Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] Евролига 10. коло: Црвена звезда - Макаби

43 Уписи
14 Корисници
129 Likes
711 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5245
Стара школа Admin
Започео тему

Четвртак, 24. новембар, од 17:30.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 20. новембра 2022. 13:57
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

Da bi dobili Makabi moramo dati minimum 90pts,ozbiljan i prepotentan tim imaju,odbranom ne vidim kako možemo da ih zaustavimo,tako da jedino da im pariramo u napadu pa da vidimo dokle nas to može dovesti.

Kkp ih je slomio energijom,nisam siguran da i mi imamo takav kapacitet ali da bi njih dobili stvarno nam treba odlična utakmica,ovo protiv Asvela i Albe neće proći protiv njih.

Braun je nešto lošiji bio protiv kkp,ali zato protiv nas očekujem da to ide na 20+ pts i 10+ ass,jer kao po običaju naši bivši igrači nas svaki put satru.

U suštini,potrebni su nam Nedović,Vildoza i Luka kao protiv Albe,možda ćak i bolji i još neko da iskoči,bez svega toga šanse su nam minimalne. 

Написано : 23. новембра 2022. 14:55
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Макаби је дивља екипа. Имају бруталан напад док их иде, али када их стане и те како се могу сломити. Не бих се сложио да их одбраном нећемо сломити. Баш мислим да је у томе кључ. Јако и у кост!

Написано : 23. новембра 2022. 15:54
Splinter, rk2r7, ganac and 2 people reacted
Rafalinho
(@rafalinho)
Уписи: 156
Делија

Pre Albe mi je drugar rekao da ce Alba posto je izgubila 5 za redom dati 20 trojki sa se vadi na nama kao po obicaju itd. Rekao sam tad da ovo nije taj tim nad kim se svi vade vec tim koji veruje da moze da igra sa svakim i da pobedi svakog. To je filozofija Duska Ivanovica. Isto tako ne ocekujem da nas napuni Lorenco, nek kiksne ovu pa nek nakanta Bajern. Mali problem nam je umor jer izmedju dve tekme imamo 40ak sati, ali ja verujem u pobedu. Danas je prodat velik broj karata, ocekujem najbolju atmosferu do sad.

Написано : 23. новембра 2022. 17:19
LETECA_GUGUTKA, Splinter, _Rygel XVI_ and 1 people reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 89
Делија

Biće gadno sa Mkabijem ako im dopustimo da se brzo odvoje. Ne smiju ni u jednom trenutku da idu preko 10 razlike. Ako to spriječimo, mislim da ćemo ih pobijediti. Oni prije svega nisu gostujuća ekipa i što admin reče, divljaci su. Sad to diljanje može biti ubitačno, ali im se obično razbije o glavu.

Написано : 23. новембра 2022. 18:12
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 681
Циганштура

Макабију се све врти око стартних 5.Остали су фактички статисти.Не разликују се превише од Партизана по том питању.Да су опасни,опасни су...Имају сјајне шутере и ако им допустите неку већу предност јако је тешко вратити се,чак и много скупљим и богатијим клубовима од нашег.

Слажем се да су помало дивља екипа и као такви су прилично психички лабилни.Зато морамо да их држимо под притиском,и на терену а и  на трибинама.Управо су на тај начин пукли од Партизана...

Овај пут се не плашим од Брауна.Мислим да га стиже умор због учешћа на ЕП.Тренутно поприлично осцилира...

Написано : 23. новембра 2022. 18:32
Splinter and Rafalinho reacted
LuxVozdovac
(@luxvozdovac)
Уписи: 4
Делија почетник

Zajeban je Makabi necu da lazem, ocekujem zestoku borbu sa oscilacijama.. Prva stvar zaustaviti Boldvina koji igra kao kao nadrogiran ovu sezonu.. Tu su jos Lorenzo, Hillard, Nebo niti malo naivan tim..
Ali uz Delije i onakvu podrsku sve je moguce, tim je pun samopouzdanja sto se vidi po igri.. Svaka cast Ivanovicu sta je uradio za 10 dana od ove skupine gradjana.. Idemo po 4 pobedu sutra svi zajedno !!

Написано : 23. новембра 2022. 18:36
LETECA_GUGUTKA, Splinter, _Rygel XVI_ and 1 people reacted
ganac
(@ganac)
Уписи: 1600
Звезда ми је све

Да ће бити лако - неће, довољно је (бар мени) да изађу мушки и одиграју чврсто свих 40 минута. Да ли ће бити довољно за победу - не знам али моја душа ће бити мирна и мој притисак неће битно да се промени и мени довољно.

Написано : 23. новембра 2022. 19:07
_Rygel XVI_ reacted
Splinter
(@splinter)
Уписи: 500
Циганштура

@luxvozdovac Прва ствар је зауставити Лоренца и Хилијарда, одсећи их што више. Друга је пустити Болдвина да дивља што више. На тај начин ће ући у контра ритам, а 1 на 5 се никад не заврши добро по тог једног. Одбрана што каже Дача, интензитет и јачина, само у кост. Чак можемо да играмо и прилично грубо на високим њиховим, јако лоше изводе пенале, а тиме ћемо их додатно одсећи, отерати из рекета и дати кључеве екипе Болдвину који ће спектакуларно слупати жути ферари 🙂

Написано : 24. новембра 2022. 09:31
Nedst
(@nedst)
Уписи: 203
Делија

Strpljivo i koncentrisano. Bez srljanja i divljanja, to već DIV dovodi u red.  Počeće oni kao i protiv grobara da divljaju za 3, ako ih krene šut moramo imati strpljenja, jer oni na brzaka hoce da naprave razliku, a ako ih ne krene sut na pocetku možemo pametnom igrom da kontrolišemo meč. Samo bez jurnjave sa njima. Očekujem i veliku podršku sa tribina. Srećno našim momcima danas.

Написано : 24. новембра 2022. 11:32
Splinter and ganac reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Свели смо Макаби на само 29 поена. Значи само наставити гулити одбрану. Сијасет добрих ствари се види и напретка у игри и драго ми је да Ивановић није одустао ни од једног играча, сем Радуљице 🙂

Написано : 24. новембра 2022. 18:21
_Rygel XVI_ reacted
Splinter
(@splinter)
Уписи: 500
Циганштура

Живаца без... Хух, шта је ово било Бог те ?

Написано : 24. новембра 2022. 19:27
Nedst
(@nedst)
Уписи: 203
Делија

Pregurasmo ovo to je sada najbitnije. Moramo one prazne minute popraviti. Čestitke na pobedi koja dosta znači za samopuozdanje.

Написано : 24. новембра 2022. 19:36
ЦЗБГ and _Rygel XVI_ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 681
Циганштура

Каква је лузерчина овај Бентил!!! Игра одлично на почетку.Како време одмиче све гори.У завршницама може да погоди само неку фрљоку као у мечу против Асвела.

Финиш смо одиграли катастрофално.Више среће него памети.Сваки меч прединфарктно стање.Барем није досадно на нашим мечевима...

Не могу рећи да је Душко Ивановић заслужан за вечерашњи резултат.Не могу ни рећи да није.Оно за шта 100% јесте су 3 победе у низу и нови психолошки моменат тима.Од тима који игра да се не обрука и избегне зачеље до тима који је тренутно конкурент за Топ 8.Помало и нестварно.Види се да је сјајан тренер.

Драго ми је вечерас због Мартина.Осим у пар ситуација у нападу (промашени зицери) одлична утакмица за њега.Покидао  у одбрани.

Написах у најави да се не плашим Лоренца.Извињавам се прво самом себи па свим осталим 😂Јесте мало пао у форми у последња 2-3 меча али изгледа да га мотивишемо да пружи најбоље против нас.Очигледно да нам нешто замера...Да није тог лошег (за НБА стандарде) шута за 3 он би био легитиман бек ап плеј неког од мање атрактивних НБА лигаша.То што он ради ове године га по мени сврстава у Топ 5 најбољих играча у Европи.

Овом нашем саставу за Топ 8 фали само Холинс уместо Холанда.Ништа више.Многи оспоравају Мартина но биће он све бољи верујем.

Дворана у почетку 60% капацитета.На крају меча преко 90%.Да се спасемо бруке.

Стигосмо Партизан.Шансе да они победе Реал у гостима су мизерне.Вероватно ћемо их престићи у наредна 2-3 кола све и да изгубимо од њих у међусобном мечу.

Написано : 24. новембра 2022. 19:57
ЦЗБГ reacted
Blokovi
(@blokovi)
Уписи: 174
Делија

Jedva preživesmo u svakom smislu te reči 😀

Написано : 24. новембра 2022. 20:05
ЦЗБГ reacted
Page 1 / 3

Who's Online

There are no users currently online