Одбојка Одбојка/Извештаји Одбојкаши Одбојкашице СДЦЗ

Пораз одбојкаша и одбојкашица

ОК Црвена звезда

И одбојкаши и одбојкашице Црвене звезде доживели су поразе.

Одбојкаши Црвене звезде гостовали су у Нишу где су поражени максималним резултатом 3:0 (25:17, 25:20, 25:19), од истоимене екипе, а у оквиру 6. кола БПШ Суперлиге Србије.

Ово је четврти пораз Црвене звезде која са две победе и седам бодова тренутно заузима 7. место на табели БПШ Суперлиге Србије. У следећем колу, наредног викенда црвено-бели дочекују Раднички.

НИШ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)

Ниш – Дворана: СЦ Чаир. Гледалаца: 300. Судије: Ђорђе Зеленовић и Саво Ковачевић. Трајање меча: 72 минута.

НИШ: Лопар 6, Пејчић 1, Јовић (либеро), Миловановић, Кеита 18, Стојковић 8, Икбајри 12, Јелић 5. Нису играли: Никић, Живановић, Јовановић, Токић. Тренер: Драган Светозаревић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мељанац 5, Јевтић (либеро), Петковић 2, Тадић 7, У. Николић 4, Фет, Нејић 10, Додић 7, Павловић 2. Нису играли: А. Николић, Поповић, Андоновић. Тренер: Томислав Кукањац.

Одбојкашице Црвене звезде гостовале су екипи ТЕНТ-а (6. коло БПШ Суперлиге Србије) и доживеле пораз од 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:20).

У тиму Црвене звезде су се истакле Јелена Делић са 11 освојених поена и Тијана Малешевић и Божица Марковић са по 10 поена.

Црвено-беле су тренутно на 4. месту на табели БПШ Суперлиге Србије са скором 3-3 и 10 бодова. Наредног викенда на програму је 7. коло када ће Црвена звезда угостити Железничар из Лајковца.

ТЕНТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:20)

Обреновац – Дворана: ЈП СКЦ Обреновац. Гледалаца: 1000. Судије: Дарко Савић и Владимир Симоновић. Трајање меча: 102 минута.

ТЕНТ: Шушић, Јакшић 6, Тадић (либеро), Куртагић 11, Андрић 10, Мијатовић, Лазић 20, Ћеранић 5, Гочанин 11. Нису играле: Ђуровић, Цикућ Динис, Исаиловић, Цветковић, Пакић. Тренер: Милан Гршић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Таубнер 3, Јековић, Симић, Марковић 10, Милуновић 6, Ђорђевић 4, Ашоња 7, Тасић 9, Малешевић 10, Делић 11, Степановић (либеро). Нису играле: Станковић, Аџић, Видојевић. Тренер: Александар Владисављев.