Звезда рутински против Новог Пазара

Црвена звезда гостовала је данас у Новом Пазару против истоименог клуба и рутински одрадила посао на почетку пролећног дела сезоне. Црвено-бели су били бољи и славили резултатом 3:1 (1.0).

Иако нису блистали, пулени Дејана Станковића су одиграли једну сигурну утакмицу и остварили важну победу. Рани голови на почетку првог, односно другог полувремена, донели су црвено-белима предност од два гола разлике. Стрелац првог поготка био је Милан Родић, док је други постигао Милан Павков.

Ипак, домаћин се вратио у игру голом Сисеа у 58. минути сусрета, али су играчи Звезде ипак успели да постигну још један погодак (стрелац Мирко Иванић у 76. минуту) и тако заслужено славе.

Нови Пазар – Црвена звезда 1:3 (0:1)

Стадион: „Градски стадион“, Нови Пазар.

Судија: Данило Грујић.

Стрелци: Сисе у 58. минуту за Нови Пазар, а Родић у 2, Павков у 52. и Иванић у 76. минуту за Црвену звезду.

Нови Пазар: Дробњак, Зимоњић (од 85. Вукајловић), Тртовац, Којић, Влајковић, Исламовић, Сисе (од 73. Делимеђац), Стоиљковић (од 85. Хаџибулић), Мијић (од 85. Гигић), Томић, Аганспахић (од 67. Драгутиновић).

Резерве: Рнић, Вукајловић, Делимеђац, Маринковић, Драгутиновић, Хаџибулић, Никчевић, Пајовић, Гигић, Пешукић, Ковачевић.

Црвена звезда: Борјан, Гајић, Милуновић, Панков, Родић, Саного (од 46. Петровић), Николић (од 72. Канга), Иванић (од 79. Дегенек), Бен, Гаврић (од 46. Вукановић), Павков (од 88. Крстовић).

Резерве: Поповић, Гобељић, Дегенек, Ераковић, Петровић, Канга, Вукановић, Срнић, Фалћинели, Крстовић.

Жути картони: Сисе, Тртовац (Нови Пазар), Гаврић, Петровић (Црвена звезда).