Fudbal Fudbal/Izveštaji i analize Fudbal/Omladinski pogon

Omladinci srušili Totenhem

Omladinci Crvene zvezde (Zvezda-Totenhem)

Omladinci Crvene zvezde odigrali su jednu fantastičnu utakmicu protiv vršnjaka iz Londona. Nakon što su u Londonu doživeli veliki poraz, danas su na stadionu Voždovca pokazali da mogu mnogo, mnogo bolje i slavili su sa 2:0 (0:0).

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo golova i pored dobrih prilika naših omladinaca (Burmaz, Pantović), u drugom smo videli dva.

Prvo je u 69. minuti meča Radulović zatresao mrežu gostiju, a onda je u 90. minutu Piplica zapečatio sudbinu Totenhema za Zvezdinu konačnu pobedu.

Crvena zvezda – Totenhem 2:0 (0:0)

Stadion: FK Voždovac.