Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] Евролига 1. коло: Анадолу Ефес - Црвена звезда

64 Уписи
17 Корисници
121 Likes
1,194 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5245
Стара школа Admin
Започео тему

7. октобар од 19:30 (надам се да је то по нашем времену).

Па да видимо од чега смо саткани тј. шта да очекујемо у ЕЛ ове сезоне.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 2. октобра 2022. 14:33
ganac
(@ganac)
Уписи: 1600
Звезда ми је све

Не надам се ничему добром, ипак смо хендикепирани неиграњем Добрића, Недовића (ако волшебно не оздрави и проигра)...Дефетистички звучи али сваки пораз испод десет разлике значи нашу добру утакмицу.

Написано : 2. октобра 2022. 15:47
_Rygel XVI_ and ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 681
Циганштура

Није дефетизам него здрав разум нажалост.Мале би нам шансе биле и да смо сви на окупу а камоли са најбољим шутерима ван тима...

Није баш да немамо шанси.Ларкин у очајној форми целог лета,не блиста нешто ни Мицић али ростер им је такав да лако покрију било чији недостатак или лоше вече.Ја лично не видим начин на који можемо да их победимо осим да они одиграју неки катастрофално лош меч са очајним шутем и пуно изгубљених лопти...

Да ли неко има информације какав је здравствени билтен код  Ефесоваца?Тибор Плајс је пропустио ЕП,Ларкин имао повреду прстију...Надам се да има ровитих иако није фино надати се туђој невољи.

Написано : 2. октобра 2022. 18:17
ganac and ЦЗБГ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

@_rygel-xvi_ pa Larkin je valjda povredjen i neće ga biti koji mesec,valjda su zato navodno pregovarali sa Jovićem.

Svakako,moja preopruka za sve je da ove sezone kkcz pratimo neobavezno i iskljčivo utakmicu za utakmicu,kao da smo tipa neki FMP (🤣) koji ne juri nikakav trofej i plasman ali izvesno neće ispasti iz lige. Mislim da nam nema druge,pogubno bi bilo ložiti se na bilo šta ove sezone (pričam prvenstveno za mene),pa čak i kada napravimo a sigurnohoćemo neki niz ili iznenadjenje u EL nikako ne treba leteti.

Takodje,treba prihvatiti da mi nećemo imati "sigurne" pobede u ABA ove sezone,jednostavno svako će imati šansu da nas dobije i ne treba praviti hajku ako recimo iz ovog meseca izadjemo sa već 2-3 poraza u ABA,jer igramo i sa Bud,CedOli,Fmp i Igokem u ovom mesecu,pritom počinje i EL gde gostujemo Efesu,Baskoniji i Realu a dočekujemo Pao i Bajern,već tu će biti dosta poraza ali to je poprilično očekivano.

Nažalost ne očekujem nikako ni prvo mesto u ABA na kraju tako da nema smisla opterećivati se predpostavljam nešto češćim porazima u aba.

Написано : 2. октобра 2022. 18:57
Extream, Splinter, ganac and 1 people reacted
мики
(@miki)
Уписи: 1266
Звезда ми је све

@sensee лако рећи, али тешко спровести у дело. Чуј да гледам Звезду необавезно 😆 Знам шта мислиш, али брате, нервирао сам се против МЗТ-а, а да нећу против Ефеса, па макар и -100 било.

Написано : 2. октобра 2022. 19:09
Sensee, ganac and ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@sensee

Што се тиче твог оптимизма остали само дугмићи 😁

Није да ниси у праву за већину ствари али уз једну пристојну доселекцију тамо до 31 Децембра не бих баш отписивао овај тим тек тако.За ЕЛ се слажем да је унапред све изгубљено али ако немамо забран од вође да освојимо АБА лигу мислим да то реално можемо и са овим саставом плус једно појачање.Што више гледам овај тим мислим да је Холанд тај који се не уклапа и да би са неким поузданим 2/3 играчем у оба правца овај тим од губитничког лако могао да пређе ту неку имагинарну вододелницу и постане победнички...

Што се Ларкина тиче нисам знао да је толико озбиљно.Поменуше повреду прстију,мислио сам да је то мировање од 2 недеље максимум...Штета што не игра.Уз летошњу форму био би “наш” најбољи играч у мечу који следи.

This post was modified пре 2 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 2. октобра 2022. 19:16
Sensee and ЦЗБГ reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 89
Делија

Ni ja ne očekujem puno toga u Istanbulu, ali se potajno nadam. Brat Fuentes je lijepo primjetio ono igranje sa tri pleja i to mi se nako sviđa jer sprječava Adamsa da divlja, a u toj kombinaciji dotični je i mnogo efikasniji. Ne znam kakvu ekipu ima Efes (znam da je dobra sigurno), ali ako im ne igra Larkin i ako zakaže malo Micić, možda bi mogli da igramo na posjed-dva.

Написано : 2. октобра 2022. 19:23
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@boki Ларкин,Мицић,Бобуа,Балбај,Илајџа Брајант,Вил Клајбурн,Мбаје,Данстон,Плајс,Жижић,Полонара.Има још неких домаћих турских играча али сем поменутог Балбаја нико познат ни вредан пажње.

Написано : 2. октобра 2022. 21:02
ЦЗБГ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

Posted by: @_rygel-xvi_

Није да ниси у праву за већину ствари али уз једну пристојну доселекцију тамо до 31 Децембра не бих баш отписивао овај тим тек тако.За ЕЛ се слажем да је унапред све изгубљено али ако немамо забран од вође да освојимо АБА лигу мислим да то реално можемо и са овим саставом плус једно појачање.Што више гледам овај тим мислим да је Холанд тај који се не уклапа и да би са неким поузданим 2/3 играчем у оба правца овај тим од губитничког лако могао да пређе ту неку имагинарну вододелницу и постане победнички...

Tehnički nije da mi nemamo nikakve šanse kako ja to možda prezentujem,imamo mi kvalitetne igrače koji se mogu suprostaviti svima,ali mnogo je tu kockanja i sve zavisi od mnogo faktora. Da li će Vlada znati da tempira formu i pripremi ekipu za sve,posebno za potencijalna finala,da li će Nedović,Martin,Dobrić i ostali biti zdravi i dostupni kad bude trebalo,da li će Adams,Holand i Petrušev proigrati kako umeju,da li pomenuti uopšte imaju taj karakter za ona klanja i onakve tenzije na utakmicama itd itd.

Recimo,prošle godine smo sa Radonjićem maltene znali na čemu smo,znali smo da čovek zna da spremi ekipu i tempira formu,znali smo da će iz svakog izvući maximum,znali smo da će Kalinić,Mitrović,Volters i Davidovac biti spremni fizički i pre svega psihički za završetak sezone i tako je i bilo,a i pored svega malo je falilo da izgubimo ABA,protiv dosta slabijeg kkp nego ove godine,a sad ne apsolutno ništa o našem timu.

Sportski naravno da postoji šansa i da odbranimo ABA i da uradimo nešto u EL,ali su po meni mizerne,e sad,tu su i "političke" šanse koje će nam svakako predpostavljam oduzeti svaku sportsku šansu što se tiče ABA.

Написано : 2. октобра 2022. 23:50
Kenjaj Red Star
(@kenjaj-red-star)
Уписи: 95
Делија

Mora Jovke da dođje ovaj Adams divljak jednostavno ne zna šta se od njega ocekuje. 
Mozda još bolje neki bolji samostalni plej sa poenima u rukama jer bas i nema sa kim da se igra pik.

Najveci test je Budućnost a Efes da se ne obrukamo.

Написано : 3. октобра 2022. 00:48
ЦЗБГ reacted
Splinter
(@splinter)
Уписи: 500
Циганштура

Колико ја видим Адамс ће код нас бити бек шутер, и то сасвим пристојан

Написано : 3. октобра 2022. 09:43
ganac and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5245
Стара школа Admin
Започео тему

Упис од: @splinter

Колико ја видим Адамс ће код нас бити бек шутер, и то сасвим пристојан

Зато би требало довести Јовића, али хајде, није ово тема за то. Надам се да ће на мечу са Ефесом дотични више играти двојку, а Марковић и Ивановић кеца.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 3. октобра 2022. 10:21
ganac reacted
Fuentess
(@fuentess)
Уписи: 163
Делија
Stole92
(@stole92)
Уписи: 765
Звезда ми је све

Bolje sad da igramo sa Efesom nego za koji mesec, dva. Neuigrani su, ako želimo iznenađenje to se samo sad može desiti. 

Mislim da imamo šta da suprotstavimo njima. Ataman je rasturio sistem koji pobeđuje jer je utripovao da su "svi EL klubovi pravili ekipe tokom leta tako da pariraju Efesu pa sad imaju raznovrsniju igru". To samo takav "stručnjak može, ima najbolji tim i sad su u situaciji da treba da se uigravaju iako nemaju puno novih igrača...

Jeste bolelo protiv Oly, ali smo se trgli protiv MZT. Pripremne su pripremne, to se završilo. Zanima me da vidim da li Vladine ideje u napadu koje su prolazile protiv MZT mogu proći i u EL. 

Написано : 4. октобра 2022. 22:31
Rafalinho
(@rafalinho)
Уписи: 156
Делија

Da li je jos aktuelno da ce Delije dolaziti na utakmice Evrolige ali ne na utakmice ABA. Zna li neko nesto vise o tome?

Написано : 6. октобра 2022. 15:59
ЦЗБГ reacted
Page 1 / 5

Who's Online

Скочи на траку са алаткама