Форум

Notifications
Clear all

Писање на порталу, предлози, сугестије

czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Ако сте талентовани и имате жељу да пишете текстове о Црвеној звезди на нашем порталу, ово је право место за вас. Чекамо да чујемо која је ваша жеља, специјалност итд.

Добро знај да увек ту сам ја...

Topic starter Posted : 20/12/2020 7:28 pm
czvbgnews
(@czvbgnews)
Делија почетник

Мислим да сам талентован за писање, знам како да привучем читаоце, битно је ставити шокантан наслов у ком има и мало лажи, то ће привући читаоце да кликну и прочитају цео текст.

ReplyQuote
Posted : 22/12/2020 4:54 pm
czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

@czvbgnews чујемо се касније око тога. Ја ћу изнети  ека виђења, па ћемо да видимо ко жели да пише, које теме и како.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 22/12/2020 4:57 pm
TommyCZBG
(@tommyczbg)
Звезда му је све

@czvbgnews Превише је кликбејта на нету и "ексклузивних" вести о ЦЗ од лажних инсајдера. Мислим да ово треба да буде здрава звездашка прича, а не навијачки Курир. Уз дужно поштовање, верујем да се разумеш у то о чему причаш.

Нек живи Звезда!!!

ReplyQuote
Posted : 22/12/2020 9:37 pm
ganac, Palermo and czbg liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Да, ја сам хтео да напишем нешто о томе. Као прво, ми заиста не желимо преко некаквих сензационалних наслова да привлачимо људе да читају наш портал и вести на њему. Наслов некада може да садржи неку врсту сензације, али не сме да одудара од текста. Као што је Томи рекао, не желимо да будемо други Курир и сл.

Када сма мислио на писање, више сам мислио на заиста квалитетне садржаје типа блогова, извештаја, анализа. наравно, ту се могу с времена на време наћи и неке инсајдерске информације, али проверене, мада тога треба да буде у мањини у односу на ове друге текстове.

За сада портл водимо форумаш Греги и ја. Било је ту још неких људи у екипи, али су нас нажалост из разних разлога напустили. С времена на време нам помаже форумаш Лечић који иначе води и нашу инстаграм страницу, а на фб нам помаже и Бели Вук.

Зато, ако имате некада нешто што мислите да је вредно пажње да се објави, слободно нам пошаљите текстове и објавићемо их са вашим потписом.Нама ће то бити од велике користи, а надам се да ћете и ви у томе наћи задовољство.

Такође, ако имате предлоге како још боље да се подигну фб и твитер страница (инстаграм функционише јако добро), пишите нам. Отворени смо за сваки вид сарадње и желимо да чујемо добре савете.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 22/12/2020 9:54 pm
TommyCZBG liked
czbg
 czbg
(@czbg)
Циганин до коске Admin

Да питам...има ли неко ко има иоле времена и волео би да помогне око писања/качења чланака на портал? 

Тренутно сам остао сам јер други админ Греги има обавеза, а ја тешко могу да постигнем све.

ReplyQuote
Topic starter Posted : 15/03/2021 11:38 am
Скочи на траку са алаткама