Fudbal Fudbal/Vesti

Crveno-bele trijumfovale protiv Vojvodine

Izvor: SD Crvena zvezda

Fudbalerke Crvene zvezde ostvarile su pobedu protiv Vojvodine rezultatom 3:1 u 2. kolu Superlige.

Nakon ubedljivog poraza od 7:0 na početku šampionata, crveno-bele su upisale prva tri boda.

Zvezdine dame su povele golom Anje Jestrović u 36. minutu. Rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvreme, a prednost našeg tima duplirala je Mina Čavić u 64. minutu. Na nedostižnih 3:0 povisila je Irena Majstorović, da bi počasni pogodak za gošće postila Nikolina Plavšić u 90. minutu.

U narednom kolu Crvena zvezda gostuje Požarevcu koji je doživeo dva teška poraza na početku Superlige.

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA 3:1 (1:0)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić – jug veštačka trava. Sudija: Jelena Međedović. Strelci: Anja Jestrović u 36, Mina Čavić u 64. i Irena Majstorović u 78. minutu za Crvenu zvezdu, Nikolina Plavšić u 90. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: Petrović, M.Čavić (Crvena zvezda).

CRVENA ZVEZDA: Petrović (od 87. minuta Eremić), N.Čavić, Šćepanović (od 80. minuta Kučinar), Žarković, Vorkapić, Đorđević, M.Čavić, Jestrović (od 75. minuta Aranđelović), Tenkov (od 87. minuta Milović), Sremčević, Miladinović (od 46. minuta Majstorović).

VOJVODINA: Đukić, Magovčević, Malijar, Denda, Milošević (od 78. minuta Medić), Petrović (od 56. minuta Stojić), Plavšić, Beronja, N.Vuksanović, Trbulin (od 67. minuta Krivokapić), A.Vuksanović (od 78. minuta Trivić).