Fudbal Fudbal/Izveštaji i analize Fudbal/Omladinski pogon

Omladinci savladali Trajal

FK Crvena zvezda (omladinci)

Omladinci Crvene zvezde ubedljivo su savladali ekipu Trajala 3:0, u okviru 14. kola Omladinske lige Srbije.

Puleni Slavoljuba Đorđevića su od početka zaigrali ofanzivno i već u 11. minuti dođli u vodstvo preko Radulovića. I pored nekih prilika koje su crveno-beli imali, do kraja prvih 45 minuta nije bilo promene rezultata.

U drugom poluvremenu Zvezda povećava prednost u 62. minuti, a strelac je bio Pantović. Samo šest minuta nakon toga Matić pogađa mrežu gostiju i postavlja konačnih 3:0.

Crvena zvezda – Trajal 3:0 (1:0)

Sudija: Dejan Trifković.

Strelci: Radulović u 11, Pantović u 62. i Matić u 68. minutu.

Crvena zvezda: Katić, Gačić, Blagojević, Matić, Lukić, Savić, Babić (od 55. Pantović, od 76. Ilić), Odada, Burmaz (od 46. Milovanović), Bačanin (od 52. Piplica), Radulović (od 73. Pešović).

Trajal: A. Nikolić, Đorđević, Stevanović, Đaković, Anđelković, Milovanović (od 68. I. Marković), Musa, Sokolović (od 59. N. Jovanović), Miloševac (od 79. M. Marković), M. Nikolić, Dimitrijević.