Remi Zvezde i Mašinca

Fudbalerke Crvene zvezde odigrale su nerešeno 1:1 sa ekipom Mašinac Trace u 4. kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Crveno-bele su povele već u 7. minutu golom Aleksandre Savanović, a izjednačenje Nišlijkama donela je Milica Stanković u 16. minutu i sa tim rezultatom je meč i okončan.

Zvezdine fudbalerke se i dalje nalaze na 3. mestu na tabeli, a u narednom kolu gostuju lideru Spartaku.

CRVENA ZVEZDA – MAŠINAC TRACE 1:1 (1:1)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić – jug veštačka trava. Sudija: Zorana Stoiljković. Strelci: A.Savanović u 7. minutu za Crvenu zvezdu i M.Stanković u 16. minutu za Mašinac. Žuti kartoni: Miladinović (Crvena zvezda), Šarac (Mašinac).

CRVENA ZVEZDA: Eremić, Šćepanović, Đorđević, Miladinović (od 78. minuta Pavlović), Milović, A.Savanović, Tenkov, S.Savanović, Nikolić, Popović, Vasović.

MAŠINAC TRACE: Jović, Šarac (od 58. minuta Janković), Stevanović, Vučković, M.Stanković, Zlatanović, Stevanović, Lilić, Pavlović (od 90. minuta V.Stanković), Vučićević (od 46. minuta Krstić), Đorđević.

Izvor: SDCZ, zvanični sajt