Хокејаши Црвене звезде бију битку у ИХЛ такмичењу. Након што су победили у четвртфиналном дуелу плеј-офа екипу Загреба са 3-0 у серији, црвено-беле оклопнике очекује изузетно тежак полуфинални дуел против екипе Триглава из Крања.
До сада су мечеви ове две екие обиловали узбуђењима, па верујемо да та узбуђења ни овога пута неће изостати. Али овога пута црвено-бели су у малом проблему јер други меч ове серије неће моћи играти у Београду, али неће моћи ни трећи. Наиме, у Леденој хали Пионир одржава се светско првенство за жене у хокеју на леду, па уместо да Звезда буде домаћин у другом мечу, наши хокејаши ће морати тај меч да играју у Крању. Што се трећег меча тиче, црвено-бели ће га морати одиграти у Новом Саду. Тек ако дође до четвртог меча он ће се играти у Београду.
Знамо да у Словенији има јако пуно навијача нашег клуба и зато овим путем користимо прилику да позовемо све Звездаше да 1. и 2. марата ( 19.15 ч, први меч. 15:30 ч други меч) похрле у Крањ у дворану Залто поље и подрже наше хокејаше у овој полуфиналној серији.
Звездаши, сви у Крањ!










Додајте коментар