Odbojka Odbojka/Izveštaji Odbojkašice

Odbojkašice su u finalu plej-ofa domaćeg prvenstva 2021/22!

Odbojkašice Crvene zvezde i drugi put su savladale Jedinstvo iz Stare Pazove u 1/2-finalu doigravanja za titulu prvaka Srbije. Ovoga puta je rezultat bio 3:0 (po setovima:  25:16|25:21|25:18).

Zvezda nije bila u rezultatskom zaostatku ni u jednom delu bilo kog seta. Prvi set su dobile ubedljivo tako što su razliku pravile dobrim servisima i odbranom Tijane Milojević, i tako dolazile do serija poena.

Slična situacija viđena je u drugom setu, s tim što je Jedinstvo pružilo nešto bolji otpor.

Treći set je počeo rezultatom 4:4, a onda smo na servise Jelene Delić stigli do 10:4 i ponovo preuzeli dominaciju setom. Jedinstvo je imalo nalet kojem je smanjilo našu prednost od 18:9 na 19:15, ali je to bilo to od njih.

Zvezda će u finalu igrati protiv pobednika serije između Železničara iz Lajkovca i Uba.