Форум

Notifications
Clear all

Писање на порталу, предлози, сугестије

33 Уписи
7 Корисници
29 Likes
4,019 Прегледи
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7114
Стара школа Admin
Започео тему
 

Ако сте талентовани и имате жељу да пишете текстове о Црвеној звезди на нашем порталу, ово је право место за вас. Чекамо да чујемо која је ваша жеља, специјалност итд.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 20. децембар 2020. 21:28
(@czvbgnews)
Уписи: 1
Делија почетник
 

Мислим да сам талентован за писање, знам како да привучем читаоце, битно је ставити шокантан наслов у ком има и мало лажи, то ће привући читаоце да кликну и прочитају цео текст.

 
Написано : 22. децембар 2020. 18:54
ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7114
Стара школа Admin
Започео тему
 

@czvbgnews чујемо се касније око тога. Ја ћу изнети  ека виђења, па ћемо да видимо ко жели да пише, које теме и како.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 22. децембар 2020. 18:57
TommyCZBG
(@tommyczbg)
Уписи: 128
Делија
 

@czvbgnews Превише је кликбејта на нету и "ексклузивних" вести о ЦЗ од лажних инсајдера. Мислим да ово треба да буде здрава звездашка прича, а не навијачки Курир. Уз дужно поштовање, верујем да се разумеш у то о чему причаш.

Нек живи Звезда!!!

 
Написано : 22. децембар 2020. 23:37
ganac and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7114
Стара школа Admin
Започео тему
 

Да, ја сам хтео да напишем нешто о томе. Као прво, ми заиста не желимо преко некаквих сензационалних наслова да привлачимо људе да читају наш портал и вести на њему. Наслов некада може да садржи неку врсту сензације, али не сме да одудара од текста. Као што је Томи рекао, не желимо да будемо други Курир и сл.

Када сма мислио на писање, више сам мислио на заиста квалитетне садржаје типа блогова, извештаја, анализа. наравно, ту се могу с времена на време наћи и неке инсајдерске информације, али проверене, мада тога треба да буде у мањини у односу на ове друге текстове.

За сада портл водимо форумаш Греги и ја. Било је ту још неких људи у екипи, али су нас нажалост из разних разлога напустили. С времена на време нам помаже форумаш Лечић који иначе води и нашу инстаграм страницу, а на фб нам помаже и Бели Вук.

Зато, ако имате некада нешто што мислите да је вредно пажње да се објави, слободно нам пошаљите текстове и објавићемо их са вашим потписом.Нама ће то бити од велике користи, а надам се да ћете и ви у томе наћи задовољство.

Такође, ако имате предлоге како још боље да се подигну фб и твитер страница (инстаграм функционише јако добро), пишите нам. Отворени смо за сваки вид сарадње и желимо да чујемо добре савете.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 22. децембар 2020. 23:54
TommyCZBG reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7114
Стара школа Admin
Започео тему
 

Да питам...има ли неко ко има иоле времена и волео би да помогне око писања/качења чланака на портал? 

Тренутно сам остао сам јер други админ Греги има обавеза, а ја тешко могу да постигнем све.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 15. март 2021. 13:38
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7114
Стара школа Admin
Започео тему
 

Да мало обновим ову тему, чисто ако има неко од новијих на форуму ко је није прочитао.

Значи, ако сте талентовани, желите можда да се искажете кроз неке блогове, интрвјуе или нешто друго, слободно пишите овде.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 30. децембар 2021. 00:38
ganac reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Већ поменух на теми добродошлице за нове чланове предлог за модификацију неких техничких недостатака за овај форум.Пошто је одговор био да су то проблеми саме платформе форума (тј грешке аутора истог) мој неки екстремни предлог би био да се пређе на потпуно нову платформу и да се на време раскрсти са овим ако је то могуће.

Знам да је већ уложено доста и финансијски(већ плаћена форум платформа и надоградње) и ментално у развој постојећег али искрено мислим да овај форум има велика ограничења и лимитирани просперитет прије свега због неких својих специфичних техничких решења која,да будем сликовит,иду на живце...

Тренутно је након гашења РСБ-а велики вакум на форум сцени Звездиних навијача.Поделило се то на разноразне таборе али следи велика утакмица за преузимање примата у форум заједници.Ако би нова платформа допринела том циљу онда неби требало да се двоумиш те жртвујеш овај.Ако можеш да пребациш сво писаније овдашње на тај нови форум онда би то чак психолошки било безболно.Новчаник би свакако то теже поднио 🙂 Нисам програмер па не знам баш како то све иде,можда и ја идем у крајност па ето чисто ово сматрај као предлог.

Дакле,неки визуелно прост и не превише технички компликован форум.Али функционално беспрекоран.Прегледност и лако сналажење прије свега.И прилагодба Звездиним обележјима.Распоред тема и фолдера врло битан фактор.

Да не буде да само критикујем и предлажем нешто што се подрзумева ево и конкретног предлога:

https://custom.simplemachines.org

Посетио сам неколико форума ове платформе и они ми се савршено уклапају у све већ написано изнад.Да не рекламирам разноразне форуме који користе ову платформу сигурно си их и сам већ сретао на интернету и знаш тачно о чему се ради.Морало би да се то све прије свега тематски и визуелно прилагођава Звездиним бојама али ако се све одради како треба мислим да би врло брзо преузео примат.Наравно било би потешкоћа типа преноса података а и саме чланове убедити да се поново региструју на нови.Ризик да,али мислим да вреди ако имамо у обзир саму добит...

Комерцијално,имаш најбољи назив сајта и форума за Звездине  навијаче те са те стране и највеће могућности.

 

 

 
Написано : 29. јул 2022. 10:33
(@splinter)
Уписи: 1176
Звезда ми је све
 

@_rygel-xvi_ Апсолутно против. Коме треба нови РСБ нек га сам прави

 
Написано : 29. јул 2022. 10:44
bari1991 reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

@splinter Ово што сам предложио нема никакве везе са РСБ-ом.Није му ни налик.Тотално другачија прича и визуелно и технички.Нити волим копије.Аутентичност прије свега је та која продаје...

Ја се брзо навикнем на све.Овај форум и није толико лош али да се не лажемо има лимите.Ако ћете бити тврдоглави и терати неки инат ваша ствар.Ја ћу свакако остати али ако можете да напредујете и преузмете примат у звездиној форум заједници онда то и урадите.Нема потребе да будете скромни

 
Написано : 29. јул 2022. 10:55
bari1991, ganac and Splinter reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7114
Стара школа Admin
Започео тему
 

@_rygel-xvi_ ја сам покушавала, али пре свега нисам нашао доброг програмера, а оне које сам нашао су заиста били скупи.

Посебно, највећи проблем ми представља то што због одлазака и неактивности неких људи 95% посла (ако не и више) је на мојим плећима, а ја поред породице, посла и пчелињака заиста не могу 100% да се посветим свему овоме.

Гледам оне адоне (додатке за форум) и мислим да би куповином истих могли побољшати постојећи форум.

Али ја конкретно не видим шта нпр. други форуми имају, а да овај нема. Можда би се и у самим поставкама могло нешто да променим, али шта? Слободно још једном напиши или копирају оредлоге са оне друге теме.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 29. јул 2022. 11:44
(@stole92)
Уписи: 928
Звезда ми је све
 

Moje lično mišljenje je da ulaganje ne bi bilo isplativo. 

Bilo bi, pod pretpostavkom preuzimanja primata i da se rsb nikad ne obnovi. Pošto sam siguran da će se vratiti, automatski će većina novih članova otići, ostaćemo na onom broju koliko nas je bilo pre raspada tog foruma. 

Ja sam se uigrao, uđem, unread posts i cepaj. Ako me zanima nešto posebno, uzmem i potražim, mada se to retko dešava. 

 
Написано : 29. јул 2022. 13:14
ЦЗБГ reacted
(@splinter)
Уписи: 1176
Звезда ми је све
 

@stole92 Биће бар један више. И да се врати РСБ, остајем овде, пишем овде. Ужасно ми је сметало једноумље РСБ-а, заличили смо у једном тренутку на фрањевачку секту

 
Написано : 29. јул 2022. 13:32
Stole92, ganac and ЦЗБГ reacted
ЦЗБГ
(@czbg)
Уписи: 7114
Стара школа Admin
Започео тему
 

@stole92 Ја верујем да ће неки форумаши (не можда сви, али барем неки) остати и даље на нашем форуму и оног тренутка када рсб можда поново заживи. Можда ћемо и ми једном мало све ово и да унапредимо, али мени је за сада већа жеља да се мало омасовимо, као и да се, можда, у неком времену направи нека екипица која би можда помогла око вођења сајта и форума, пошто је (као што сам и објаснио у претходном посту) већина ствари на мојим плећима, а ја се некада ломим да све то стигнем.
У сваком случају, сваки предлог је добродошао, али заиста тренутно нисам у стању све да испратим ни временски, ни финансијски.

Добро знај да увек ту сам ја...

 
Написано : 29. јул 2022. 13:34
Splinter and Stole92 reacted
(@Anonymous 32095)
Уписи: 1985
Звезда ми је све
 

Најбоља ствар за овај форум је што се пише на овој теми 🙂 Што више предлога то боље.

Ево за почетак као што споменух,можда и највећа мана је тај фамозни изборник  стране.Када се улогујете све је ок али замислите све оне нерегистроване посетиоце који стално морају да скролују до последње броја.Једноставно баш ми тешко то падало пре него што сам се регистровао а ја сам стрпљив човек.Чак сам се на неки начин управо и регистровао само да вам скренем пажњу на то.Дакле да уласком на тему затекнете последњи пост а изборник странице да стоји у неком ћошку и да то буде задња опција за оне који воле да ровишкају по историји

 
Написано : 30. јул 2022. 00:36
ЦЗБГ reacted
Page 1 / 3

Остави одговор

Author Name

Author Email

Title *

Maximum allowed file size is 10MB

 
Preview 0 Revisions Saved
Скочи на траку са алаткама