига и биће разочарани ако не буду гледали евролигашку утакмицу,  односно ако буду гледали тврду и неатрактивну утакмицу. Неће се саосећати са тимомом било да губи или да води. 

Написано : 2. децембра 2022. 13:02
 Dafi
(@dafi)
Уписи: 938
Звезда ми је све

Ovo bi mogla bit mina I to nagazna. Nadam se da igraci nisu vec upisali pobjedu kao navijaci.

Написано : 2. децембра 2022. 18:09
Page 1 / 3
Скочи на траку са алаткама