Форум

Notifications
Clear all

[Затворено] АБА лига, 1. коло: Црвена звезда - МЗТ

22 Уписи
11 Корисници
33 Likes
710 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 5245
Стара школа Admin
Започео тему

Субота,1. октобар, од 20 часове.

Добро знај да увек ту сам ја...

Написано : 30. септембра 2022. 14:44
ganac reacted
мики
(@miki)
Уписи: 1266
Звезда ми је све

Мене баш живо интересује којих 12 ће се данас појавити на утакмици, а ко иде у публику. Иначе, ово је добар противник да се мало разиграју неки играчи. Зна ли се да ли Недовић игра?

Написано : 1. октобра 2022. 08:48
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Уписи: 681
Циганштура

Засигурно неће бити Добрића (враћа се на терен за неких 10-ак дана) и Петрушева (проблеми са леђима) .Што се Радуљице тиче готово извесно да неће играти (тек је стигао а питање је и физичке спреме).Недовић такође јако тешко.Пре неки дан у једном интервјуу изјавио да је почео са лаганим тренинзима.Циљ је првенствено не погоршати повреду.Сумњам да је за ових 3-4 дана толико физички напредовао да је у стању да игра утакмицу.Сумњам и да је способан за јачи тренинг у овом тренутку али ајде да видимо вечерас.Мислим да победа не долази у питање само се надам да ће нам игра личити на нешто пред ЕЛ сезону

This post was modified пре 2 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 1. октобра 2022. 13:28
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Кад пре Петрушева леђа ушинуше 😄

Написано : 1. октобра 2022. 13:30
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@czbg Негде прочитах да је задње 2 утакмице пропустио због повреде леђа.Са леђима нема зезања...

А ни са промајом 😁

Узгред,исправи наслов теме.АБА  лига, не АБА кога 😂 Знам,ове виртуелне тастатуре су зло...

This post was modified пре 2 месеца by _Rygel XVI_

Написано : 1. октобра 2022. 13:32
ЦЗБГ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

Mali Topic i neuništivi Kuz danas u 12.

Nema Petruševa, Raduljice, Dobrića i Nedovica. 

This post was modified пре 2 месеца by Sensee

Написано : 1. октобра 2022. 19:41
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Баш смо стегнути до бола. Руке не да су црвене, него гвоздене.

Написано : 1. октобра 2022. 20:18
Vonko Normalni
(@vonko-normalni)
Уписи: 147
Делија

Ако ће пракса да буде ова игра са три плеја на паркету, онда нам дефинитивно треба и Јовић. 🙂 

Написано : 1. октобра 2022. 20:48
ЦЗБГ reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 89
Делија

Malo smo se opustili pa je napokon napad bio produktivniji. Ima ovdje još dosta da se radi, a posebno se moraju prilagoditi i snaći Adams i Holand. Oba imaju želju, ali su zbog nje brzopleti. Vlada me iznenadio sa većom minutažom Martina, a manjom Bentila. Do duše, ovo je utakmica za razigravanje, pa donekle to i ne čudi. 

Написано : 1. октобра 2022. 20:49
ЦЗБГ reacted
Boki
 Boki
(@boki)
Уписи: 89
Делија

Упис од: @vonko-normalni

Ако ће пракса да буде ова игра са три плеја на паркету, онда нам дефинитивно треба и Јовић. 🙂 

Apsolutno sam isto pomislio u jednom trenutku. Ovo sa tri poena nije loše, ali onda fakat fali Jović.

Написано : 1. октобра 2022. 20:50
ЦЗБГ reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

@boki Биће да је прича Максбета о Бентилу,болу у нози и Глушчевићу ипак истинита.Минутажа је лимитирана управо због тога...

Написано : 1. октобра 2022. 21:40
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Стара школа Admin
Започео тему

Тешко је пуно тога рећи јер смо и у припремном периоду побеђивали попијем скупе, а МЗТ јесте лош. Надам се да то са Бентилом није истина, али изгледа да јесте. Оно што ми је баш запало за око јесте велико испадање Холанда умодбрани. Има он жељу, али се мора много уозбиљити ако хоће да одиграм добру сезону.

Као што сам рекао пре, доста смо били крути на почетку меча (слично као имала Олијем) имати ће нам се обити о главу против начин противника.

Написано : 1. октобра 2022. 21:49
Stole92 reacted
_Rygel XVI_
(@_rygel-xvi_)
Циганштура

Неки моји утисци након одгледаног меча:

• Публика фино попунила Пионир,
  • Дефинитивно нисмо у некој шутерској форми.Барем ови што су играли вечерас,
  • Очекивао сам напокон да видим неке алеј апове на релацији Ивановић-Мартин али и даље ништа...
  • Адамс чак и мање дивља од Холанда.Није толико лош ни у дефанзиви али превише се коцка идући на све или ништа да украде лопту,што противнику ствара вишак.
  • Холанд ужас.У једном нападу погађа са полудистанце а затим нема појма ни где је,ни шта треба да ради.Противнички играч сам и наравно кажњава тројком.Добио је салву псовки од Јовановића.Заслужено!
  • Топић не може ништа да погоди даље од два метра од обруча.Не знам да ли је ово трема или иначе његов недостатак.Промашио успут и три зицера.Ајде да му се да максимално шанса али ја њега уопште не видим као неког екстра талента...
  • Реално чека нас дебакл против Ефеса.Ако буде мање од 20 разлике супер!Чак и да смо комплетни тешко да би имали шанси.Морало би да буде баш неко ужасно шутерско вече Ефеса да би имали икаквих шанси.
This post was modified пре 2 месеца 2 times by _Rygel XVI_

Написано : 1. октобра 2022. 22:37
мики
(@miki)
Уписи: 1266
Звезда ми је све

Након катастрофалне 1/4 остатак утакмице солидан. Дали смо и доста поента када се узме у обзир та 1/4, те да смо играли без Недовића и Добрића, али и доста промашених полагања и отворених шутева. Ефес ће нас ресетовати, мада ко зна јер и они тек крећу у сезону. Боље да се не надамо ничему па да нас пријатно изненада.

Написано : 1. октобра 2022. 22:56
ЦЗБГ reacted
Sensee
(@sensee)
Уписи: 1891
Звезда ми је све

Jedno je sigurno,čeka nas užasno teška i rekao bih nimalo prijatna sezona.

Mnogo toga mi se ne svidja još od sklapanja tima pa sad do prikazanog protiv Mzt,jeste doduše prva utakmica ali baš sam skeptičan.

Što se tiče Holanda,on nije bio niti će biti dobar defanzivac,pratio sam ga pomno od utakmice sa kkp u areni i zaista je daleko od dobrog defanzivca,a ne treba očekivati da će sad u 34. godini naučiti da je igra. Divlja jer nema pravu ulogu još uvek.

Što se Adamsa tiče,možda se popravi ali on po do sada prikazanom ne može biti plej,igraće beka i to izvesno kao zamena Nedoviću kad je zdrav. Ivanović je za sada Markus Wilijams za Adamsa.

Ne mogu da shvatim da maltene ne igramo pik igru a imamo konačno čistog pleja Markovića uz Martina,Ilića pa i Bentila koji mogu to da igraju,a još više ne znam šta će nam i Jović ako zaista ne planiramo da uključimo pik u napadački asortiman.

Nedović će biti glava tima,vremenom kontam i Adams,i zaista ne vidim šta će nam onda plejmejkeri koji nisu individualci i šuteri,jer bukvalno ako nećemo igrati pik nama Marković i Jović ne trebaju da samo prenose loptu.

Написано : 2. октобра 2022. 00:02
_Rygel XVI_ and ЦЗБГ reacted
Page 1 / 2

Who's Online

There are no users currently online
Скочи на траку са алаткама