Hokej Hokej/Izveštaji

Šokantan poraz Zvezde u Jesenicama

SKHL Crvena zvezda

Hokejaši Crvene zvezde vraćaju se iz Jesenica kući pognute glave. Naime, u meču protiv Jesenica, koju u IHL-u sačinjavaju uglavnom igrači do 20 godina, crveno-beli su doživeli bolan poraz od 3:2.

HD Hidria jesenice – SKHL Crvena zvezda 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Prva trećina pripala je domaćinu koja je golom Podrekara pred sam kraj trećine došla u vodstvo od 1:0. Drugi period pripao je crveno-belim oklopnicima. Prvo je Evgeni Kasitski (asistencija Brkušanin – Čegrintsev) u 36. minuti doneo izjednačenje 1:1, da bi kapiten Marko Brkušanin (asistencija Novaković – Kasitski) u 38. minuti preokrenuo meč u korist naše ekipe.

A onda u trećem periodu šok! Domaćini su u 55. minuti preko Zora došli do izjednačenja 2:2, da bi Podrekar u 56. minuti postavio konačnih 3:2 za Jesenice. Nije pomoglo ni to što je pred sam kraj utakmice trener Jovica Rus izveo golmana Rankovića. Jednostavno pak nije hteo u gol.

Ovim porazom naša ekipa je znatno umanjila šanse za prvim mestom u regularnom delu prvenstva.

Dodajte komentar

Kliknite da biste objavili komentar