Zvezda rutinski protiv Novog Pazara

Crvena zvezda gostovala je danas u Novom Pazaru protiv istoimenog kluba i rutinski odradila posao na početku prolećnog dela sezone. Crveno-beli su bili bolji i slavili rezultatom 3:1 (1.0).

Iako nisu blistali, puleni Dejana Stankovića su odigrali jednu sigurnu utakmicu i ostvarili važnu pobedu. Rani golovi na početku prvog, odnosno drugog poluvremena, doneli su crveno-belima prednost od dva gola razlike. Strelac prvog pogotka bio je Milan Rodić, dok je drugi postigao Milan Pavkov.

Ipak, domaćin se vratio u igru golom Sisea u 58. minuti susreta, ali su igrači Zvezde ipak uspeli da postignu još jedan pogodak (strelac Mirko Ivanić u 76. minutu) i tako zasluženo slave.

Novi Pazar – Crvena zvezda 1:3 (0:1)

Stadion: „Gradski stadion“, Novi Pazar.

Sudija: Danilo Grujić.

Strelci: Sise u 58. minutu za Novi Pazar, a Rodić u 2, Pavkov u 52. i Ivanić u 76. minutu za Crvenu zvezdu.

Novi Pazar: Drobnjak, Zimonjić (od 85. Vukajlović), Trtovac, Kojić, Vlajković, Islamović, Sise (od 73. Delimeđac), Stoiljković (od 85. Hadžibulić), Mijić (od 85. Gigić), Tomić, Aganspahić (od 67. Dragutinović).

Rezerve: Rnić, Vukajlović, Delimeđac, Marinković, Dragutinović, Hadžibulić, Nikčević, Pajović, Gigić, Pešukić, Kovačević.

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Milunović, Pankov, Rodić, Sanogo (od 46. Petrović), Nikolić (od 72. Kanga), Ivanić (od 79. Degenek), Ben, Gavrić (od 46. Vukanović), Pavkov (od 88. Krstović).

Rezerve: Popović, Gobeljić, Degenek, Eraković, Petrović, Kanga, Vukanović, Srnić, Falćineli, Krstović.

Žuti kartoni: Sise, Trtovac (Novi Pazar), Gavrić, Petrović (Crvena zvezda).