Hokej Hokej/Izveštaji

Juniori i drugi put poraženi od Triglava

SKHL Crvena zvezda (juniori)

Juniori Crvene zvezde odigrali su danas svoj drugi meč protiv ekipe Triglava u okviru IHL takmičenja do 19 godina. U meču koji je obilovao isključenjima gosti su se bolje snašli i slavili.

SKHL Crvena zvezda – HK Triglav 2:5 (2:4, 0:0, 0:1)

Triglav je odlično počeo ovaj meč i u prvih 7 minuta došla do ogromne prednosti od 0:3. U drugoj minuti strelac je bio Mravlje (0:1), da bi na 0:2 povisio Šlibar. U 7. minuti već je bilo 0:3, a egzekutor je bio  Kremenovič. Zvezda je preko Alekse Gvozdenovića smanjio na 1:3, ali gosti preko Mravljea dolaze do svog četvrtog pogotka (1:4). Ipak, do kraja Zvezda uspeva da smanji vodstvo gostiju. Strelac drugog gola ua 2:4 bio je Matja ranković.

U drugoj trećini Zvezdini juniori nisu iskoristili brojna isključenja gostiju, pa su mreže mirovale.

U poslednjem periodu umesto golova prštala su isljučenja na obe strane. Ali mreže su mirovale sve do 59. minuta kada je Žagar postigao peti gol za Triglav za konačnih 2:5.