Zvezda ubedljiva protiv Mašinca

Pobedom nad Mašincem od 3:0 fudbalerke Crvene zvezde su započele plej-of Superlige Srbije.

Crveno-bele su u 1. kolu doigravanja ubedljivo savladale ekipu iz Niša. Vođstvo našem timu donela je Mina Čavić u 30. minutu utakmice. Deset minuta kasnije Sofija Sremčević je duplirala prednost.

U drugom poluvremenu vodila se velika borba, ali golova nije bilo sve do same završnice meča, kada je Mina Čavić svojim drugim pogotkom postavila konačan rezultat – 3:0.

Narednog vikenda na programu je 2. kolo plej-ofa kada Crvena zvezda gostuje lideru Spartaku u Subotici.

CRVENA ZVEZDA – MAŠINAC TRACE 3:0 (2:0)

Beograd – Sudija: Marina Živković. Strelci: Mina Čavić u 30. i 90. i Sofija Sremčević u 40. minutu za Crvenu zvezdu. Žuti kartoni: Krstić, Brajović (Mašinac).

CRVENA ZVEZDA: Eremić, N.Čavić (Miladinović od 28. minuta, Popović od 46. minuta), Šćepanović, Malijar, Žarković, Aranđelović (Milović od 28. minuta), Krstić (Stojanović od 61. minuta), M.Čavić, Đorđević, Sremčević, Tenkov.

MAŠINAC: V.Stanković, Nikolić, Vučković, M.Stanković (Janković od 59. minuta), Ilić, Stevanović, Krstić (Vasiljković od 55. minuta), Pavlović, Marjanović (Brajović od 61. minuta), Vilet, Đorđević.

Izvor: SDCZ, zvaničan sajt